Krepujacy temat-tylko dla kobiet

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Tygryska 03 maja 2007, 10:47
mist współczuje, nie mam pojęcia dlaczego tak może być.

przez Mizer 03 maja 2007, 16:24
Mist- moja koleżanka ma miesiączke co dwa tygodnie.

Dostała tabletki antykoncepcyjne regulujące. jest to bardzo wygodne.
Gdyby ich nie brała- układ rozrodczy zestarzałby się szybciej, w końcu działa 2 razy prędzej.
Taka przypadłość genetyczna.
raczej.

Wpływ mają także neuroleptyki i ine psycho.
Odchudzanie ma absolutnie wielki wpływ.

Nie wiem jak z tym u Ciebie.
Ale warto zastanowić sie nad uregulowaniem tego przede wszystkim, bo- jak mówiłam- układ rozrodczy kobiety kiedyś przestanie funkcjonować.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez mist 03 maja 2007, 21:39
Mizer napisał(a):Mist- moja koleżanka ma miesiączke co dwa tygodnie.

Dostała tabletki antykoncepcyjne regulujące. jest to bardzo wygodne.
Gdyby ich nie brała- układ rozrodczy zestarzałby się szybciej, w końcu działa 2 razy prędzej.
Taka przypadłość genetyczna.
raczej.

No właśnie problem jest taki, że żaden z kilku ginekologów nie wiedział, dlaczego nie mogę brać tabletek. Poza tym ja nie mam nigdy okresu równo co ileś dni... kiedyś rzeczywiście zdarzyło mi się po 19 dniach, ale ostatnio np. miałam już po 26 dniach.

Mizer napisał(a):Wpływ mają także neuroleptyki i ine psycho.
Odchudzanie ma absolutnie wielki wpływ.

Nigdy się nie odchudzałam.

A leki biorę dopiero od miesiąca...

Mizer napisał(a):Nie wiem jak z tym u Ciebie.
Ale warto zastanowić sie nad uregulowaniem tego przede wszystkim, bo- jak mówiłam- układ rozrodczy kobiety kiedyś przestanie funkcjonować.

To właśnie jest najgorsze... bo nawet lekarze nie wiedzą, co z tym zrobić :?: Dlatego myślę, że to też jest u mnie nerwicowe - oprócz tego mam nadciśnienie tętnicze, kołatania serca i zespół jelita drażliwego, itp. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Burza 11 maja 2007, 08:22
Mnie podczas okresu rzadko boli brzuch. Ale za to czuję się bardzo słaba, mam wrażenie, że zemdleję, serducho wali jak oszalałe, aż mnie boli, strasznie się pocę (głównie w nocy) i czasem miewam też nudności.
A na bóle brzucha znalazłam naturalną metodę: mój chłopak masuje mi dół pleców (tak na wysokości kości ogonowej). Ostatnio po niecałych 20 minutach mocnego masażu ból minął i nawet nie wrócił. :D
Okres mam dosyć regularnie i, na szczęście!, krótko.
"Im ciemniej dookoła, tym wyraźniej widać światło nawet najbardziej oddalone".

..."niewiele trzeba, by się w samym sobie dać żywcem zagrzebać"...

przez WERCIA 11 maja 2007, 10:07
przed operacja mialam bezbolesne miesiaczki,ale moja kulka [endometrium] krwawila na swoj sposob i zawsze tydzien po moim okresie wtedy z bolu chodzilam po scianach.pomagala nospa forte.a 3 tygodnie przed operacja bol byl tak okrutny ze chodzilam na zastrzyki.po operacji miesiaczka jest bolesna i ta nospa forte pomaga.

przez Madzik13 11 maja 2007, 17:45
A ja jestem jakas inna na tym forum :roll: Ja własnie podczas okresu lepiej sie czuje, ale to moze dlatego ze mam dopiero 14 lat i wszystko sie narazie reguluje
Nie ma na świecie lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego Cię po twarzy.

przez gusia 12 maja 2007, 02:13
Niestac mnie na prywatnych "znachorów" ,Ci państwowi olewają wsio...ok ,niemam już 49 dni ,może przekwitam? ;) poważnie ...zdaza mi sie tak ,a w sumie tak mam ,dłuuuugie cykle,a miesiączka 3 dni :shock: ,przynajmniej spokój,i tak umieram z bólu ;)
Pozdro
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Pytanie do dziewczyn

przez olivia11 06 cze 2007, 12:05
Czy ktora z was przy nerwicy miala objawy ginekologicze ,bo mnie czesto boli a bylam u lekarza i nic nie wyszlo.odpiszcie prosze bo nie wiem co juz mam robic

przez Czesia 28 paź 2007, 19:09
u mnie też się objawy nasilają przed miesaczka, nawt w takim stanie jakim jestem teraz czyli na dobrej drodze do wzdrowienia.

przez Gerda 29 paź 2007, 01:28
Czesia napisał(a):u mnie też się objawy nasilają przed miesaczka

U mnie to samo. :? Zwłaszcza te fale goraca... :cry:

przez scrat 29 paź 2007, 03:21
To chyba normalne, czujecie się słabsze i to przedkłada się na nasilone objawy...
Przyjaciel forum

przez KAYUNIA 29 paź 2007, 21:23
Ja to czasem mam tak (jakies 10 dni przed okresem)ze wydaje mi sie ze zaraz kogos zabije.oczywiscie wiem ze tego nie zrobie ale jak cos mnie zirytuje to....juz....juz.....nie recze za siebie.....ale oczywiscie sie uspokajam. jak tylko dostane okres i potem podzczas reszty dni to jestem do rany przyloz. no i bol brzucha tez mnie uspokaja. przynajmniej mam powod zeby czuc sie zmeczona i slaba. dobra wymowka :D

przez nitka1183 30 paź 2007, 13:50
Ja mam tak samo, swego czasu co miesiąc miałam porządny atak lękowy, teraz po prostu jestem gigantycznie wkurzona....NIe ma na t chyba jakiejś rady, przetrwac trzeba;)

przez MEJ 03 lis 2007, 21:40
Hej, oczywiście że tak jest, ja też gorzej się czuję przed okresem. Trzymaj sie i nie panikuj :)
MEJ

Sortuj wg