Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

przez magdalenabmw 18 mar 2010, 15:06
Haha przypomniało mi się jak poszłam po pierwszych atakach nerwicy do mojego rodzinnego (nie wiedziałam co się ze mną dzieje) a on mi wypisał Magnez w tabletkach i potas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak potem przyszłam i powiedziałam że nie działa to dał mi tabletki przedzawałowe i jakiś lek na padaczkę :mrgreen: :mrgreen:

Kocham takich lekarzy! Ha!

:evil:
magdalenabmw

przez skarb80 18 mar 2010, 17:10
ja też uwielbiam takich lekarzy, którzy na podstawie 5 minutowej wizyty stawiają diagnozę i przepisują leki, ostatnio w szpitalu trafiłam na takiego konowała:)

przez Victorek 19 mar 2010, 02:26
2FACE, ja odczuwam cos podobnego tyle, że na skórze głowy, takie ciarki, jest to odczucie jakby mi się włosy jeżyły :)
U mnie przynajmniej taki objaw jest jakby ze strachu.
Co do lekarki rodzinnej to żałuję, ze kiedyś powiedzialem jej o moich objawach z DD, pamiętam jak wtedy na mnie spojrzała, do dziś jak mnie widzi to się czule pyta jak u mnie :) i ma ochotę pogłaskać mnie po główce i użalić się nad biednym psycholkiem :)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Martin_87 19 mar 2010, 20:07
Witajcie
jestem juz w rozypce porobilem wszystkie badania krew , mocz a nawet zrobilem tomografie glowy i wszystko ok lacznie z zatokami. a sciska mnie w glowie tak robie sie caly goracy tak jakby zalewala mnie krew w srodku w glowie...nie moge sie juz podniesc z lozka bo glowa sama leci mi do dolu, wszystko w srodku sie we mnie trzesie... sciska mnie w brzuchu tak ze juz prawie nie moge oddychac...nikt mnie nie rozumie i patrzy na mnie jak na glupka... mysle w tej chwili o samobojstwie po co sie mam tak meczyc?? Co innego mi pozostalo :((
nerwico weź mnie zostaw, daj spokój w końcu, nie odbieraj wszystkiego, ja nie chcę tego
zbyt wiele złego nie chcę być twym kolegą, proszę cię, k***a, błagam nie rób mi tego!
ŻYJE, WIERZĘ i JESTEM.

przez MoNiKa199 20 mar 2010, 14:45
Ucisk mam praktycznie cały czas. Tylko, że mam już dość zaawansowaną nerwicę jak na swój wiek. Czasami ból jest nie do wytrzymania. A kiedy bardzo chcę, żeby mi przeszedł i uspokajam się, wszystko przechodzi na dół i w tym momencie mam drgawki albo ściska mnie pod klatką i po prostu się boję gorzej.
MoNiKa199

przez ewaryst7 20 mar 2010, 16:15
Ja tez odczuwam dziwny ucisk w głowie..Do tego uczucie otępienia i mam jazde..I tak dzien po dniu.

przez angora288 09 kwi 2010, 08:58
Witam wszytskich,jestem tutaj nowa,ale widze ze nie tylko ja mam takie problemy,a mianowicie glownym z wielu ale najbardziej uciazliwym sa moje dziwne zawroty glowy,nie wiem jak je opisac,to tak jakby wirowalo i wszytsko,cos przechyla mnie na boki,nie ustoje w miejscu ani chwili,juz teraz nawet siedzac mam wrazenie ze zaraz upadne,choruje na nerwice lekowa,poza tym od 3 lat biore lek zomiren prez ktory sie uzaleznilam,pomaga mi on tylko na godzine,bez niego nie wyszlabym z domu(choc moje wyjscia ograniczaja sie wyjsciem na podworko)rok temu robilam tk glowy wszystko ok,ale te zawroty mnie wykanczaja,czy ktos takie ma brak rownowagi i najwazniejsze czy to aby na pewno tylko nerwica?chetnie pozormawiam z kims na gg kto ma cos podobnego,pozdrawiam wszytskjich tutaj.

przez soo 10 kwi 2010, 02:45
miałem podobne problemy gdy brakowało mi sporej ilości magnezu/potasu w organizmie. odkąd zacząłem przyjować magnez, problemy z głową powoli mijały. ale pamietajcie! - kuracja magnezem nie trwa kilka dni, tygodni - tylko conajmniej pół roku czynnego przyjmowania! mnie pomogło i teraz sobie przyjmuje raz na kilka dni gdy czuję przez was wszystkich opisane objawy co mi naprawdę pomaga już po kilku minutach. pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

od rana mam bardzo odczuwalne skurcze jakiejś żyły/mieśnia - raczej żyły po lewej stronie głowy nad uchem na wysokości czoła. co to może być?? wie ktoś? wziałem sobie magnez i muszę powiedzieć, że minęło ale chciałbym to jakos nazwać by móc o tym porozwawiać o tym z lekarzem...pozdro
soo

przez Emilia1544 11 kwi 2010, 22:18
hej
ja mam podobnie, sile zawroty głowy, zalewanie zimnym potem, kołatanie serca i kłucie w klatce piersiowej. A takie objawy przywołują zaraz 1 mysl- ze moze to zawał??? chore, prawda???
jutro chyba pofatyguje sie do mojej rodzinnej zeby dała mi na przeczekanie jakis lek wyciszający zanim trafie do specjalisty bo do tej pory to ja chyba zwariuje. Dzis caly dzien mam ataki paniki.....mam juz tego dosyc :(
Emilia1544

przez jarosz 12 kwi 2010, 09:13
Hej,u mnie to nie sa typowe zawroty głowy tylko coś w rodzaju zamroczenia.Czuję sie jak polampce wina,wszystko dookoła mnie tak lekko mi się rozchodzi,nie mogę sie skoncentrować,zebrać myśli,w dodatku pogorszył mi się wzrok. Każdy dziwny objaw,ból wywołuje lęk,a lek wywołuje objawy.Takie błędne koło z którego nie moge wyjść. Też brałam magnez,deprim i w sumie po 2 tyg odstawiłam wszystko bo myslałam,że juz przeszło.Teraz żałuję.Trzeba było pozostać przy tych lekach dłużej.Obeccnie biorę Seronil,ale psychicznie nie moge się pogodzić z ich zażywanieem.

przez angora288 12 kwi 2010, 09:21
Emila,ja mam tak non stop od 3 lat,ataki paniki za dostane zawal badz wylew,to normalne u mnie,szumy w uszach i wiele innych dolegliwosci lecz jak pisalalm najgorsez to te zawroty glowy ,zachwianie rownowagi,ja wmawiam sobie juz nawet guza mozgu badz sm,wykanczam sie wiem ale to silniejsze odemnie,poprostu nie umiem myslec inaczej ,pomozcie jesli ktos pokonal ta paskudztwo.pozdrawiam.

[Dodane po edycji:]

Jarosz u mnie tez sa te zawroty jakies nie typowe,zamroczona czuje sie przez caly dzien.straszne to,jak z kims rozmawiam nie konca go rozumiem,pogorszyl mi sie rowniez wzrok,np patrzac w lustro nie widzetak dokladnie swojej twarzy moze to smieszne ale tak mam,jesli to ta nerwica to chyba najgorsza choroba tego wieku....

przez Noel4 28 maja 2010, 14:45
Siemka mam 19 lat od kilku miesięcy mam zawrty głowy miałem rezonans magnetyczny ale nic nie wykazał :( zawroty głowy nasilają się na otwartej przestżeni niemoge przez to prawie nicrobić przy strasie dochodzą jeszcze drżace ręce i głos już niewiem jak se z tym radzić :? Prosze napiszcie jak radzicie sobie z tym i czy da się tego pozbyć bo dłużej tak niemoge
Z góry dziękuje i pozdrawiam Tomek

przez Madzialenka 28 maja 2010, 15:06
Noel4 jasne,ze to minie.Musisz tylko zgłosić się do psychiatry i pobrać lekia najważniejsze uzbroić się w cierpliwość,gdyż leki te nie działają natychmiast.Pozdrawiam!

przez Noel4 28 maja 2010, 15:55
Madzialenka dzięki że tak szbko odpowiedziałaś niewiedziałem że to forum często jest odwiedzane a wracając dotematu cierpliwość czasami je brakuje jakiś czs temu miałem problemy z uszami i tak sobie totłumaczyłęm na początku że ropne zapalenie błędnika ale badania wyszły dobże otolaryngolog przepisał leki warte 200 złotych i pisze żena zawroty głowy szumy uszne itd.aleone nic niedają dziś skończyłem brać.
niewiem niewiem co dalej do tego psychiatry nawet niemam ochoty iść eh a we wakacje jeszcze tyle planów było :(

Sortuj wg