Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zioła


Gość nagietek

Rekomendowane odpowiedzi

kosztuje ~ 160 zł za litr, ale na zdrowiu niewarto oszczędzać i postanowiłem ze go kupie bo tyle sie o nim naczytałem, o jego wspaniałych właściwościach ze szkoda by było niewypróbować, jak niepomoże na te moje drgawki to może przynajmniej ogólnie poprawi mi stan zdrowia bo czuje sie bez zycia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym prosić o poradę i odpowiedź na parę pytań.

Jestem w trakcie odstawiania clonazepam-u po 4 latach brania w dawce 1,5 mg na dobę.Teraz zjadam 3\4 tabletki 0,5 mg rano.O dziwo nie potrzebuję już dawki wieczornej. Wysypiam się i jestem w stanie spać nawet w dzień.Potrzebuję jednak jakichś wspomagaczy w ciagu dnia.

Chciałbym zacząć pić tą mieszankę ziołową.

I teraz zwracam się do Was:

Czy można przyjmować tą mieszankę z benzodiazepinami?

Jeśli tak to czy komuś pomogła przy odstawianiu?

i jeszce jedno pytanie gdzie mogę kupić składniki(mieszkam w Krakowie)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imie Wioletta też cierpię na nerwice lękową . byłam leczona asentrą pramolanem itp raz odstawiłam asentre ale miałam takie jazdy że szok poszłam na zwolnienie na 1 miesiąć i wróciłam do asentry ale bardzo się żle po niej czułam fizycznie. U mnie najbardziej oprócz lęków dostaje w d... zołądek mam straszne skurcze mięśni jakby mnie zaraz maiły udusić bez przerwy musze jeść żeby go rozepchac bo mnie tak ściska mam dość bez przerwy płaczę a no-spa mi nie pomaga,. teraz nie jem asentry juz 2 miesiace nie chce jej jeść . Dostałam te zioła na e-maila powiedz czy pomogły ci ja je pije już tydzień ale po odtawieniu asentry troche nerwów i ścisk w zołądku straszny i drżenia. Napisz coś więcej na ten temat, może masz jakąś radę na to cholerstwo. Sorki za błędy.Bo pisze wieczorem po całym dniu pracy i jestem podwójnie zmęczona przez ten zołądek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem na łatwiznę i zamówiłem sok z noni...podobno orginalny.

Wcześniej chciałem zrobic mieszanke z tych ziółek ,nawet kupiłem pare składników .Wcześniej jednak wypróbuje noni.Powinien dojśc w ciągu 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad przyjmowaniem soku z dziurawca ale przeczytałam w ponizszym linku: http://www.resmedica.pl/zdart100013.html, że roslina ta powoduje zwiększenie poziomu serotoniny i noradrenaliny, która odpowiada za reakcje stresowe!!!??? Myslicie, ze można w związku z tym brać dziurawiec w celu leczenia stanów lękowych? :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób działają leki przeciwdepresyjne i przeciwlękowe. Również zwiększają ilość serotoniny i noradrenaliny. Z tym, że leki działają nieco skuteczniej. Więc bez obaw możesz sięgnąć po dziurawiec jeśli objawy depresyjne i lękowe nie są zbyt duże. Nie należy go jednak brać gdy leczy się już lekami przeciwdepresyjnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak się już kupi te ziółka w sklepie to samemu się je miesza?

 

Tak, nalezy zmieszac samemu to zadna filozofia ;) Dobrze jest jeszcze dodatkowo zmielic korzen kozlka i lukrecji w mlynku do kawy.

 

a po ile jest taka przyjemność?...i na jak dlugo starcza? ;)

 

 

Na jak dlugo może starczyć jedna litrowa butelka tego ALVEO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam "Głóg".Można kupic w aptece najlepiej w tabletkach.

Działanie:

substancje zawarte w ekstrakcie z głogu,głównie flawonoidy,działają rozszerzajaco na mięśnie gładkie jelit,dróg moczowych i naczyń krwionośnych.Poprawiaja krążenie,zwiekszają ukrwienie mięśnia sercowego i mózgu,co umozliwia doprowadzenie niezbędnej ilości tlenu oraz usunięcie szkodliwych metabolitów.Działaja łagodnie uspokajająco oraz moczopędnie.Regulują i wzmacniają pracę serca.

 

Słuchajcie, są świetne.Dają takiego pawera,że człowiek czuje się aż w nadmiarze sił.Do tego śpi się bardzo dobrze(dotlenienie organizmu)nareszcie czuję się wypoczęta rano.30 tabletek kosztuje 6,98.Ja jadę teraz na tym i czuję się znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nerwicę choruję od ok.5 lat, przeszłam kiedyś kurację citalem, pomogła mi psychoterapia. Od dwóch lat nie biorę leków. Niedawno urodziłam drugie dziecko.

Ostatni tydzień miałam bardzo stresujący i ucierpiał na tym mój żołądek. Boli mnie , wczoraj miałam biegunkę, mam wrażenie, że jest ścisnięty. Na szczęście nie mam teraz innych przykrych dolegliwości nerwicowych i chcę poratować się ziołami. Czy możecie polecić jakiś preparat, który może troszkę ukoić nerwy i pomóc żołądkowi. P/bólowo biorę Ranigast. Czy Persen będzie ok?

 

Możliwe, że była mowa na ten temat, ale jestem tu nowa i nie mam za dużo czasu na przeglądnięcie wszystkich tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was nerwuski:)

Jestem na kuracji sokiem noni około 2 i pół tygodnia,niewiem czy to moja podświadomośc czy ten sok ale mam mnóstwo energi,muszę wspomniec ze jestem na odwyku od clonazepamu(jem jeszcze cwiarteczke rano).Spie cala noc,bez przebudzen,poranki sa piekniejsze dużo bardziej rześkie. Byłem ostatnio na imprezie rodzinnej gdzie było dużo ludzi,udało mi się wyjśc do kościoła. To jest naprawde podbudowujące. Podobno ten sok działa najlepiej po 1- 2 miesięcy.Już się niemogę doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

tez mam nerwice i napady leku i depresje, kazdy lekarz mnie olewa, wysyla do innego w zwiazku z czym musze sobie sam radzic. psychiatra ostatnio mi przepisal seronil i lexotan, seronil po wzieciu 2och tabletek spowodowal wymioty(juz do niego nie wroce), lexotan biore jak mam napady, od 2-3dni jest okropnie.

 

na ulotce seronilu przeczytalem ze nie wolno mieszac z dziurkowcem. no ale tego juz nie bede brac

 

od 2dni zaczelem pic alveo, zbyt duzo jest glosow za zebym z tego zrezygnowal, odkladam kase i jakos mi starcza narazie.

wiecie jaki jest nalepsze dzialanie tego specyfiku, oczyszcza np jelita przez ktore sa wchlaniane takie zwiazki jak np mg, ktory nie dosc ze jest ciezko przyswajalny to wchlania sie tylko przez jelita, a skoro sa zanieczyszczone to i slaba wchlanialnosc jest.

 

zastanawiam sie czy nie zaczac rowniez pic ziolek z tej recepty, i prawie jestem zdecydowany, tylko nie wiem czy skoro juz pije te to czy moge mieszac!!! bo w skladzie alveo polowa z nich sie znajduje.

 

moze ktos z Was wie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

cierpie na schorzenie nerwicowe ,od dluzszego czasu stosuje mieszanke ziolowa na nerwice, od ksiezy bonifratrow ,czy ktos ma jakies doswiadczenie z tego typu terapia.Zazywam tez magnez i witaminy z grupy b,ostatnio spotkalem sie z opinia ze bez przeprowadzenia badania na zawartosc w organizmie mineralow nie powinienem zazywac magnezu i witamin bo moze zaszkodzic, tylko ze takie badanie kosztuje 170 zl + 60 zl wizyta, a przeporowadza sie je z analizy wlosa,moze ktos slyszal o innej i tanszej metodzie, nie chce przyjmowac chemi bo to slepa uliczka,moze psychoterapia ,moze ktos poradzi mi jakiegos dobrego psychoterapeute z lodzi.pozdrawiam i zycze zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam naprawdę ciężki stan i wyszłam z tego właśnie za pomocą ziół.Teraz czuje sie naprawdę dobrze , i dlatego myślę że ci którzy krytykuja zioła powinni się naprawdę zastanowić! Jeżeli chodzi o ten typ leczeniqa to trzeba troche wytrwałości, nie ma nic odrazu! Oprócz tego trzeba tez stosować inne rzeczy ( medytacja , afirmacja itp) żeby były efekty.Mam pytanie czy całe życie zamierzacie brać psychotropy?I co dalej? :?:

 

opisz swój stan co konkretnie ci było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie naturalne preparaty zażywaćie na nerwice depresje, jakie wzmacniające i regenerujące układ nerwowy, jakie aktywizujące? tylko żadnej chemii. Będxze to taki leksykon waszych naturalnych spsobó na nerwicę dla wszystkich , piszcie w tym temacie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:48 pm ]

to ja pierwszy choć nie próbowałem to znalazłem to:

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=59

http://www.choreoterapia.com.pl/tupnij.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×