Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrakcja zgadzam się :))

 

u mnie dzisiaj póki co fail od rana - mogłam się wyspać do 10, a obudziłam się o 7 i nie mogłam wstać -_-

 

teraz szykuję się na 12.00 do szkoły i składam swój los w ofierze przeznaczenia, bo nie było mnie tam od trzech zjazdów i nie mam ani jednej pracy napisanej, totalne nieprzygotowanie. Jak ja mam skończyć szkołę za 3 miesiące? niech dzieję to co musi. najwyżej pozjadam sobie palce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieprawda. Wątpię też by ktokolwiek w to uwierzył, zastanawiam się tylko jak można wymyślić coś takiego. Nie zareaguję, bo wiem, że chce mnie z równowagi wyprowadzić, a tej satysfakcji mu nie dam :/. Dzisiejsza przebieżka po sklepach powinna mi pomóc rozładować zły nastrój ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup co najmiej dwóch rzecz, a do tego dojdą jeszcze drobiazgi, których zakupu nie planuję :D, więc wypraszam sobie, wcale nie myślę tylko o jednym :>. Posypałabym teraz aluzjami, ale nie chcę tak szybko wylądować w koszu, pewnie i tak nie raz się tam znajdę ;). Miłego dnia wszystkim :papa: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano basen z synem, pozniej samemu, pełen relaks ( jestem w termach podhalanskich) i masaż całego ciała. Po obiedzie wyjazd do Zakopanego, spacer po Krupówkach wjazd na Gubałówkę, oplalnie się, następnie powrót do hotelu i znowu basen. Po kolacji basen :D i TV. Jutro basen :mrgreen: obiad i nareszcie powrót do domu. Troche za dużo tego wypoczynku i relaksu, chcę już do roboty ! Irytujące takie nic nie robienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj upiłem się na 40tych urodzinach wujka i teraz mi wstyd. co z tego, że każdy pił ale i tak mam wrażenie, że to ja gadałem największe bzdety. już tak dawno się nie upiłem że zapomniałem jak to jest, teraz oczywiście średnio się czuję i zamartwiam o serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×