Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, tak..mam lęk jak to będzie, czy nie dostanę tam ataku paniki..wiesz to jest minutę od mojego domu więc w razie co mogę powiedzieć jakąś wymówkę i wrócić, a chłopak zostanie..chyba nie powinnam tak o tym myśleć..uda się to się uda, nie uda się to następnym razem będzie lepiej...tylko wiesz ja do tego od razu podchodzę tak, że jak się nie uda to porażka życiowa, jestem beznadziejna, śmieciem i w ogóle..dlatego piszę o tym tutaj, bo chcę wiedzieć jak na to ktoś patrzy obiektywnie? Czy faktycznie będę tym śmieciem jak mi się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Oczywiście, że to nie będzie sprawiało, że jesteś nikim. Jesteś ważna dla wielu osób, w tym z pewnością dla chłopaka i rodziców. To najwyżej będzie mała słabość, taka jaką wszyscy mamy. Nie myśl o tym już najlepiej tylko idź na ten spacer i wtedy zobaczysz czy sobie poradzisz. Wierzę w ciebie, jestem pewna, że będzie w porządku. A jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, zależy kiedy :) Warto się zmuszać do tego, żeby próbować, to na pewno, ale czasem jak się postawi sobie za duże wymagania to potem nic z tego nie wychodzi..ale owszem, czasem warto się do czegoś zmusić,ale z poczuciem, że można zrezygnować..tak dla mnie jest najlepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czasem jak się postawi sobie za duże wymagania to potem nic z tego nie wychodzi.

Dlatego pisałem już wiele razy. Metoda małych kroczków... Nawyki stają się odruchami. Te DOBRE także. ;)

Chociaż czasem każdy ma prawo się wkurwić i walnąć wszystko w pizdu. Gorzej jeśli to za często się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×