Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

arhol, jeżeli to Cię pocieszy to ze mną nie jest lepiej. Niekoniecznie cały czas na forum jestem, ale przez cały dzień praktycznie przed komputerem siedzę. Co począć, nic ciekawszego do roboty nie ma :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Ja też, choć ostatnio dużo czasu tu siedzę...

Grywam też w jakieś pierdoły dość często, ale ogólnie większość czasu też przy komputerze...

Zawsze pozostaje chlanie piwa pod lidlem, ale to nie dla mnie chyba :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, to już komputer jest lepszą opcją ;) Sama nie piję alkoholu w ogóle od ponad roku.

W tygodniu aż tyle nie przesiaduję, bo do szkoły chodzę, ale i tak zawsze kilka godzin dziennie właściwie marnuję czas. Dlatego mam nadzieję na pracę w wakacje, bo nic lepszego mnie nie czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Ja praktycznie też, (szampan w sylwestra), Też nie siedzę tyle w tygodniu, bo cóż, praca.

Sam nie wiem, z 1 strony, to głupie, marnować cały wolny czas przed komputerem z 2 strony, jak słyszę rówieśników, ile wychlał jeden z drugim, ile rzygał, czy że zrobił sobie dziecko... to cóż, nie wypada to tak źle.

 

Ciężko znaleźć złoty środek, nie w tym kraju, albo nie w tej kategorii wiekowej.

 

Chyba że za mało ludzi znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, fakt, jak na przykład mam do pizzerii iść i pomyślę, że mogę tam spotkać takich ludzi, choć głównie mam na myśli tych, którzy kiedyś byli mi bliscy, a teraz się stoczyli albo nie chcą mnie znać, to wolę zostać w domu. Jak kto lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×