Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, wszystko w porządku, nastrój taki sobie, zjadłam śniadanko i nie wiem co ze sobą zrobić właściwie. Miałam mieć dzisiaj wizytę u laryngologa ale babka drugi raz pod rząd się rozchorowała, więc mi przełożyli wizytę na przyszły poniedziałek...wrrrr.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ;)

carmen1988, ojej, to masz pecha z tą lekarką...

znowu się nie wyspałam:/ Na dworze brzydka pogoda, smętny dzień. Zjadłam śniadanie, wzięłam prysznic, siedzę i paczę i myślę... chyba za dużo myślę.

Zdałam sobie wczoraj sprawę, jak bardzo kocham pewną osobę i tu pojawia się problem... wiem, że razem nigdy nie będziemy, nie wiem czy mam zostać. czy lepiej dla mnie będzie jak się wyprowadzę... :roll:

 

-- 12 mar 2012, 10:06 --

 

_wovacuum_, to dobrze, że wyniki ok ! :)

 

-- 12 mar 2012, 10:06 --

 

slow motion, a co Ci się dzieje ze zdrowiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, carmen1988, bóle głowy, czerwone oczy, lekko opadnięta powieka i wiąże to ze wprawami neurologicznymi, do tego jeszcze dochodzi bardzo słaba pamięć. Ostatnio badania miałam rok temu, więc dla własnego spokoju przyda się je wykonać.

 

izzie, to to o czym myślę? Bidulko męczysz się tylko :(

 

_wovacuum_, Miłego dnia :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ojej, to dobrze, że idziesz się przebadać. Ale wiesz, może to być też z jakiegoś przemęczenia, czy coś. Ja podczas pisania pracy lic. miałam takie bóle głowy, że umierałam, do tego szumy i piski, jakby ktoś przez mikrofon krzyczał plus echo...

 

carmen1988, no własnie wiem jak jest i dlatego wiem też, że nic z tego nie będzie...

 

slow motion, Tak, to jest to o czym myślisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Mi podczas ataków lęku opadała cała lewa strona i usta i powieka...

dramat.

Ale to było spowodowane tężyczką.

Teraz już tak nie mam od ponad roku i mam nadzieję,że nie wróci.

 

 

Co tam słychać ludziki? Poza tym ,że już z rana narzekamy? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_wovacuum_, to widać, że u Ciebie działa. Ja brałam go codziennie kwiecień-czerwiec i jakoś jeszcze w wakacje. Zniknęły szumy w głowie, dzięki lepszemu ukrwieniu faktycznie lepiej się uczyłam, mogłam się bardziej skupić, a później przestałam brać. Mam jeszcze pół opakowania, które właśnie wyciągnęłam i zażyłam 1 tabletkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, carmen1988, macie rację, ale podstawowe badanie lepiej jest zrobić.

izzie, Przykro mi... jak będziesz potrzebowała-pisz!

 

_wovacuum_, Zapiszę. Dzięki Wiola. Pamięć i koncentracja prawie zerowa.... tragedia.

 

-- 12 mar 2012, 10:40 --

 

Thazek, o matko.... jakoś to leczyłeś? ja jak rano obudziłam się z czerwonymi oczami, bólem głowy to od razu pomyślałam o guzie jakimś. I siedzi mi to w głowie cały czas(mam nadzieję, że nie dosłownie :lol: )

z rana z rana, bo poniedziałek. :P

 

-- 12 mar 2012, 10:41 --

 

dominika92, pięknego masz tego labradora. No zazdroszczę. Jak się wabi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×