Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, eh ja niestety nie jestem gotowa na badania...więc muszę sobie sama racjonalnie tłumaczyć :P ostatnio odzywa się we mnie hipochondria. :roll::roll:

 

a bez psiaka rzeczywiście pusto..ja nie mogłam wytrzymać..

 

izzie, slow motion, Helcia dziękuje i przesyła jęzorkowe buziaczki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, ja tam biorę codziennie magnez albo aspargin (magnez plus potas) i dużo lepiej funkcjonuję, myślę, że większośc osób powinno zażywać magnez, bo niestety w diecie nam go brakuje.

 

slow motion, to rozumiem :mrgreen:

 

dominika92, hmmm, mam nadzieję, że w końcu się przełamiesz...

 

ja też ciągle sobie coś wkręcam, zrobię badania, to znajduję coś nowego :?

ooo matko, ja za pół godziny mam tramwaj, a siedzę jak głupia przed kompem, zamiast się zbierać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio próbuję sobie wpoić zasadę, że będę się martwić jak coś faktycznie będzie mi się dziać :P

 

-- 12 mar 2012, 12:03 --

 

izzie, kiedyś pewnie tak :) ale byłam tyle razy badana w swoim życiu na różne dolegliwości...że wątpię żeby coś mi było :P

 

slow motion, a powinni Cię uspokajać :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, Ja to brałem i nic mi nie pomagał...

Poza tym moja psycholog też jakoś sceptycznie do tego jest nastawiona. OI rzeczywiście nie działał jak powinien...

Aspargin jest przereklamowany.

Jedynie po czym mi było lepiej to po "Kaldyium"

wtedy czułem różnicę już po 3 dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Ty masz pewnie anemię, a już na pewno niedobór żelaza. Stąd opadająca powieka. Dziś na obiad wątróbka wieprzowa z kaszą gryczaną i do tego duża czerwona papryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, bo w asparginie jest bardzo mała dawka potasu., A kaldyum, kalipoz (biorę kalipoz ze wzgl. na zab. gospodarki elektrolitowej) to duża dawka potasu, dlatego są na receptę, a aspargin można kupić za kilka zł w aptece bez recepty.. dlatego może poczułeś różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, to zakup sobie zarodki pszenne, otręby, one mają bardzo dużo żelaza (kiedyś już o tym pisałam). Przyjedź do mnie, będę Ci robić pełnowartościowe posiłki :D Ja jestem wegetarianką, ale na szczęście nie mam problemu z żelazem, full u mnie produktów bogatych w składniki mineralne, heh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×