Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

No jestem już jestem :mrgreen: Nadal męczy mnie lenistwo, wydaje mi się że jeszcze są święta czy cuś :roll: Nic mi się nie chce, a już szczególnie aktywnie udzielac się na forum bo to wymaga zużycia energii a u mnie deficyt. Inteligencja i błyskotliwość tez jeszcze gdzieś błądzą :twisted: więc pozwólcie, że jeszcze sobie poleniuchuję kilka dni 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć ;)

Wpadłam na chwilke zobaczyc co robicie, a tu nie ma nikogo wszyscy śpią :D

Dzisiaj mam dobry humor poza tym że obejrzałam swoje odbicie w lusterku po zimowym dożywianiu i umarłam od razu. W ciągu kilkunastu minut skatowałam sie ćwiczeniami podskokami, tańczeniem, ambitnymi planami regularnego zrzucania "nadmiaru ciężaru" ;) no i na końcu...stwierdziłam że po takiej mordędze straciłam tak dużo energii i cukru że musiałam sie podładować. Jestem w punkcie wyjścia.. :D Moja silna wola gdzieś sobie poszła ciekawe kiedy wróci ;)

No a co u Was? też tak pięknie macie za oknem jak ja tutaj? Jest tak ciepło że aż zachciało mi sie gdzieś wyjechać. Niestety jestem uwiązana do lipca ale codziennie odliczam kolejne dni do urlopu.

Ok ide dalej sprzatać i podskakiwać...trzymajcie sie MIśki pa pa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku to zabierz mnie tam do przenoszenia tego drewna jak można zgubić co nieco ;)

Humor mam nawet dobry..a to dopiero pierwszy dzień tak słonecznego i już nadbiegającego lata. Wiecie jacy będziemy szczęśliwi w lipcu? Na pewno bardzo ;) Skoro to słoneczko nas tak dopieszcza to i smutki przepędzi..na pewno..w to wierze.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co u Was? też tak pięknie macie za oknem jak ja tutaj?

U mnie już drugi dzień tak pięknie... i niech się nie zmienia, bo kumpel jutro robi grilla na działce (19stka :P ), ja tak często bywam na takich imprezach że... jak już się wybieram, niech ta pogoda będzie taka jak jest ;)

Dzisiaj mam dobry humor poza tym że obejrzałam swoje odbicie w lusterku po zimowym dożywianiu i umarłam od razu.

Ale żyjesz? ... To dobrze, to najważniejsze ;) Pewnie sobie coś znowu jak to zwykle płeć piękna nawymyślałaś a nie jest tak źle... a może to było lustro weneckie? :P

Pokłóciłam się z facetem Sad Miałam iśc jutro na wesele ale przez to wszystko już nie chcę...

Nie no Atkaa tak bardzo się cieszyłaś, tak bardzo chciałaś na to wesele jechać... nie odmawiaj sobie tego teraz. To Ci nic nie pomoże jak nie pojedziesz. Z facetem zawrzyj rozejm i śmigiem jedźcie na wesele. Rozerwiecie się i może przejdzie zły nastrój. No Atkaa... W niedzielę wchodzę na 4um i czytam relację z wesela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć a ja czekam na to aż wróce dzisiaj z pracy :D

Cały czas na coś czekam bo mi sie wydaje że to co ma być będzie ciekawsze niż to co jest teraz :D troche bez sensu ale właśnie tak myśle ;)

Czekam aż Piotr zda mature i w związku z tym zrobi wielką ogólnopolską impreze ;)

Czekam na Wiaterka i Atkee (też) bo gdzieś witają wiosne i zapomniały wrócić...

Czekam na nadejscie Gusi w me skromne progi :D i wierze że juz w krótce będzie to mozliwe..

Czekam też na inne rzeczy ale jest ich tak wiele że nie zdołam sobie ich przypomnieć..zostane więc przy tym co napisałam..

A tak w ogóle jak sie dzisiaj macie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż Piotr zda mature i w związku z tym zrobi wielką ogólnopolską impreze

wow ... ale wymagania :P może może, ale to będzie ogólnopolska impreza forumowiczów z okazji lata na przykład ;) i sam jej nie zorganizuję :P

A tak w ogóle jak sie dzisiaj macie ?

aż dziwnie lepiej niż zwykle (a od pewnego czasu czuję się dobrze). Wreszcie nie męczy mnie zestaw zmęczenie + ospałość + brak koncentracji :D Ciekawe czy to tylko taki dzień czy jakieś nowe stadium wychodzenia z tej cholery :lol: niedługo się okaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i na jutrzejsze "Rozmowy w toku"

noo właśnie wyczytałam na czacie skype i też sobie obejrzę :P . Kurcze. Czemu ja mam takiego pecha i jak już siedzę przy tym kompie to akurat nikogo nie ma. To smutne ;):?

A tak w ogóle jak sie dzisiaj macie ?

staram się zachowac zimną krew i trochę się pozytywnie odmienić :smile: Jakoś idzie. powoli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobrażam sobie że jak Nas czytasz to czasem można się zawstydzic

ooo nie mam czasu zazwyczaj czytać historii czatu ale widzę że ładnie tam się dzieje :mrgreen:

ale mnie się już podobno nie da zgorszyć :mrgreen:

ale wstydzę się, bo jakoś rozmowy w czasie rzeczywistym :roll: mnie peszą. taki ze mnie dzikus :mrgreen: Zmykam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×