Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie wróciłem do dawki 150mg po półrocznym funkcjonowaniu na 75mg. Lekarz zredukował mi dawkę na moje życzenie. Po ponad 2 latach miałem wrażenie, że wenlafaksyna w dawce 150 jest dla mnie za mocna. Ale po paru miesiącach na 75mg czułem się jak kupa. Wszystko zaczęło mnie przerastać, objawy mojego neurologicznego schorzenia(MPD) zwiększyły się, nasiliła się spastyczność mimo bycia na baclofenie, moje ciało zaczęło odbierać więcej bodźców i fizycznie gorzej funkcjonowałem. Po konsultacji z moim neurologiem, psychiatra postanowił powrócić do dawki 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy dla facetów jest specyfik umożliwiający osiągnięcie orgazmu na wenli ? Erekcja jak na razie dobra (choć trochę gorsza) ale przy kulminacji takie dziwne uczucie w głowie i z przyjemności kupa :(

 

Po 10 dniach 37,5mg przechodzę samowolnie na 75mg. Od wczoraj wróciło złe samopoczucie, łącznie z tęsknotą do śmierci. Jak już jestem niepełnosprawny to chociaż chcę się psychicznie czuć dobrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak wpływa wenlafaksyna u was na sen? Ja zmieniłem z 75 na 150 i nie chciało mi się spać i nie miałem dużego problemu ze wstaniem. Przez jaki czas będzie to tak działać? Bo domyślam się, że nie dożywotnio. Chciałbym być taki pobudzony, jak właśnie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×