Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

kolego Pawel3 z przykrościa musze Ci powiedziec ze Twój Jezus namnie niedziala i nielapiesz metafor ale oki jak ktos chce wciskac mi kawalki o Bozi to dziękuje dlamnie Bozią jest praca i euro sex z fajną kobietą na slonecznych wakacjach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gdybym wiedzial co mnie spotka nigdy przenigdy niewziol bym extazy czy marihuany

 

 

dlamnie Bozią jest praca i euro sex z fajną kobietą na slonecznych wakacjach .

 

 

Masz tak zajebistych bogów i jakos zamiast Ci pomóc-gnoją Cię.....To jak to w końcu jest??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używki nie są dlamnie Bogiem i tego niepowiedzialem przyczynily sie tylko do rozkręcenia nerwicy to po pierwsze po drugie nie interesuje mnie Kosciól wogóle po trzecie pomóc moge tylko sobie sam przy wspólpracy z nowoczesną medycyną. To bylo by na tyle kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg to nie facet z brodą ani kość w lufce czy też kolorowy papierek z kotem narysowanym.

To są chochoły tylko.

Bóg to ta siła, ktora drzemie w każdym z Nas , dzięki której można sobie właśnie pomóc "samemu".

To upór i chęć dążenia do doskonałości.

Półgłówki z ulicy takiego Boga w sobie nie mają. My -tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj przyjacielu pólglowka to sobie w rodzinie poszukaj napewno znajdziesz skoro masz go w sobie to czemu ci nie pomaga? módl sie ladnie do Bozi i nieobrażaj innych bo to grzech a grzeszyc niemozna przecierz a jak cie wyslucha to daj mi znac moze sie skusze :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej !!

Coś się tak rozsierdził?

Powinienem teraz Tobie zrobić tutaj jazdę z jakich jestem juz znany na forum.Z pewnością tego nie chcesz.

Ale jestem w okresie "przejściowym" i się wytłumaczę

Lecz nie lubię się tłumaczyć.

A już na pewno nie odhumanizowanym proeuropejczykom których z powodu braku kręgosłupa moralnego i całkowitego nastawienia na eurokonsumpcję oraz obserwację tylko czubka własnego nosa religijni i zjednoczeni przez wyznanie i dzięki temu mocni Islamiści wnet pięknie wyruchają w dupala.

 

Nie rozumiem Twojej reakcji na słowo "półgłówki"....?

Chodziło mi o tą szarą masę debili stojących pod sklepem z alkoholem,tych parkowych obszczymurów bez ambicji . Dla ktorych nadrzędnym celem egzystencji jest się i komuś najebać.

Oni w sobie żadnego Boga nie mają.

Skoro potrafisz napisać kilka zdań na forum ( w większości obraźliwych jak na razie ) to półgłówkiem nie jesteś ,zwłaszcza że cierpisz zapewne na zaburzenia nerwowe/psychiczne-czyli dolegliwości zarezerwowane raczej dla ludzi inteligentnych.

Kolejny "niewierzący".....

Skoro Boga nie ma ,to dlaczego Go nie lubisz i używasz obraźliwego i lekceważącego słowa "bozia" "cezarku" ?

Ja tam w Boga nie wierzę. Paciorków nie klepię.Nie interesuje mnie .Może się mylę. Przekonamy sie lub nie ,po śmierci. Ale całe rzesze wierzą. I tylko półgłówek może obrażać bez powodu tych co wierzą. Jeśli ci co wierzą dzięki temu są lepszymi ludźmi-to pasuje mi taki Bóg.

Z pewnością ci co wierzą w nawet nieistniejącego Boga są o wiele lepszymi ludźmi, niż ci co wierzą tylko w bezapelacyjnie istniejących bożków jakimi są "ojro" , "kosmopolityzm" i "dragi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umówmy sie tak ze "pólglowek" to bylo nieporozumienie ale to nie powód bys obrazal chlopaków z pod sklepu bo zato Cie juz nie lubie znam wielu takich i roznie im wyszlo w zyciu ,piszesz jakies bzdury o kręgoslupie moralnym i islamistach którzy ruchają... jestes porobiencem mój drogi za duzo siedzisz w internecie chcesz mi zrobic jazde prosze tylko wole real bo wTy w sieci czujesz sie królem i mysle ze tylko tu jestes odważny ja kolego jestem z innego worka mam jazdy ,lęki , ale zycie twarde nie jest mi obce i daje jakos rade nieobchodzi mnie twoja i innych wiara ja mam swoją a slowo Bozia nie jest obrazliwe powiem Ci jedno smierci sie nie boje ale biedy i niekombinuj tak mocno bo niewychodzi Ci to wcale , jedno jest pewne niedogadamy sie wcale trzym sie niebęde odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nielapiesz metafor ale oki jak ktos chce wciskac mi kawalki o Bozi to dziękuje

Cezar ,to wytłumacz mi tę bardzo odległą metaforę bo za h.... nie mogę tego rozgryżć.Co to za hasło <"knif "samotności> ,to po polsku?Myślałem ,że chodzi tu o samotność samą w sobie.Proszę ,nawet na PW. żeby nie robić dalszego off-topu. Czy miałeś na myśli mówiąc ktoś, i czy jak umieściłem w Avatarze obraz Jezusa Miłosiernego to jest to dla Ciebie wciskanie "kawałków o Bozi"???Odpowiedz!.Tak bardzo Cię to martwi i kłuje w oczy że musisz mi z przykrością oznajmiać? Jak ty byś umieścił sobie w avatarze nagą ,roznegliżowaną i piękną kobietę na słonecznej plaży z Tobą trzymającym w ręku plik Euro ,to co mi do tego,masz prawo .Nikogo tym nie obrażasz i umiał bym to uszanować i nie oznajmiałbym Ci z przykrością... ,ze to na przykład takie przyziemnie,przemijające i etc.Każdy ma Swoje wartości.Uszanujmy to!I nie jest zabronione w Regulaminie Forum wystawianie ich w Avatarze ani Podpisie ,jeśli nikogo to nie obraża ,poniża. Jak myślisz dobrze mówię ,czy naciągam??? Pozdrawiam. Z mojej strony skończony Off-top.Pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzialenka, przeszukaj forum i znajdziesz odpowiednie informacje, bo nikomu tu już nie chce się któryś raz z kolei dyskutować na ten sam temat. Poza tym zadajesz pytanie w taki sposób jakbyś chciała u siebie wywołać te pogorszenie nastroju, bo "podobno" niektórzy tak mają. Bierz leki, nieważne czy Efectin czy Alventa, ważne, że wenlafaksyna i podparta lekami myśl konstruktywnie. Alventa i każdy inny zamiennik mają tą samą substancję czynną, a skoro do tego są połowę tańsze to po co przepłacać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzialenka, przeszukaj forum i znajdziesz odpowiednie informacje, bo nikomu tu już nie chce się któryś raz z kolei dyskutować na ten sam temat. Poza tym zadajesz pytanie w taki sposób jakbyś chciała u siebie wywołać te pogorszenie nastroju, bo "podobno" niektórzy tak mają. Bierz leki, nieważne czy Efectin czy Alventa, ważne, że wenlafaksyna i podparta lekami myśl konstruktywnie. Alventa i każdy inny zamiennik mają tą samą substancję czynną, a skoro do tego są połowę tańsze to po co przepłacać :D

Skończ ten temat i nie kombinuj już (dobrze wiesz, co mam na myśli) :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×