Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy Zlot był w Borkach nad Zalewem Sulejowskim k. Tomaszowa Mazowieckiego. Na tym zlocie mnie nie było. Ogółem było chyba około 10-12 osób. Pełna integracja, grill, wypoczynek na łonie natury.

 

Drugi Zlot był w Zawadach w gm. Popów k. Częstochowy. Na tym zlocie już byłem. Było około 20 osób. Podobnież jak na poprzednim pełna inegracja, dobra zabawa, grillowanie na świeżym powietrzu, rzeczka i takie tam.

 

No i jeszcze pomniejsze spotkania przy piwku w Warszawie, Trójmieście i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przewagą myśli. Od 6 lat.

 

Zloty organizują użytkownicy w porozumieniu ze sobą. Wybieramy lokalizację i termin, a później wynajmujemy na weekend ośrodek wypoczynkowy. Koszt wynajmu rozkłada się na uczestników. Dojazd na miejsce i wyżywienie we własnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist: Długo już jesteś moderatorem? Ja też chcę wiedzieć jakby był jakiś wyjazd planowany, jest jakiś specjalny post, z którego można się o nim dowiedzieć?

To ty przeniosłeś mój post do "Borderline-Emocjonalnie Niestabilne Zaburzenia Osobowości"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, czy znalazłaby się tutaj jakaś osoba z Lublina chętna na spotkanie w cztery oczy? Zacząłem w tym roku studia właśnie w tym mieście. Jestem raczej typem samotnika, ale niemal każdego w końcu ciągnie do ludzi, a przynajmniej ze mną tak jest. Czuję, że po trochu zaczyna mnie osaczać i pochłaniać społeczeństwo, którym gardzę i tym samym zaczynam sam gardzić sobą. Nie cierpię ludzi a zaczynam spędzać wśród nich więcej czasu, bezproduktywnie, marnując go na pierdoły i zaczyna mnie to mocno irytować. W rzeczywistości poszukuję jednej osoby z którą mógłbym od czasu do czasu wyskoczyć na dobrą kawę lub herbatę i podyskutować na poziomie na różne tematy związane z naukami przyrodniczymi, polityką, psychologią, czy filozofią (ostatnie dwa od pewnego czasu leżą zakurzone w moim umyśle ze względu na brak osób z którymi mógłbym o nich właśnie porozmawiać tutaj na miejscu oraz ze względu na brak czasu na lekturę ukochanych książek). Nie cierpię ludzi ze względu na schematyczność ich działania, na prostotę ich życia, w którym w większości kierują się pierwotnymi instynktami, ze względu na ich głupią, bezsensowną pogoń i nieświadomość. Potrzebuję czym prędzej poznać kogoś nowego, kogoś kto wyrwie mój umysł z tej stagnacji, który sprawi, że znowu zacznę myśleć, analizować działać, nim zdechnę lub zapadnę w marazm przy tym biurku zakuwając kolejne linijki tekstu na pamięć, w kraju, w którym od studenta nie oczekuje się samodzielnego myślenia, a jedynie odtworzenia tego co było na wykładzie. Mam już dosyć marnowania czasu na poszukiwanie na oślep. Jeżeli jesteś osobą, która:

- ma większość ludzi za idiotów i śmieje się z ich działań,

- ma krytyczne podejście do życia, nic nie przyjmuje na wiarę, wszystko musi dokładnie przeanalizować i zrozumieć,

- gardzi prostotą motywacji działań innych ludzi i schematycznością ich życia,

- jest introwertyczna i raczej zamknięta w sobie,

- jest cicha, spokojna, opanowana, nie lubi przebywać w zatłoczonych miejscach i na różnego rodzaju imprezach,

- ma podobne zainteresowania do mnie,

- ma poziom inteligencji przynajmniej chociaż trochę odstający w górę ponad normę (chociaż i wśród takich zdarzają się idioci),

- jest z Lublina,

- przejawia zainteresowanie spotkaniem,

napisz do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×