Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

to mój pierwszy post na forum. Mam nadzieję, że w odpowiednim dziale ;)

od niedawna mieszkam w Lublinie dlatego chciałam Was prosić o radę. Bardzo bliska mi osoba potrzebuje pomocy psychologa, nie radzi sobie z emocjami, często wybucha, ma totalnie zaniżone poczucie własnej wartości, a tym samym jest skrajnie przewrażliwiona na swoim punkcie każdą uwagę traktuje jak atak, a do tego nie radzi sobie w kontaktach międzyludzkich, np. bezpodstawnie uznaje, że ktoś jej nie lubi i zamiast wyjaśnić sytuację woli zerwać znajomość... moje wsparcie już nie wystarcza, myślę że musi zadziałać specjalista.

Stąd pytanie czy możecie polecić jakiegoś godnego zaufania psychologa, ale bardzo ważne: niestety w ramach nfz, bo krucho z kasą i druga bardzo istotna kwestia, osoba jest homoseksualna, więc ważne żeby psycholog był/a jak to się mówi "gayfriendly" ;)

będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie.

pozdrawiam bardzo i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, również mnie dopadła nerwica i jak czytałem różne wątki na tym forum to chyba jak wiele tu osób czułem taką solidarność

i bliskość poprzez te cholerne objawy, walczę z tym prawie rok .To tyle tytułem wstępu pozdrawiam wszystkich nerwicowych z Lublina . Dobrze jest czasem podzielić się z tymi którzy czują się podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy jest ktoś chętny z Lublina by się spotkać i pogadać, chciałabym poznać kogoś o podobnych problemach co ja. Od wielu lat leczę depresję i teraz znowu dała się we znaki. Może ktoś znajdzie się żeby się ze mna skontaktować na e-mail larix818@wp.pl

Pozdrawiam M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, właśnie się zarejestrowałam i dołączam do grupy z mojego miasta...

 

Jeśli ktoś chciałby pogadać, to zapraszam. Mam 23 lata. Gadatliwa jestem, więc chyba można ze mną porozmawiać o wszystkim, a samotność mnie dosyć mocno ostatnio dobija, więc nie krępujcie się.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×