Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki piękne,właśnie tak próbuję mu ulżyć...teraz zasnął biedaczysko...jejku on jest taki słodki...taki mój,cały mój i tylko mój...oczka ma smutne,tak mi go żal... Kończy się ten mój dzisiejszy dzień...miał być piękny,wyszedł marniutki...facet mnie wystawił, poryczałam się jak dziecko...tak mi jakoś niewesoło...smutno...bardzo smutno...koszmarnie niewymownie beznadziejnie...ulatuje ze mnie wszystko w takich chwilach...eeeeh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,kończy się ten nasz dzisiejszy dzień ,mój też nie był fajny .Gina śpij sobie lekko i wygodnie ,jak nie będziesz miała do kogo się przytulić ( nie licząc psa ) ,to wtul się w siebie i zaśnij - przeczekaj ,niech ta noc rozproszy Twoje ( nasze ) smutki ,żebyś jutro miała ochotę rozpocząć nowy dzień ( o tej porze której chcesz ) z sympatią do siebie .Bo przecież jesteś sympatyczną i atrakcyjną babką - napewno .A Twój kochany pies napewno codziennie daje Ci do zrozumienia ,że taka jesteś ( to jest nas dwóch ) gdy liże Cię w ucho i merda ogonem .

 

A ja nie będę miał się do kogo przytulić ( oprócz psa ) ,ale jestem facetem i nie wolno mi się mazać ( nooo pewnie ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z jajem ;) pozdrawiam

 

Człowiek rodzi się zmęczonym i żyje po to by wypocząć.

Kochaj swe łóżko jak siebie samego.

Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy.

Jeżeli widzisz kogoś odpoczywającego pomóż mu.

Praca jest męcząca.

Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego.

Jeżeli zrobienie czegoś sprawia Ci trudność — pozwól to zrobić innym.

Nadmiar odpoczynku nigdy nikogo nie doprowadził do śmierci.

Kiedy ogarnie Cię ochota do pracy, to usiać i poczekaj aż Ci przejdzie.

Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już miałem ( chyba z dwa tygodnie temu ) i też nie lubię . :-| .Przeleżałem tą wizytę naszego pasterza ( a on nawet nie podszedł do zbłąkanej owieczki ,nie zapytał co mną targa ,pomyślał -choruszek dojdzie do siebie i wziął kopertę ) . Eeehhh tam niech sobie głoszą to słowo boże z radością i dobrocią ( biznes ot co ) .Dobra już nic więcej nie mówię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde przezylam w tym roku ,musiałam (komunia syna)...ech....posiedział BYK...popiepszył glupoty i polazł ....ufff......ano swoje zgarnął oczywiscie

:lol:

 

To ja tez juz nic nie mówię....ciiii hehehee

 

A co dziś?Dentysta....brrr,,,i żaloba ..ale to juz wiecie.. ;)

 

Ale jutro w szkole BAL przebierańców :P ,mam nadzieję że jakis dzieciak pożyczy fajnej maski ,bedzie fota... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień był faaaajny!!! jak to w zawodzie barmanki bywa,musiałam wysłuchać trochę zwierzeń,trochę pijanych życiowych filozofii,ocierałam nawet łzy jednemu klientowi,który strasznie rozpaczał po utracie ukochanej...płakał cztery godziny...eeech,życie... dwie godziny słuchałam o pracy strażaka,jedną o pracy rolnika i kolejne dwie o tym,jak jeden klient chciał zostać zawodowym żołnierzem,ale mu się nie udało,a mogło być tak pięknie...ciężko się zasypia z taką ilościa informacji,zawsze cos zostaje w głowie...jutro będzie nowy dzień i mnóstwo nowych historii....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham tą robotę!!! Nie powiem,czasem bywa stresujaca, są chwile, kiedy nawet niebezpieczna,momentami upokarzająca,ale ogólnie,jak ktoś lubi ludzi,jest świetna... zaraz muszę zmykać,otwieram o 10-tej,pozdrawiam Cię Różo serdecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu marudzić co nie znaczy że nie chciałabym ;) . Pada i pada i pada, a ja...znalazłam sobie nowe hobby. Ciekawe czy to taki napad jak zwykle czy mi zostanie na dłużej. Tylko sie nie śmiać proszę :smile: !!!

Nauczyłam sie szydełkować i robić na drutach. W zyciu siebie o to nie podejrzewałam hehe. Właśnie skończyłam bolerko a teraz robię kolczyki i korale. Takie duperele a czas przy tym leci i nie mam czasu się zastanawiać nad sensem życia. I bardzo dobrze!!! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tam śmiac maiev....faktycznie czas leci...ja kiedyś serwetki dziergałam :oops::lol: ....takie wiesz.....potem sie krochmali...i piekny kwiat...hehehe

Obdarowałam całą rodzinkę...bo sama nie lubię...ale bylam jeszcze "zdrowa".Dzisiaj cholera guzika przyszyc mi sie nie chce..no jak muszę...i ...no kurcze...to mnie uspokaja.. :roll:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja też lubię dziergać :lol:

Swego czasu haftowałam piękne obrazki krzyżykiem. Chyba do tego wrócę. Tak! To jest myśl! Mam w domu jakiś zaczęty obrazek. Dzisiaj zabiorę się za dokańczanie go!

 

A tak wogóle, to moja kochana córeńka dziś rano odwaliła taki cyrk, że szkoda gadać :( Aż jej dałam w dupę :( Teraz mam do siebie pretensje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem wczoraj u psychologa pierwszy raz, nie było źle bo strasznie fajna laska z tej psycholożki... aż się na terapię indywidualną zapisałem :P:P (proszę mnie opacznie nie zrozumieć- terapia ma mi pomóc :>) - na grupową niestety nie ma szans- mają komplet :/ i nawet dobrze, bo nie miałbym na nią zbyt wiele czasu - a tak nie muszę się usprawiedliwiać :D

 

a dziś kolejny nudny dzień w pracy - zaglądajcie do offtopowych kawałów na pewno za 8 godzin coś tam dopiszę :P

 

byle do soboty- AMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mówię wam, ja jakiś dziwny jestem - jak ktoś ma za duży dekolt to wysiadam - i choćbym nie wiem jak się starał nie zwracań nań uwagi- to mój wzrok ciągle tam podąża... chyba z nią muszę o tym porozmawiać- wkońcu to psycholog :P

 

Gusiu na indywidualną czas znajdę, bo sam będę termin wybierał :-)

 

Gina wiesz co, tak jak na zdjęcia twoje patrzę, to ona do ciebie całkiem podobna :-D (ło kule może to Ty?? ale by było faux pass)

 

(heh kilka postów na forum i już godzinka w pracy zleciała...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×