Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

shinobi, ja bardzo lubię umieć nazwać to co się wokół znajduje. Wydaje mi się wtedy, że widzę więcej. Ja widzę brzozy, topole, czerwone kasztanowce, a ktoś inny widzi tylko drzewa. Podobnie na wyjazdach: ja widzę grób Agamemnona, którego niewierna żona Klitajmestra zaszlachtowała po powrocie spod Troi, a ktoś inny widzi tylko kupę kamieni. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, ja bardzo lubię umieć nazwać to co się wokół znajduje. Wydaje mi się wtedy, że widzę więcej. Ja widzę brzozy, topole, czerwone kasztanowce, a ktoś inny widzi tylko drzewa. Podobnie na wyjazdach: ja widzę grób Agamemnona, którego niewierna żona Klitajmestra zaszlachtowała po powrocie spod Troi, a ktoś inny widzi tylko kupę kamieni. :D

 

 

Jacku, idźmy dalej z nazwami, nie brzoza lecz.... ? *tyle Cię tego uczyłam :P

 

Heh, chciałam jeszcze zaznaczyć jedną małą rzecz, w Polsce nie rośnie akacja(to te drzewka, którze żyrafy lubią jeść) tylko ROBINIA akacjowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Takie psiaki niestety można zobaczyć wszędzie im bardziej uciekasz tym staje się to trudniejsze,choć wiem,że forum jest dosyć specyficznym miejscem i się unika bolesnych zdj.

 

Za to moje psiaki po moim powrocie co 10min podchodziły i mnie lizały.Zdziwiłam się,że najbardziej suczka tęskniła z bliźnią bo piesek był zawsze najbardziej tęskniący.Brat mówił ,że to był zupełnie inny,osowiały psiak.Rozczuliła mnie tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak jest, że bezdomne psy wzbudzają litość, a obok bezdomnych kotów przechodzimy zazwyczaj obojętnie. Może dlatego, że koty lepiej sobie dają radę bez człowieka niż psy.

kot-z-Suczawy.jpg.efdf39473dbbc0fd3b6eeae6254f9614.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak jest, że bezdomne psy wzbudzają litość, a obok bezdomnych kotów przechodzimy zazwyczaj obojętnie. Może dlatego, że koty lepiej sobie dają radę bez człowieka niż psy.

 

Pewnie tak, pewnie też dlatego, że kot nie ma w naturze tej skrajnej, psiej postaci lizusostwa, którą ludzie tak lubią.

Na utrzymaniu, prócz kota własnego, mam obecnie dwa bezdomniaki, które żyją sobie w okolicy mojego balkonu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, to bardzo smutne :( równiez tego nie pojmuję :(

 

 

 

detektywmonk, karmienie to mało....bezdomne koty trzeba sterylizować....inaczej sie ich nie wykarmi....

 

 

 

shinobi, własnie...ta psia natura....

ładnie z twojej strony ale dokarmianie kotów to dopiero wstęp do zrozumienia problemu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×