Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

lemac, małaMI25, ja mam trzy yorczki :D

 

To dopiero masz wesoło.Ale i pracy przy nich trochę też masz.Pokaż je.Mój coś ostatnio choruje.W styczniu miał operację na obie tylne rzepki kolanowe.A teraz miał silny stan zapalny lędźwi.Jeszcze jest w trakcie leczenia.pomiziaj Swoje Yorczki odemnie i od Dżekusia.

S6300605.thumb.JPG.22a9a48ac6b19b11edb91c51bb87f85e.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemac, Ten Twój podobny jest do tych dwóch moich, które są na zdjeciu w jednym koszyczku.To córka z matką. A poniżej na zdjęciu jest matka... tej średniej i babcia tej najmłodszej.

Twój jest śliczny.

Ja jutro jadę z nimi do fryzjera, obcinane będą na zapałkę-1 mm włosków. Zostanąin tylko kucyki. Zbliża się jesień. Nie będą wnosiły do domu z podwórka tylu liści i piasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemac, No, ja nie umiem obcinać. One jeszcze będą miały obcinane włoski na nóżkach. Twój ma zostawione dłuższe włoski, a właśnie do tych włosków przyczepiają się zimą i jesienią paprochy.

Kiedyś próbowałam z pomocą mamy je obciąć, stępiłyśmy tacie maszynkę i nie przyznałyśmy się :mrgreen:

To musi być specjalistyczny sprzęt do obcinania. Czym Ty swoje strzyżesz?

Jesteś fachura! ;) To sztuka, żeby tak łądnie ostrzyc pieska.

Chyba się do Ciebie kiedyś wybiorę z moimi niegrzeczniuchami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemac, No, miałam promocję od zawsze, bo hurtowo mnie traktuje.

Wcześniej płaciłam po 40 zł. Ale to tylko dlatego, że przyjeżdżam z taką ilością :D

Teraz płacę od każdego po 50 zł. z myciem, kąpaniem i obcinaniem pazurków.

Jutro będę lżejsza o 150 zł.

Do tej fryzjerki jeżdżę 25 km w jedną stronę. Ma podejście do piesków. Tu , w miejscowości, w której mieszkam są fryzjerzy, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań. Psy były okaleczone parę razy, nieładnie obcięte i te panie na nie krzyczały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Myślałam, że mało jest takich wariatów, jak ja. A jeśli już są to na forach innego gatunku. Jednak okazuje się, że swój swojego wszędzie znajdzie

Moją kochana udręką jest kotka Kosia - 7 letnia persica i jej przybrana córka , parkingowa znajdka - Malutka

 

Obraz_008_jpg_300x300_q85.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wcale nie jest przybłąkana. Sama ją sobie musiałam wydobyć spod gąszczu samochodów, bo za chiny nie chciała wyjść ;)

Jest chyba owocem poważnego mezaliansu, gdyż sierść i ogonek ma niezwykle puchate. Dziś ma już dwa lata, ale dalej została malutka, stąd jej imię.

Obraz_001_jpg_300x300_q85.jpg

W ogóle mam niezłego pier...ca na punkcie zwierząt (szczególnie kotów) Dokarmiam, sterylizuję, strasznie mi żal biednych, bezdomnych, cierpiących i bezbronnych istotek, które przeważnie swój los zawdzięczają tzw. "ludziom" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D.J., no dokładnie moją podrzucili do sąsiadów w worku i ona uciekła do nas,psiak ją zagonił na drzewo,brat ją ściągnął i tak się znalazła,ma już z 8 lat.

 

ja też mam bzika,ale bardziej na puncie psiaków,ale kocham wszystkie zwierzaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima - czyli jeszcze jeden argument przemawiający ZA kotami. Podejrzewam, że w bloku miałabym poważny problem, jeśli chodzi o sąsiadów i psa, bo jednak znacznie bardziej cenię zwierzęta.

Miałam w życiu trzy psy. Cudowne. Bardzo się do nich przywiązałam. Zginęły w tragicznych okolicznościach, ani z mojej, ani ze swojej winy. Wmówiłam sobie, że to jakieś fatum, że los nie da mi mieć ukochanego zwierzaka i może będzie lepiej, jeśli jednak nie będę go mieć, skoro nie dane mi się nim długo cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×