Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam ktoś zamawia jedzonko dla zwierzaka w sklepie internetowym? Polecacie jakiś sklepy?

 

-- Cz paź 20, 2011 11:30 am --

 

No i mój stały odwieczny apel, nie karmcie swoich kotów i psów kitikatem, łiskasem, pedigree czy chappi !!!!!

To syf jakiego mało !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, animalia.pl :) polecam :) zamawiam od ponad roku :) tylko nie wiem jak tam z przesyłką ale to musisz doczytać, w każdym razie my zawsze byliśmy zadowoleni.

 

-- 20 paź 2011, 12:34 --

 

linka, podpisuje się pod tym :) tak naprawdę jak liczyliśmy to wychodzi niewielka różnica między tym g.... a profesjonalną karmą. teraz jest taki wybór na rynku, że da się wybrać coś odpowiedniego dla zwierzaka, nie wydając tony kasy, a nie trując swojego zwierzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, tak jest, tylko ludzie nie mają pojęcia że w tych karmach jest ....4% mięsa!!

 

Puszka whiskasa 400 gram ma 4% mięsa, reszta to ścięgna, rogi, kopyta i popiół - cena w sklepie około 5 zł, natomiast niewiele droższa karma np. Animondy - 400 gr - 90% mięcha kosztuje około 6 zł - różnica w cenie ??

Żadna.

 

Nie wspomnę o suchym żarciu dla psów - to samo, tylko żeby pies się najadł musi zjeść duużo więcej "śmieciowej" karmy - a o wiele mniej tej zdrowej, dlatego pomimo ceny, większej za mniejszą ilość i tak się opłaca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, no dokładnie...ludziom się wydaje że tak jest taniej, a wcale nie...a potem wychodzą problemy zdrowotne i więcej kasy trzeba wydać na weterynarza...jest jeszcze tekst że " mojemu psu to smakuje" a pewnie że smakuje jak dodają do tego ulepszacze to ja się nie dziwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ja na forum labradorów usłyszałam opinie że chapi nie może być złe skoro istnieje na rynku tyle czasu :mrgreen: no cóż mc donald też istnieje od dawien dawna, a żywienie tym NA CO DZIEŃ nikomu nie wyjdzie na zdrowie...:(

 

ja się już przekonałam że świadomość ludzi jest zerowa. mówimy o karmach, a co dopiero o np. wspieraniu pseudo hodowli, przeciętny człowiek nie ma o tym pojęcia jak mu powiesz żeby kupił psa z rodowodem to Ci powie " ja potrzebuje psa do kochania nie chcę rodowodu bo to papier "

a tak naprawdę tu chodzi o zupełnie co innego..czemu tyle psów jest w schroniskach? między innymi przez pseudo hodowle, które oszukują ludzi, nie dbają o psy..człowiek weźmie "labradora" z takiego pseudo a potem jest w szoku bo wyrosło coś innego, o zupełnie innych cechach i oddaje do schroniska..zawsze powtarzam, jeśli nie stać Cię na kupno psa z rodowodem adoptuj- mało potrzebujących zwierzaków mamy? nie trzeba wspierać dodatkowo pseudo..:(

na szczęście od nowego roku ma być zabronione rozmnażanie zwierząt poza zarejestrowaną hodowlą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×