Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

_asia_, Tofu własne?

 

Wiolu, nie, ser tofu naturalny bio, kupiony w sklepie ekologicznym. :P ale powiem Ci, że był naprawdę dobrej jakości biorąc pod uwagę fakt, że wyczuwam najmniejszą ilość chemii i mam strasznie delikatny przewód pokarmowy, a czułam się po nim świetnie. :D zrobiłam smażone plastry z przyprawami obtoczone w mące gryczanej, z duszonymi warzywami i surówką. mniam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem z 10 minut na moim Stratocasterze przed lustrem. Zobaczyć ten ryj - bezcenne :mrgreen:

Poza tym, jeden odcinek Monty Pythona (sezon trzeci, 'Wycieczka rowerowa') :mrgreen:

2 godzinki wiercenia i szlifowania takiego małego, upierdliwego aluminium :x

No i rano - kubolec kawy i nie ma opie.... ekhm... lipy. :roll:

Generalnie dziś wszystko sprawia radość.

Natusia, pięknie dziś na zdjęciu wyglądasz. Co prawda tak, jak wcześniej, ale... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu pisze już chyba na 5 temacie czemukurde nikt mi nie może odpisać?! przecież potrzebuję tego, jakiegoś wsparcia ja nie wiem... pewnie i tak mi zaś nikt nie napisze nic x/ Czuję się okropnie niby mam nerwice ale moje obajw są stałe czyli caały czas a to nie jest tak, że ma sie jakieś ataki tylko np 5 razy w tyg? czuję cały czas taki ucisk w głowie i trochę kołatanie serca jakie są wasze objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że powinnam zrobić tomograf glowy ale nikt mnie na niego skierować nie chce;/ dzisiaj ide do psychiatry zobaczę co powie:< juz mnie to męczy non stop to czuję jak coś co siedzi w mojej głowie może mi robć takie ceregiele? ech

 

Dzięki, że w końcu ktos odpisał ;) juz mi trochę lżejXP

 

-- 21 lip 2011, 16:08 --

 

Boje się też, ze mi przepisze jakieś psychotropy zamulające a tego bym nie chciała x/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paralektyk789 lekarz rodzinny niech da Ci skierowanie do neurologa a neurologa poproś o skierowanie na tomograf, sprawdzisz i będziesz spokojniejsza a jesli chodzi o psychotropy to lekarz wybierze odpowiednie i jesli już to tylko na początku możesz sie czuc nie swojo potem juz jest lepiej, nie martw się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale zaś będę musiała czekac na tomogrf z skierowaniem... chodzi o to, żeby jakis lekarz pwiedział, że go potrzebuję to pójde prywatnie... bo to nie ode mnie zależy... no nieważne... poza tym też bym chciała gdzieś wyjść... staram się ale zaraz mnie dopada kołatanie serca itd i dupa... ech nie wiem co robić czuję się nie swojo cały czas mam ten ucisk w głowie co ja mam robić teraz? staram sie pozytywnie mysleć ale tak sie też nie da non stop nie widaomo przez ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak prubóje ale czasem już nie mam sił a dopiero mam to od 3tyg... nawet jak tu piszę to czuję to w głowie no masakra... juz dzisiaj starałam się spać na chama do 11 a potem jakoś od 13-16, żeby tego nie czuć:< niefajne.

 

Boję się tych leków...x/ boję się, że będę je brała i nie będę sobą tylko ''na lekach'' jakby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×