Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

nosz kurde! chyba też, bym wolała przynajmniej normalnie wychodzisz gdzieś, wszystkie robisz nie czujesz tego usiku w głowie itd... choć wiem, że na początku pewnie też nie było Ci łatwo :< ech ten umysł ja nie wiem przecież to są nasze myśli! a mimo to nie umimy sobie z nimi poradzić... nie rozumiem tego naprawdę czemu takie rzeczy się dziejąx/

 

Ja jeszcze tylko myślę, że mi to przejdzie za niedługo... moje wakacje też w dupie teraz są a tak bardzo chciałam wyjechać jeszcze mies temu a teraz nie jestem w staniex/

 

-- 21 lip 2011, 16:51 --

 

zaszę się ciesze z tego jakjst, z życia itd... ale to co teraz się ze mną dzieje... nie podoba mi się to :< niech sobie już idzie...

 

-- 21 lip 2011, 16:52 --

 

zawsze mogło być gorzej jak to się mówi xD heh mój optymizm mnie zadziwia XD ale to dobrze... tak myślę tylko mogła by se ta nerwica jeszcze pójść i supcio wszystko^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jej... to wcale nie tak kolorowo :< ech no oby było dobrze... najgorsze to, że nie wiadomo kiedy to przejdzie, czy przejdzie na 100% itdx/ ale wierzę w to ;). Przeciez zaś jakichś problemów nie miałam(myślalam, że w ogóle nie mam), żeby nie móc się z nimi uporać dlatego dziwię się, że mnie to dopadło i to tak nagle;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×