Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety nie zyja dla przyjemnosci mezczyzn


enzis

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety nie zyja dla przyjemnosci mezczyzn tylko po to by mieli jak najciezej, by sie sprzedawac, by robic dzieki nim kariere

 

 

NIE JESTES ZADNA PLCIA PIEKNĄ TYLKO MASZ KORZYSTNĄ BUDOWE SEXUALNA DLATEGO CHLOPAKI CIEBIE POZADAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z POWODU TEGO ZE KOBIETY MAJA KORZYSTNA BUDOWE SEXUALNA MEZCZYZNI NIE MAJA ZADNYCH PRZYWILEJOW A KOBIETY WCHODZA NAWET W ICH PRAWA, DO TEGO URABIAJA ICH NA PRYMITYWOW I WYORZYSTYWACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MEZCZYZNI NIEMAJAC JAK SIE ZASPOKOIC, ZYJAC W UDPOLDENIU ZE SA STRONA POZADANA POPADAJA W DEWJACJE DO CZEGO PRZYCZYNIAJA SIE KOBIETY WYSMIEWAJAC I WYKORZYSTUJAC ICH SEXUALNOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRZEZ CO STAJA SIE PEDOFILAMI GWALCICIELAMI PSYCHOLAMI JEDNOSTKAMI MAJACYMI PROBLEMY Z UCZUCIAMI!!!!!!

JESTEM PRAWICZKIEM 31LETNIM A TY SIE DOZNANIAMI KARMILAS, ZYLEM W UPODLENIU I PRZYGNEBIENIU BO TY MIALAS BAJERE KASE SEX I DRINK, NIEMAJAC 5SEKUND PRZYJEMNOSCI KTORA ODCZUWASZ KAZDEG0 DNIA

PIERDOLONY PASOZYCIE ŻERUJACY NA WYGODNEJ DLA CIEBIE SEXUALNOSCI MESKIEJ

 

Dyskryminacja w relacjach kobieco meskich

 

Nie mam bezsensownej gadki o pierdołach w ktora sie lubią wsluchiwac kobiety, nie jestem zartownisiem i cwnaiaczkiem, mam glebsze myslenie, nieodpowiada mi zycie jakie jest, niechce sie starac o kobiety, kupowac im kwiaty, placic zapraszac itp, czy przez to jestem az tak paskudny dla kobiet? budowanie relacji... a kobieta to co? jako mezczyzna mam robic to i tamto a dz1wka lezy w przyjemnosci i kase dostaje? a ja mam byc poszkodowany bo mam gorsze cialo? ze stresu z powodu kobiet mam

 

k. Kobiety są po to by je rozpieszczac w pewnym sensie

:)

 

m. kochac je szanowac pozadac robic im dobrze hehe

patrzyc na ich piersi przelykajac slinke

 

k. Też

 

m. kupowac im prezenty itd itd i jaki wniosek?

 

k. To że kobiecie wypada kupować kwiaty

 

m. ZE KOBIETY TO PASOZTY

 

k. Szkoda że o chłopakach tak nie pomyślisz. Tylko są by nas wykorzystać

 

m. wykorzystaniem mozna nazwac tylko to powyższe

przez te wasze pokretnosci jest swiat pop1erdolony

 

k. Dziewczyny nic złego nie robią. To chłopakom zależy by wykorzystać i zostawić.

 

m. haha, wy nas nawet niechcecie wykorzystac

 

k. Takie życie.

 

m. takie swinie kvrewskie

 

k. Mylisz się

 

m. zrobic z chlopakow wykorzystywaczy, ktorzy za darmo dadzą sex i jeszcze doplacą heheheeheh

 

k. Niee

 

m. wasz proceder wieczny

 

k. Bo to wam chłopakom zależy tylko na jednym.

 

m. obarczacie nas swoim syfem, poszukiwanie milosci hehe

wy myslicie o

jak tu zrobic wykorzystywacza z tego co wam wszystko daje

 

żerujecie na naszej sexualnosci az wam cieknie po kolana i chcecie byc kochane A NAM NIC NIEPRZYPADA

 

napewno czesto slyszeliscie teksty od plci kobiecej ze myslicie o jednym, albo chcecie wykorzystac

 

albo wszystkie mowia ze sie szanuja

 

a jak sie na nie najezdza to sie bronia ze niewszystkie sa takie

 

'ja taka nie jestem'

 

egzystencja balansujaca miedzy dz1wka a madonna, nauczyla sie grac na kilka frontow

 

kvrwy z kamerek co pokazuja cyce pod wplywem fajnej rozmowy a potem jak cos niefajnego uslysza, mowia spadaj, pomylilo ci sie, ja nigdy nic niepokazywalam

 

odrazu czerwone swiatlo, ja nie mam nic doczynienia z sexem

 

 

chyba zyjecie tylko poto by jak najwiecej sie p1erodlic i kamuflowac

az musialyscie zrezygnowac z jednej z przykrywek jaką jest milosc, bo przeciesz niebylo jak zaspokajac żadze z pojedynczym chlopakiem i trzeba bylo zastosowac , poszukiwanie milosci

przy okazji na kazdego kolejnego zaliczonego mowicie... myslal o sexie

 

wiesz ze gorsze swinsto nie istnieje jako to wasze kobiece

nara

 

 

Gwałty sex pedofilia zycie

 

Zdecydowana większośc (ponad 3/4) gwałtów to gwałty sytuacyjne a nie zaplanowane. Alkohol + narkotyki.Biwaki, obozy harcerskie a przede wszystkim na codzień prywatki (czytaj impry) i dyskoteki.

 

Zobaczcie na dyskotece jak zachowują się 15-16 letnie zdziry zalane w trupa (albo dobrze obwąchane). Mini zamiast majtek, topy zamaist biustonoszy.A w pół godziny potrafią obskoczyć kolana 3-4 facetów!

 

trafia się kupę tatusiów po 40-ce, którzy laski sobie kupują a ci bez kasy gwałcą w toaletach i na parkingach.

 

Dopiero rano trzeżwiejąca panna zastaniawia się (bo nie zawsze to jest oczywiste),czy aby przypadkiem nie została zgwałcona (tzn. czy nie bzyknęła się z facetem wbrew swojej woli)!

 

 

Imprezy domowe - zobaczcie jak wygląda świętowanie 18-ek. Spytajcie kto i co z tej imprezy pamięta? Dlaczego dziewczyna rano się budzi i domyśla się,że jest zgwałocna ? Nikt niezastanawia się jak długo miała "wyłączony film" i co w stanie tego wyłączenia robiła?

 

Huczne balety na akademikach... żeby skończyć ten wątek.

Dopiero reszta (ca 15-20 %) to tzw gwałty planowane. Parki, cmentarze, lasy - generalnie ustronne miejsca.

 

I dopiero tu w tym miejscu można mówić o gwałtach - czyli sui generis dewiacji seksualnej poelgającej na zaspokojeniu popędu w sposób dynamiczny (gwałtowny + stąd nazwa zjawiska).

 

Popęd seksualny to nabardziej (w formie pierwotnej) zachowany element zwierzęcości człowieka. Obok instynku przetrwania (m.in.zapewnienie pożywienia, snu, obrony przed innymi osobnikami) instykt reprodukcji jest najważniejszym instynktem.Stąd jego tak mocne umiejscowienie w naszym życiu.

 

Seks - i wszystko co się z nim wiąże- stanowi jeden z głównych tematów zainteresowań naszego życia ( większośc ludzi: kobiet i mężczyzn nie wie ile P.Hilton ma kasy albo jakie ma wykształcenie tylko wie z kim i gdzie się bzykała! Zdecydowana większośc bulwarowej prasy kobiecej dotyczy rubryk obyczajowo-łóżkowych: kogo ma A.Jolie? Czy Foremniak jest na stałe z Maserakiem? itd itp).

 

Temat tabu. 13-15letnie dziewczyny ktore są tak gleboko pochłoniete sfera sexu ze nie maja czasu na uczucia! ich obraz swiata zupelnie sprowadzony jest do sexualnosci, inne relacje przestały istniec!

 

Jeżeli normalny, zdrowy człowiek w jakiś tam sposób panuje nad swoją seksualnością to zdarzają się przypadki gdzie wystarczy impuls do zachowań z naszej perspektywy anormalnych.

 

 

GWAŁTY, KTÓRYCH SPRAWCAMI SĄ KOBIETY BO TAKIE TEŻ SIĘ ZDARZAJĄ(TO DOPIERO DLA FACETA WSYTD IŚĆ I POWIEDZIEĆ NA POLICJĘ ,ŻE ZGWAŁCIŁA GO NP KOLEŻANKA Z PRACY...)

 

CO NAPISZECIE??? ŻE KOBIETY TO STRASZNE ZWIERZĘTA, KTÓRE NIE MOGĄ SIE POWSTRZYMAĆ NA WIDOK ODKRYTEGO MĘSKIEGO RAMIENIA???

ŻE RELIGIA KATOLICKA, KSIĘZA, ZAKONNICE PCHNĘŁY KOBIETY DO TAK OBRZYDLIWEGO CZYNU???

 

 

Nasuwa mi sie na myśl artykuł z o2 o seksie za mieszkanie, pamiętacie??? Póki kobiety będą sie tak szmacić póty mężczyźni będą je traktować jak masę która zaspokoi ich popęd seksulany.

 

Studiuje i mieszkam a akademiku. Wiecie jakie są orgie na imprezach???? Seks grupowy anal oral itd... W 90% te laski są pijane albo naćpane do nieprzytomnści i najlepsze jest to że nikt ich do tego nie zmusza(Dziewczyny i kobiety!!!! Troche godności zachwajcie?)

_____

 

Płec kobieca delektuje sie sexualnie od najmlodszych lat, niedajac skrawka przyjemnosci dla sexualnosci meskiej. Jest to swiat w ktorym potrzeby meskie nieistnieja, choc są tak małe, wysmiewane sa przez kobiety i wykorzystywane, upadlane i stosowane do kolejnego zarzutu, ze mezczyzni nie mają uczuc.

 

Jest to swiat w ktorym kobiety wybudowały imperium wielkiej pogardy dla sexualnosci mezczyzn majac dzieki tej sferze wszystko - kasa drinki bajera przywileje, mozliwosc manipulacji, poczucie bycia płcią piekną, wziecie, zainteresowanie, romantycznosc.

 

Mowicie ze mezczyzni traktuja kobiety przedmiotowo, pytanie czemu wy nas nietraktujecie przynajmiej w ten sposob, co by powodowało ze bysmy czuli sie plcia piekna.

Pytanie czemu wy nas traktujecie instrumentalnie jak facetow ktorzy maja was oczarowac.

Bo nieoferujecie nam swojego wnetrza, tylko zapadniete w swym egoizmie chcecie byc cenione za wszystko.

 

Mowicie ze nielecimy na wasze wnetrze - bo niereprezentujecie nic po za prozną gadatliwą pokretną egzystencją

 

Mowicie ze myslimy tylko o jednym, dlaczego wy niemyslicie choc o jednej rzeczy dla nas, tylko delektujecie sie tym i wykorzystujecie, to co nam zarzucacie.

 

______________________

______________________

 

Uprawiaja igraszki erotyczne majac plec meska za pozywki sexualne, p1erdolone svki zajete swoimi zabawami erotycznymi nienawidze was, rozstawiły wszedzie sidła w ktore na kazdym kroku wpada plec meska ktora ograniczona swym instynktem nic niewidzi, płacą za to ze maja penisa na wierzchu wypychajac ich skarbonki codziennie ktore zaspokojone dostatnio skupiają sie na tym co jeszcze mozecie im dac, jak upiekszyc sex bo inaczej zastosuja powiedzenie ze jestescie mierni

 

Wypracowały system idiokracji dla kamuflazu, spam, reklamy, rozmowy w toku w ktorych urabiaja was codziennie na prymitywow swinie i wykorzystywaczy, same piejac z zachwytu jak czesza was na drinki i kase niewidzac juz zupelnie swojego obrazu. Kłutnie polityków i całokształt zycia, tak, tym wszystkim steruja kobiety, wyprane mozgi i cwaniaczki - odpowiednie jednostki dla celów kobiet.

 

Zapodaja wam teksty ze myslicie o sexie i lubicie zdobywac, by sobie wygodne zycie zapewniac.

 

wiecie czym ona sie zajmuje, uchodzeniem za swietą, uprawiajac swe igraszki w swym szczelnym zamknietym otoczeniu o ktorym malo wiecie

 

wiecie ze jej zycie to tylko sex, to poszukiwanie milosci, slodkie oczka i usmiech to tylko zmyłka, dla zaliczania kolejnych chlopcow by delektowac sie doznaniami

 

jestescie zwyklymi nierobami, co to zyja w przyjemnosc ze chlopak zagada oczaruje postawi drinka zadzwoni, nic nam niedajecie, po za zgrywaniem swej swietosci wy pokretne dz1wki

 

dz1wki uprawiajace igraszki erotyczne, niekochajace tylko doznaniami sie kojące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×