Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaki zodiaku ;) Które najbardziej podatne na depresję ?


Margolka

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahaha, jak zobaczyłam ten temat w wyszukiwarce to aż się uśmiechnęłam :mrgreen: Może zróbcie sondę wśród użytkowników i w ten sposób zagadka zostanie rozwiązana?

 

Pisał skorpion.

 

Ogólnie w astro nie bardzo wierzę. Data urodzenia ma mieć taki wpływ na naszą osobowość? yyyyyyyyy.... eeeeeeee......

 

Uhm, właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem - Waga. Znak podwójny, wiadomo raz jedna szala jest u góry tymczasem druga w dole. Moja diagnoza: Osobowość chwiejna emocjonalnie typu borderline, inaczej osobowość graniczna. Także, mnie mój znak zodiaku chyba dobrze charakteryzuje. Zmienne nastroje od euforii do depresji nie są mi w żaden sposób obce. Nie sa mi też obce przeciwstawe uczucia: miłość jednego dnia, nienawiść drugiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu Ryba ;) myślałam, że będzie nas zatrzęsienie, bo niby takie ciepłe kluchy, a tu proszę. Mój charakter się średnio zgadza z opisami w horoskopach, na pewno skłonność do introspekcji i introwertyzm pasują. Mówicie, że jak znak podwójny, to taki sam charakter? Och, żeby tylko podówjny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki coś jeszcze znalazłam

 

Urodzeni 14 lutego

Autor: Jan Starża Dzierżbicki

 

Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży - Dzierżbickiego Pod jaką gwiazdą urodziłeś się - horoskopy na każdy dzień roku, Warszawa 1938 r.

 

Kto urodził się dnia 14 lutego

 

Mimo usposobienie dość popędliwe jest człowiekiem humanitarnym.

 

Intelektualny, wszędzie zbierający doświadczenia życiowe - potrafi wyrażać się płynnie. Gdy raz wytworzył sobie jakiś pogląd - nie da się odwieść od niego. Niezwykle wrażliwy na swe otoczenie jest człowiekiem ambitnym, szlachetnym, lubiącym sztukę.

 

Wytrwałość, stałość, wytrzymałość czynią go bardzo sympatycznym. Humanitaryzm znajduje w nim swój wysoki wyraz. Wszystkie te cechy odnoszą się jednakże wyłącznie do ludzi rozwiniętych duchowo.

 

Bowiem pośród ludzi urodzonych dzisiaj należy rozróżniać dwa typy. Typ dodatni jest subtelny i myślący, studiuje naturę ludzką i ma wrodzoną łatwość nawiązywania stosunków z obcymi. Typ ujemny jest kapryśny, nieobliczalny i nie można na nim polegać. Jest samowolny, zarozumiały i żyje urojeniami. Na niskim stadium swego rozwoju jest to człowiek prymitywny - natura brutalna, którego kaprysy i fantazje stają się po prostu nieznośne.

 

Urodziny te dają w ogóle naturze ludzkiej coś dziwacznego, a człowiek taki nierzadko podlega maniom niezwykłym.

 

Wpływy dodatnie czynią go subtelnym, spokojnym, skromnym, filantropijnym, o tendencjach idealnych. Pod spokojną pokrywą zewnętrzną ukryte są silne namiętności, które jednak dają się opanować. Im bardziej jakaś sprawa ma podkład idealny, tym chętniej się nią zajmuje. Wszystko co służy dla dobra ogółu, ma w nim gorliwego rzecznika.

 

Władczy - chętnie pozuje. Lubi tytuły i odznaczenia. Lepiej od innych orientuje się w sytuacjach społecznych i towarzyskich, a jego środki i metody postępowania są słusznie obrane.

 

Co mu grozi. Niechaj nie daje się unosić gniewowi i nie wpada w pasje, gdyż wówczas może się narazić na większe nieporozumienia. Człowieka nierozwiniętego te niemile właściwości jego charakteru mogą nawet narazić na niebezpieczeństwa.

 

Niechaj stara się opanować i dąży do osiągnięcia najwyższego rozwoju moralnego, a wówczas jego los ulegnie wybitnej zmianie na lepsze, uświadomienie wewnętrzne połączy się w tym wypadku z powodzeniem materialnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ten wątek gdyż ciekawi mnie czy istnieją znaki zodiaku podatne na depresje czy nerwice itp. Chętni proszę wpisywać swój znak zodiaku i schorzenie.

Panna-depresja

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×