Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

zaczełam dzień od kawy i Zomirenki...źle wiem ...ale nie mogłam inaczej...bo pewnie,jeszcze do popołudnia albo dłużej leżałabym w łózku...

Teraz mi oki....ta mała juz działa....nie trzęse sie,nie płaczę...zadnego paraliżu rak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka,

u mnie od rana nerwowo, synu ma minimaturę z chemii..tiaaa, nie otworzył nawet ksiazki, ba nawet jej nie przyniósł ze szkoły :twisted:

Chyba sie poddał, nie uczy sie choć jest zagrozony, chce mu pomóc ale odmawia pomocy ,nie wiem co robić ,smutno mi :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na bank nie jest prawda...mama mi mówiła,że jest napisane,że tylko Pan Bóg zna dzień sądu ostatecznego i nikt na świecie nie pozna kiedy to będzie...przyjdzie to na nas niespodziewanie....i wierzę,że tak właśnie ma być, a nie,że ktoś sobie wymyśli datę tego najważniejszego wydarzenia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na bank nie jest prawda...mama mi mówiła,że jest napisane,że tylko Pan Bóg zna dzień sądu ostatecznego i nikt na świecie nie pozna kiedy to będzie...przyjdzie to na nas niespodziewanie....i wierzę,że tak właśnie ma być, a nie,że ktoś sobie wymyśli datę tego najważniejszego wydarzenia.

 

no dokładnie... nie wiem, który to już z kolei koniec świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×