Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągły lęk przed szkołą


Ysa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już był takie temat, ale mniejsza z tym.

Każdego ranka przez 5 dni budzę się z lękiem.

Najgorzej jest na początku roku szkolnego, wtedy nie jestem w stanie pójść do szkoły.

 

 

Nawet, jeśli przygotuję się do jakiegoś sprawdzianu, to i tak go zawalę przez stres. Odpowiedź przy tablicy przed całą klasą to katorga. Na szczęście mam jedną koleżankę. Inaczej bym nie wytrzymała. W przyszłym roku idę do liceum. Będę wtedy sama, bo moja koleżanka idzie do innej szkoły. Żyję w przekonaniu, że jestem gorsza od wszystkich. Oceny mam takie sobie. Nie potrafię się spierać z nauczycielem o stopnie, dlatego wiele na tym tracę.

W zeszłym roku zrywałam się z lekcji, mogłam być niekwalifikowane do następnej klasy, miałam bardzo mało ocen, ale jakoś udało się z tego wybrnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz dobry kontakt z rodzicami?z mama? oni wiedza???a moze byc poszła do pani psycholog szkolnej??spokojnie mozesz pojsc do niej przez nikogo "nie widziana"?, np. pojsc po przerwie jak juz wszyscy beda w klasach? posłuchaj to ze sie tego boisz nie znaczy ze tak bedzie zawsze.Mojej przyjaciółki brat ( jest mniej wiecej w twoim wieku) miał ogromne problemy w szkole az w koncu znalazła sie przyczyna (kazało sie ze tez sie bał tak jak ty) i psycholog mu pomogl.Teraz jest dużo dużo dużo lepiej i juz prawie idealnie.

Nie mecz sie z tym dalej sama bo sa ludzie ktorzy ci moga pomóc!!!!Specjalnie po to są!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×