Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszko, to fajnie, wybór odpowiedniego tematu jest bardzo ważny!

Nie wiem czy to choroba czy reakcja na leczenie boreliozy... Bardzo zależy mi, żeby być na sesji, bo kiepsko ze mną psychicznie i potrzebuję rozmowy w cztery oczy, nie wiem czy ja znowu wpadam w anoreksję, nad wszystkim tracę kontrolę... Gorączka spadła, czuję się lepiej, więc się wybiorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Asiu, dobrze, że postanowiłaś jechać. Mnie wczorajsza terapia dobrze zrobiła. Miałam takie ćwiczenia relaksujące na kocyku..

lepsze by byly Kaska "pod kocykiem" chyba co nie :?::mrgreen:

 

a zeby bylo w temacie no pije browara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, ja mam apetyt, zawsze mam i nigdy nie miałam z tym problemu. Ja Ci radzę, żebyś jadła to, co najmniej Cię odpycha. Jak tłuste potrawy budzą w Tobie sprzeciw, to ich nie jedz. Jedz lekko, może właśnie Twój organizm się tego domaga na wiosnę. ;) Wiosna to pora frontów i wielkich zmian pogody, więc możesz się czuć słabiej i gorzej psychicznie też z tego względu. Ja na przykład od paru dni mam stan podgorączkowy... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Asiu, dobrze, że postanowiłaś jechać. Mnie wczorajsza terapia dobrze zrobiła. Miałam takie ćwiczenia relaksujące na kocyku..

lepsze by byly Kaska "pod kocykiem" chyba co nie :?::mrgreen:

 

a zeby bylo w temacie no pije browara

 

ale nie z panią terapeutką :P

 

-- 29 kwi 2011, 18:30 --

 

ja też nie mam apetytu. i biegunkę :?

 

-- 29 kwi 2011, 18:31 --

 

wiola173, Wiolcia, no, bo już się zastanawiałam, gdzie jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze ślubu, zdjęłam obcasy z nóg, spódniczkę krótką, obcisłe rajstopy (tragedia), gorset, biżuterię, całe to robienie dobrej miny do złej gry, rozczesałam włosy, zmyłam makijaż, założyłam dresy... i czuję się bezsensu. Mam ochotę zakopać się po kołdrą, ale z drugiej strony nie chcę być sam na sam ze swoimi myślami... A myślę, kiedy w końcu zacznę przeżywać swoje życie z jakąś radością zamiast obserwować czyjeś i wyć w środku... boli.

 

-- 01 maja 2011, 20:09 --

 

Czy na was też tak kościół działa?

 

Na mnie bardzo negatywnie działa.

Oburza mnie wiele rzeczy. I smuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×