Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kusiła mnie tabletka afobamu która leżała sobie obok mnie.Do tego jak co rano Depralina... Po co Afobam mi rano-sama nie wiem. Tak żebym się troche poużalała nad sobą..jak mi źle.

Nie umiem znaleść innego sposobu na poradzenie sobie z nerwami,myślami jak tylko wziąść tabletkę i czekać na efekty.W tedy myślę co tabletka robi ze mną a nie co mam w głowie.

Debilka ze mnie albo mam chory mózg :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godz w przychodni po L4 :hide:

a jak już była moja kolej i weszłam do środka, okazało się, ze nie przynieśli mojej kartoteki

poszłam po karotekę, wracam

a tam chmara dziadków z wynikami ekg bez kolejki

no kurwica mnie wzięła

byłam WŚCIEKŁA

chodziłam taka nabuzowana, aż w końcu jednego dziadka z ekg przeprosiłam czy mogę wejść przed nim bo tylko po L4

 

a potem M. mi mówi, że od razu się mówi o l4 przy rejestracji, bierze się swoją kartotekę i się wchodzi bez kolejki

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, spisujesz weekend na straty przez deszcz? To jak on się uda i czy się uda zależy od Ciebie, od Twojego nastawienia. Od tego co możesz kontrolować. A nie od pogody;). Ty masz władzę! Ty decydujesz jak będzie. Przecież deszcz nie może wszystkiego zepsuć nooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysforia, myślę, że to Twój czas;). Musisz to zrobić sam. Zresztą kto by chciał jechać w zadymionym samochodzie :P;). Powodzenia. i jasne że by mogło pogoda sprzyjać. Ale tym samym mógłby istnieć mikołaj, życie mogłoby być zawsze fajne a ludzie mili. Trzeba sobie radzić z przeciwnościami. albo może mimo przeciwności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×