Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Panna_Modliszka, musisz jasno okreslic,że rozumiesz,że niektórzy są nieszczęśliwi,ale nie życzysz sobie wyrzygiwania się na Ciebie,bo nie jesteś winna ich niepowodzeniem.

 

Dziękuję,że trzymasz kciuki,w ciemnych wlosach wyglądam dziwnie,ale ujdze.A Ty jaki masz naturalny kolor,bo zdawalo mi się,że taki złoty brąż czy może truskawkowy blond?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, kto jak kto, ale Ty dasz radę.. jesteś w moich oczach wielkim autorytetem.. każdy ma chwile słabości, gorsze dni.. w dodatku przemęczenie sesją, tęsknota.. ale dasz radę!!

trzymam kciuki!!!!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja choroba. W niedziele sie zaczęło, a wczoraj byłem u lekarza. Antybiotyk i do piątku leże w łóżku.. W zasadzie to leże, śpie, gram na tv i oglądam różne programy.. Czekam na ten piątek - muszę być zdrowy! Nie mam zamiaru mieć zaległości i dlatego wkurza mnie dodatkowo szkoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że ludzie są tak ograniczeni, że nie potrafią zrozumieć, że człowieka nie ma na niektórych lekcjach bo się źle czuje i nie może przyjść dokładnie na czas bo musi spędzić poranek w kiblu albo zwyczajnie jest chory i np. bierze antybiotyki :evil: .

Nie, dla nich każdy jest super-sprawną maszynką która może co chce a jak czegoś nie robi to dlatego, że mu się "nie chce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutas co mnie uwalił na mieście, na egzaminie na prawko. Na końcu egzaminu powiedział, że tak szybko przejechałem trasę, że musiał wymyślać nową. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutas co mnie uwalił na mieście, na egzaminie na prawko. Na końcu egzaminu powiedział, że tak szybko przejechałem trasę, że musiał wymyślać nową. :pirate:

 

Mnie ujebali 5 razy, a teraz jestem mistrzem kierownicy, wożę dziwki z burdelu do klijentów, spierdalam przed psami..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jakoś mnie to nie dziwi. ta reklama jest nie smaczna. a gdyby była wykorzystana kobiece części ciała, pewnie byłabyś oburzona

 

wkurza mnie ból głowy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×