Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

"Wristcutters" (polski tytuł: "tamten świat samobójców", no comment....) widziałam i polecam. Surrealistyczny, mądry, zabawny, wzruszający, no i bliski mi temat.

 

Ostatnio oglądałam "Soul kitchen", twórcy "Głową w mur". Wielki plus za muzykę, trochę czarnego humoru i przesłanie o przeznaczeniu i możliwosci odbicia się od dna. Naprawdę dodaje sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, o tak, The Pursuit of Happiness jest piękny. Uwielbiam ten film. Jest mądry, niosący nadzieję, kiedy wydaje się, ze jej już nie ma... wiesz, ze film oparty jest na prawdziwej historii?

 

love_caffeine, też oglądałam Wristcutters z tłumaczeniem.... Pizzeria Kamikaze :lol:

Ale film dobry. Też polecam. Mimo że wydaje się tak dziwnie pokręcony..wyjdaje się jednocześnie taki normalny. Jakby zmienianie koloru ryby było robieniem herbaty :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzana, własnie kiedyś miałam haka na Remember Me, ale potem jakoś o nim zapomniałam.. ale skoro polecałeś/aś Wristcutters i mi się podobał, to pójdę za ciosem :mrgreen:

do Incepcji podchodziłam 2 razy..i nie zdzierżyłam :mrgreen:

 

neem, możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do seriali pamiętacie taki serial "zbuntowany anioł"?tam grała Natalia Oreiro ^^

pamiętam jak chodziłem do gimnazjum to chyba każdy to oglądał bez względu na płeć :P kiedyś była taka dziwna moda w Polsce na seriale Argentyńskie, teraz tak po latach jak znalazłem jeden odcinek gdzieś na youtube to po minucie wyłączyłem no ale kiedyś to się oglądało ;D tak samo jak "Drużyna A" , "MacGyver" , "Doktor Quinn " (te 3 ostatnie seriale to tak bardziej w latach 90 było modne i się oglądało) :)

 

a wy macie jakieś wspominania z serialami co "kiedyś" oglądaliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×