Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

fiu fiu .....zagwizdał Ćwirek .....co za temat :)

ja od siebie krótko - wracajć do tematu pierwotnego.

W przeciwieństwie do wiekszości "nastolatków" ja wolę sprawdzone kobiety. Maiałem dwie dziewice i jeżeli mam być szczery nie podobało mi sie to .... syczały, ucieakłay , kombinowały coś (diabli wiedzą co) no i sztywne były jakieś takie jak deska. Wiem że to normalka, bo to jednak pierwszy raz , bo sie boją, bo boli ...itp. Starałem sie i gimnastykowałem ile wlezie żyby było im w miare dobrze.

Ale po raz trzeci bym tego nie powtórzył. Powiem jeszcze dosadniej ...słowo "dziewica" działa na mnie jak najlepszy środek antykoncepcyjny :).

 

Co do gejów - akceptuję ich, nie zwalczam, nie odmawiam podania ręki - doputy dopóki nie ślinią się na mój niegejowski tyłek.

Gwałciciel - bezwarunkowa kastracja bez prawa łaski! Amen

Świątynia Opatrzności Bożej - piekny budynek!! - wystarczy w naroznikach postawić cztery minarety i bedzie z tego całkiem piękny meczet. Jest nawet w necie gdzies taka grafika :)

 

To wszystko powyzej to moje i tylko moje zdania napisane pod wpływem dużej ilości Teiny z 10 herabty od rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, bez obrazy, ale jesteś dla mnie totalnie zaślepionym, przepełnionym pychą głupcem. Masz swoje poglądy, okej, nie kwestionuję tego, ale to, że wszystkich, którzy myślą inaczej niż Ty nazywasz głupimi ludźmi bez systemu wartości, to przegięcie. Twoje zachowanie mogę spokojnie porównać do trywialnych dresów-kiboli, którzy potrafią połamać człowieka za to, że kibicuje innemu klubowi piłkarskiemu. Sorry, ale jeśli chcesz, by szanowano Ciebie i Twoje poglądy, musisz też szanować innych, a na razie pokazujesz tylko jaki ograniczony jesteś.

 

Nie mierz innych swoją miarą. Ludzie świadomi swojej seksualności, nie czekający z "tym" do ślubu (a takie czekanie jest dla mnie absolutną głupotą i nie popieram tego) to dla Ciebie ścierwo. Czyli typowy tok myślenia słuchacza Radia Maryja i troglodyty, który na lekcji religii usłyszał, że o wszystkim decyduje Pan Bóg i każdy musi żyć tak jak głoszą święte księgi sprzed kilku tysięcy lat. Jesteś ograniczony, nie poszukujesz, tylko godzisz się na ustaloną z góry "prawdę", bez krzty własnej refleksji.

 

I nie jesteś dobrym katolikiem, niestety. Dzięki takiemu myśleniu, jakie reprezentujesz, kiedyś ginęły tysiące ludzi. Z rąk "wiernych" oczywiście. I nie wmówisz mi, że Twój tekst o tym, że każdy, kto uprawia seks z kim chce powinien umrzeć w cierpieniach na AIDS jest przejawem katolickiego miłosierdzia płynącego z nauk Chrystusa. Ciekawy paradoks, co?

 

Homoseksualizm chorobą? Ja pie... Ludzie, przerażacie mnie...

 

Homoseksualizm to NATURALNE zachowanie, będące pewnym odchyłem od normy, ale całkowicie bezpiecznym, a nazywanie tego chorobą tylko świadczy o bezmyślności, braku empatii i ograniczeniu umysłowym.

 

Wielcy katolicy stojący w szeregach armii Boga, powiedzcie mi proszę, jak wytłumaczycie fakt, że homoseksualne zachowania wykazuje większość gatunków ssaków? Tak, my jako ludzie, też się do tej grupy zaliczamy. Wśród zwierząt nie ma czegoś takiego, jak sumienie, bogobojność, świadoma orientacja seksualna. Skoro zwierzęta, nie mające "psychiki" wykazują zachowania homoseksualne, to jakim sposobem miała by być to choroba istnień głęboko skrzywdzonych i zaburzonych? Jeśli ktoś jest gejem/lesbijką trzeba to uszanować, a nie wymyślać wirtualne choroby i klasyfikować do gatunku podludzi.

 

Zrozumcie, że nie każdy musi być jaki jak wy i uszanujcie to!

 

In vitro zabójstwem? Chłopaki, codziennie masturbując się zabijacie kilka milionów potencjalnych dzieci! Zabójcy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, :mrgreen:

Ja np. sobie wyobrażam podróż poślubna jako nie-wyłażenie z wyra....

 

ee.. ja tam nie poterzebuje do tego podrózy poślubnej :) wystarczy długi weekend :)

chociaż ostatnio coraz z tym gorzej ....bo do tanga trzeba dwojga..albo faktycznie tracę sexabil :))

 

a tak na poważnie to te młodzieniaszki biorac sie za dziewice nie wiedzą co tracą....no ale ktos je musi rozdziewiczać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wg Ciebie homoś to zboczeniec

To Ty tak uważasz, nie ja..... ;)

No i nie napisałam, ze jest (!) pedofilem, tylko jest stawiany na równi z nim.....co dla mnie jest absurdem.....

 

Bycie homoseksualistą jest dla mnie takim samym odchyłem jak bycie heteroseksualnym....

 

Juz dobrze tego nie pamiętam ale zdaje mi się, że sam stosunek seksualny z młodymi chłopcami nie był dobrze odbierany. Bycie patronem takiego chłopca - tak. Ale seks już nie za bardzo.

Z tego co ja pamiętam, nikogo takie stosunki na wszechobecnych orgiach nie dziwiły, tak samo jak panie na wyspie Lesbos ;)

 

Gwałt jest przestępstwem i różne są jego powody np. kulturowe (jak w krajach arabskich). Nie łączę gwałtu z chorobą psychiczną czy zboczeniem. Uważam, że jest to przestępstwo i czyn karygodny ale nie zawsze wiąże się z chorobą czy dewiacją.

Nie wiem...dla mnie każdy gwałciciel nie jest zdrowy psychicznie.

 

No ale ale, może faktycznie wróćmy do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Gwałt jest przestępstwem i różne są jego powody np. kulturowe (jak w krajach arabskich).

 

ja pierdziele - "tradycyjny gwałt kulturowy w Islamie" - co za brednie !!

Koran zabrania gwałtu ba nawet nie dopuszcza cudzołóstwa przez mężczyzn !!

Wiecej gwałtów jest w pojedyńczej dyskotece na zadupiu w Polsce niż w większości krajów Arabskich.

Oczywiście zdarzaja sie także w krajach arabskich akty bandytyzmu - np w iranie głosny na cały swiat gwałt i zabójstwo na Taraneh Moussavi. Ale gwałt nawet w tym kraju jest tak marginalnym zjawiskiem że nabrał rozgłosu miedzynarodowego !! Czy gwałty w naszych dyskotekach sa nagłasniane??- no może tylko w lokalnej społeczności .

Ludzie pomyślcie troche zanim napiszecie bzdury !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do autora wątku:

 

a co jeśli laska zrobi sobie rekonstrukcję błony dziewiczej i przyzna się do tego dopiero po ślubie? :mrgreen:

 

 

ed:

ale zmiana tematu

zaraz będzie o dżihadzie

 

facepalm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allah, tja. To tak, jak z tym paradoksem: nie każdy muzułmanin to terrorysta ale każdy terrorysta to muzułmanin.

 

Skad ty bierzesz te newsy ???? z "Pudelka", "Kozaczka" czy z "Plotka" ??

ETA to przecież sami Baskowie a to raczej głównie katolicy, IRA to samo sami irlandczycy (tylko katolicy).

Tak że Twój pardoks niestety ale padł na pysk :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do autora wątku:

 

a co jeśli laska zrobi sobie rekonstrukcję błony dziewiczej i przyzna się do tego dopiero po ślubie? :mrgreen:

 

 

ed:

ale zmiana tematu

zaraz będzie o dżihadzie

 

facepalm.gif

sorki .... poniosło mnie ale nie ja zacząłem :)

 

no ja mysle że jak już taką operację sobie zrobi to głupia bedzie jak sie przyzna....ale sama operacja i tak nie zmieni jej statusu - bo nie tylko błona świadczy o dziewictwie...nawet myśle że to najmniejszy element takiego swiadectwa. Ale niestety jedyny "namacalny" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie tak teraz myślę, że jestem towarem deficytowym :mrgreen: ale nie chciałabym prawiczka chyba.. tzn to nie byłby dla mnie problem, ale nie wyznaję czegoś takiego, ze wszyscy mają być czyści.

moja czystość :mrgreen: wynika raczej z chorego dystansu do ludzi niż z innych kwestii.

nie mam jakiegoś parcia, że inni to zrobili, to ja też muszę.

z kolei mój facet przeżył to co przeżył i dzięki temu jest taki, jaki teraz jest - na to składają się też doświadczenia z przeszłości.

 

Jednak uważam, ze taki gloryfikowanie dziewcitwa służy autorowi wątku tylko i wyłącznie do tego, żeby odcinać się od kontaktów z kobietami. Taka "zasłona dymna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linkapokaz te badania naukowe, a jak juz pokazesz to powiedz jak wogole mozna udowodnic ze to nie choroba. do ktoregos tam roku homoseksualizm figurowal na liscie chorob, pozniej lobby gejowskie wplynelo na WHO, i usuneli i od wtedy to juz nie choroba bo nie ma w papierkach.

jakby uznali ze zofilia tez nie jest choroba i pozwala zapoznac sie ze swoim cialem i ze swiatem zwierzat, a pozniej jakis uniwersytet przedstawil wyniki badan(ktore na pewno malo kto przesledzi), ze to prawda i zalecane sa kontakty przynajmniej raz na dwa tygodnie to puknelabys swojego pupilka?(jesli nie masz to gdybys miala)

jakby to bylo normalne to 1. nie byloby to takie obrzydliwe i odpychajace. 2.homoseksualisci mogliby stworzyc nowe zycie. najgorsi sa Ci ktorzy gadaja po"gejowsku", tak samo chodza i sie zachowuja, przeciz to nie sa normalne naturalne ruchy, nie jest to normalna mowa itd. szkoda mi tych ludzi, ale ja wierze ze to choroba tak jak schizofremia, czy podobny bajzel tylko troszke "inna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up: Zacytuje Ci fragment mojej wcześniejszej wypowiedzi, która przepadła w gąszczu innych:

Powiedzcie mi proszę, jak wytłumaczycie fakt, że homoseksualne zachowania wykazuje większość gatunków ssaków? Tak, my jako ludzie, też się do tej grupy zaliczamy. Wśród zwierząt nie ma czegoś takiego, jak sumienie, bogobojność, świadoma orientacja seksualna. Skoro zwierzęta, nie mające "psychiki" wykazują zachowania homoseksualne, to jakim sposobem miała by być to choroba istnień głęboko skrzywdzonych i zaburzonych? Jeśli ktoś jest gejem/lesbijką trzeba to uszanować, a nie wymyślać wirtualne choroby i klasyfikować do gatunku podludzi.

 

A porównywanie homoseksualizmu do zoofilii jest czystym idiotyzmem. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to bylo normalne to 1. nie byloby to takie obrzydliwe i odpychajace.

 

Ale obrzydliwe i odpychajace jest to zwykle tylko dla facetow...Wiekszosc kobiet nie pala takim obrzydzeniem do gejow - mnie akurat zupelnie nie obrzydzaja - ani ich ruchy i gesty (raczej uwazam jej za smieszne i niemeskie, ale na pewno nie za obrzydzajace), ani to, co robia "w sypialni"...

I dziwi mnie, ze facetow obrzydzaja tylko geje...Lesbijki tez Cie obrzydzaja ??? Stawiam, ze nie...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, nie da się udowodnić, ze czegoś nie ma :lol:, można udowodnić że coś jest, a jak tego nie da się dokonać to znaczy że tego nie ma. takie są prawa fizyki, słyszałeś kiedyś żeby ktoś dowodził że czegoś nie ma?

 

 

nie byloby to takie obrzydliwe i odpychajace.
znam tysiące osób dla których nie jest.
homoseksualisci mogliby stworzyc nowe zycie
są tysiące a nawet miliony par heteroseksualnych które także nie mogą stworzyć nowego życia...

 

Takie argumenty da się odbić.....bo są słabe i płytkie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up: Zacytuje Ci fragment mojej wcześniejszej wypowiedzi, która przepadła w gąszczu innych:
Powiedzcie mi proszę, jak wytłumaczycie fakt, że homoseksualne zachowania wykazuje większość gatunków ssaków? Tak, my jako ludzie, też się do tej grupy zaliczamy. Wśród zwierząt nie ma czegoś takiego, jak sumienie, bogobojność, świadoma orientacja seksualna. Skoro zwierzęta, nie mające "psychiki" wykazują zachowania homoseksualne, to jakim sposobem miała by być to choroba istnień głęboko skrzywdzonych i zaburzonych? Jeśli ktoś jest gejem/lesbijką trzeba to uszanować, a nie wymyślać wirtualne choroby i klasyfikować do gatunku podludzi.

 

A porównywanie homoseksualizmu do zoofilii jest czystym idiotyzmem. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. : /

 

bo jestes homo :?:?:

 

ok to idac twoim tokiem zwierzeta pozbawione woli i tak dalej tez choruja na grype, czy grypa przestaje w ten sposob byc choroba. wiem ze Tobie chodzi o sfere psychiki, wiec powiedzmy z innej strony, zdarzalo sie ze zadomowione zwierzeta zagryzly na smierc opiekuna badz jego dziecko bez konkretnego powodu, czy w takim razie podobne zachowanie u ludzi (opierajac sie na twoim porownaniu z gory) nie moze byc uznane jako objaw jakiejs choroby psychicznej przez to ze zdarza sie u zwierzat?

 

dla Ciebie moje porownianie to idiotyzm, dla mnie Twoje to dokladnie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linkapokaz te badania naukowe, a jak juz pokazesz to powiedz jak wogole mozna udowodnic ze to nie choroba. do ktoregos tam roku homoseksualizm figurowal na liscie chorob, pozniej lobby gejowskie wplynelo na WHO, i usuneli i od wtedy to juz nie choroba bo nie ma w papierkach.

 

a ja np. gdzieś czytałem że "homoseksualizm" (czy jak to tam inaczej nazwać dla zwierzat jest w świecie zwierząt często rzeczą normalną - czy to oznacza że zwierzęta tez maja problemy psychiczne ??

Ja tam tego nie uważam za chorobe .... gdyby tak było to za chorego można by wziąć każdego kto lubi inaczej niż "po bożemu". Seks analny (w związku hetero) to też jest zboczenie ???? Czy jak lubie taki seks to jestem chory psychicznie ??? Czy jak lubie seks oralny z kobietą ....to jestem bardziej zdrowszy niż geje którzy robia to samo ???

brniemy chyba w slepa uliczkę .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dewiacja...w sumie fajne słowo.

Kurde jestem zatem dewiantem bo lubie formy seksu (z kobietą) które nigdy nie dadzą potomstwa ???

Mówie że brniemy w tym temacie do nikąd - trzeba by wydzielić kolejny temat z tematu już wydzielonego z innego tematu ....a i tak temat skończy jak temat "Bóg" czyli na ostrej , bezsensownej pyskówce nie prowadzacej do niczego konstruktywnego!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy a czy Ty masz jakis problem ze mna? ja rozumiem pojecie,po czym wnosisz ze nie? a co mysle na ten temat to inna sparawa. porownuje je ale nie stwaiam ich obok siebie, tylko kawalek dalej :smile: zartuje sa troche od siebie, takie mniejsze i wieksze zboczenie.

 

marcja ok no to Ciebie nie odrzucaja i fakt z lesbijkami :oops:, ale co ciekawe kilka kolezanek, dziewczyn zktorymi gadalem ma podobnie jak np ja. wkurwiaja ich meskie geje, a lesbijki nie az tak. moze jestescie bardzie frywolne ;)

 

linkaja wlasnie ide zapalic, co oznacza ze dowiode ze nie mam az takiej silnej woli(wlasnie zmienilem Twoje widzenie swiata, dokonalem niemozliwego i udowodnilem ze czegos nie ma ;) )

gdzie masz te badania znowu pytam? :twisted:

 

"homoseksualisci mogliby stworzyc nowe zycie

są tysiące a nawet miliony par heteroseksualnych które także nie mogą stworzyć nowego życia..." i

setki milionow ktore moga,a gdyby pozostale pary gdyby nie mialy innych chorob, czy zaburzen to tez by mogly, a geje nawet zdrowiusiency nie :lol:

patrzac na ten (na gorze) Twoj argument to Twoje sa do obalenie i chujopwe jak borszcz;)

 

ps homoprzyjazni mnie obskoczyli,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dewiacja...w sumie fajne słowo.

Kurde jestem zatem dewiantem bo lubie formy seksu (z kobietą) które nigdy nie dadzą potomstwa ???

Mówie że brniemy w tym temacie do nikąd - trzeba by wydzielić kolejny temat z tematu już wydzielonego z innego tematu ....

 

No wlasnie, zatem ja znam niemal samych dewiantow... :oops::lol: Raczej trudno zaplodnic kobiete przez usta... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×