Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie tak teraz myślę, że jestem towarem deficytowym :mrgreen: ale nie chciałabym prawiczka chyba.. tzn to nie byłby dla mnie problem, ale nie wyznaję czegoś takiego, ze wszyscy mają być czyści.

moja czystość :mrgreen: wynika raczej z chorego dystansu do ludzi niż z innych kwestii.

nie mam jakiegoś parcia, że inni to zrobili, to ja też muszę.

z kolei mój facet przeżył to co przeżył i dzięki temu jest taki, jaki teraz jest - na to składają się też doświadczenia z przeszłości.

 

Jednak uważam, ze taki gloryfikowanie dziewcitwa służy autorowi wątku tylko i wyłącznie do tego, żeby odcinać się od kontaktów z kobietami. Taka "zasłona dymna".

 

Niby dlaczemu miałbym się odcinać od kobiet ? To że któraś z nich nie jest dziewicą nie oznacza, że bd dla niej zły czy coś w tym stylu. Był bym taki jak dla każdego innego człowieka, ale nie mógłbym z taką kobietą żyć.

 

Tajemniczy Pan, mam koleżankę, która jest w moim wieku (22 lata) i jest dziewicą.

Koleżanka ta spotykała się już z wieloma chłopakami i przynajmniej z połową z nich się całowała. Dodam jeszcze, że często na imprezach poznaje jakiegoś chłopaka i się całują, ale nic poza tym.

 

Rozumiem, że takiej też byś nie chciał?

 

Dokładnie...dziewczyna która na każdej imprezie znajduje sobie innego chłopaka i się z nim całuje też nie jest dla mnie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tajemniczy pan wyrzuc to z Siebie, jestesmy z Toba. jakas porzadna, nieskazona(bo Ty widze jakis przeczulony jestes) dziwica przeprowadzi terapie :lol: a powaznie odnosnie Twojego tematu, czy to o czym piszesz ma dla Cibie az takie znaczenie, czy masz kompleksy bo moze sam jestes niedoswiadczony i myslisz ze "niedziewica" by Cie traktowala z gory albo ze miala by nad Toba przewage?powaznie pytam

czy moze robisz sobie z ludzi jaja?

 

marcja ja potrafie... jak nie wierzysz to bedziemy musieli sprobowac i zobaczymy kto ma racje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jestes homo :?:?

Nie, nie jestem homo. Ale za to mam wrażenie, że Ty jesteś idiotą.

Jeśli nie widzisz, dlaczego Twoje porównanie jest nie na miejscu, to chyba nie mamy po co dyskutować...

ok to idac twoim tokiem zwierzeta pozbawione woli i tak dalej tez choruja na grype, czy grypa przestaje w ten sposob byc choroba.

Beznadziejne porównanie. Ale okej, wiesz o co chodzi.

wiem ze Tobie chodzi o sfere psychiki, wiec powiedzmy z innej strony, zdarzalo sie ze zadomowione zwierzeta zagryzly na smierc opiekuna badz jego dziecko bez konkretnego powodu, czy w takim razie podobne zachowanie u ludzi (opierajac sie na twoim porownaniu z gory) nie moze byc uznane jako objaw jakiejs choroby psychicznej przez to ze zdarza sie u zwierzat?

Dlaczego zakładasz od razu, że to choroba? Może być uznane, ale nie musi. Poza tym ludzie mają coś takiego jak sumienie, a zwierzętami kierują głównie instynkty. A orientacja seksualna, to nie sprawa sumienia, tylko natury biologicznej. Po prostu istnieje coś takiego, zarówno w świecie zwierząt jak i ludzi i nie widzę powodu, by klasyfikować to jako chorobę, która według książkowej definicji, jest stanem złego poczucia fizycznego/psychicznego wywołanego różnymi czynnikami, więc do homoseksualizmu się nie odnosi.

 

Nie bronię gejów i lesbijek, a na ich widok nie pieję z zachwytu, ale w przeciwieństwie do Ciebie mogę zrozumieć, że ktoś może być po prostu INNY i nie mieszam takiej osoby z błotem z tego powodu. Powtarzam to na tym forum po raz enty: nie mierz innych swoją miarą.

 

Poza tym, porównywanie zabijania do homoseksualizmu, kolejny epic fail z Twojej strony.

niemądry,

no wiesz... psy na przykład nierzadko "kopulują" z nogą swego właściciela albo z pluszowym misiem czy inną maskotką. Czy to oznacza, że takie zachowanie wśród ludzi byłoby normą?

Nie zrozumieliśmy się. Psy psami, ale jeśli jakieś zachowanie występuje u niemal wszystkich ssaków, a także u ludzi, to głupotą jest nazywanie tego chorobą psychiczną. Rozumiesz? Na skalę przyrody, jest to bardzo powszechne zachowanie, więc jak dla mnie, naturalne. A kwestie estetyczne, to inna sprawa.

Nie można ślepo rzutować życia zwierząt w świat człowieka, bo dochodzimy do strasznych głupot.

Zgadzam się, ale ślepe rzutowanie, a obserwowanie pewnej prawidłowości w przyrodzie to inna sprawa. Tak ssaki wydalają, tak my wydalamy, tak jak one pobierają pokarm, tak my pobieramy, tak jak one uprawiają seks, tak my. A że zjawisko homoseksualizmu występuje i w tym i w tym przypadku, to dlaczego mam go nie rzutować w życie człowieka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby jestem homo ? -.-

 

:lol::roll:

nie.

 

wydaje mi się, że coś może się kryć za tą gloryfikacją dziewictwa. abo ktoś Cię zranił, albo nie wiem co...

Stwarzasz sobie nieświadomie ogromny dystans do kobiet, i mimo że chciałbyś być w związku to jednocześnie strasznie się przed tym bronisz np. wynosząc to całe dziewictwo na piedestał.

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie, nie jestem homo. Ale za to mam wrażenie, że Ty jesteś idiotą."

czemus sie tak oburzyles moim pytaniem?

druga sprawa nie nazwalbys mnie tak w realu napinaczu internetowy, ale nie zaczne wyzwisk, szkoda zebys zamkneli przec Ciebie chlopakowi temat.

 

 

"Dlaczego zakładasz od razu, że to choroba? Może być uznane, ale nie musi."

takie gadanie jest bez sensu, tak samo moge napisac dlaczego uwazasz schizofremie za chorobe, moze byc uznane ale nie musi. uwazam bo dla mnie to nienaturalne

 

"Poza tym ludzie mają coś takiego jak sumienie, a zwierzętami kierują głównie instynkty. A orientacja seksualna, to nie sprawa sumienia, tylko natury biologicznej. "

to Ty tak twierdzisz, sa opinie ktore mowia ze to biologia a inne ze to sprawa duszy, psychiki i wiaze sie z jakims wydarzeniem z przeszlosci

 

" Powtarzam to na tym forum po raz enty: nie mierz innych swoją miarą."

masz 15 postow i tyle razy juz to powtorzyles

 

jeszcze jedno nikogo nie mieszam w z blotem, nie urzadzam polowan na homoseksualistow, ale mysle co mysle

 

ps poza tym nie moge sie powstrzymac, pies Cie tracal

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy Pan, pod dziwnymi (przesadzonymi) dla ogolu spoleczenstwa zachowaniami/pogladami niemal zawsze "cos" sie kryje... Ale co konkretnie, to musi oceniac osoba, ktora wie o Tobie wiecej, niz my...Inaczej mozna tylko zgadadywac... Np. ze z tego, iz masz taki stosunek do dziewictwa, wynika, iz chcialbys posiasc kobiete na wlasnosc ze wzgledu na Twoj ogromny strach przed odrzuceniem (gdybys uprawial seks z kobieta doswiadczona, moglaby ona pomyslec, ze jestes do niczego i Cie osmieszyc oraz zostawic a tego sie boisz) u podstawy ktorego tkwi Twoja bardzo niska samoocena itp. itd. Moglabym to bardziej rozwijac, ale po co;) Mozna snuc domysly, a Ty bedziesz za kazdym razem odpowiadal triumfujaco: "To sie nie zgadza!" ;) I faktycznie moze sie nie zgadzac...:) Jesli wiec jestes ciekawy, co tez mzoe sie za tym Twoim zachowaniem kryc, udaj sie z ta sprawa do psychologa, ktory wiedzac o Tobie wiecej, udzieli bardziej celnej odpowiedzi:)

 

Podobnie za niechecia mezczyzn do gejow, do wszelkiej odmiennosci i wszelkich niewlasciwych zachowan itp. stoi zwykle paradoksalnie ich wlasna sklonnosc do roznych odchylen... (bo jak wiadomo, wiekszosc dewiacyjnych i agresywnych zachowan wykazuja mezczyzni) Poniewaz faceci czuja strach przed wlasna sklonnoscia do lamania zasad, w myslach surowo krytykuja samych siebie, za kazda mysl, ktora postrzegaja jako jakies odchylenie od normy. Tą sama krytyke rzutuja na innych, stad wieksza radykalnosc w osadach, niz ma to miejsce u kobiet, bardziej rygorystyczne myslenie i twarde wymagania wobec innych...

 

Ale to tez tylko teoria... ;) Choc z mojego doswiadczenia wynika, ze bardzo trafna :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja ja potrafie... jak nie wierzysz to bedziemy musieli sprobowac i zobaczymy kto ma racje ;)

 

Ale co? :) Ja pisalam, ze czegos nie potrafisz?:) Bo ja juz sie zgubilam, mimo, ze na moment tylko wyszlam z forum ;)

 

 

Aaa...Juz doczytalam, o co Ci chodzilo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby jestem homo ? -.-

 

:lol::roll:

nie.

 

wydaje mi się, że coś może się kryć za tą gloryfikacją dziewictwa. abo ktoś Cię zranił, albo nie wiem co...

Stwarzasz sobie nieświadomie ogromny dystans do kobiet, i mimo że chciałbyś być w związku to jednocześnie strasznie się przed tym bronisz np. wynosząc to całe dziewictwo na piedestał.

Takie jest moje zdanie.

 

odpowiedzmy sobie na pytanie kto statystycznie najczęściej gloryfikuje dziewictwo

- muzułmanie - sory ale Tajemniczy Pan mi nie pasuje do tego profilu

- prawiczki - bo to głównie oni chcieli by żeby ten "pierwszy raz" był z taką co to też i dla niej bedzie "pierwszy raz" - tu juz łatwiej Tajemniczego Pana moża podłączyć . A czy tak jest ??? To to juz pozostanie jego słodka tajemnicą !

 

W kazdym razie rozmawiałem z wieloma facetami (25+) na ten temat i kazdy na słowo "dziewica" jakoś dziwnie sie wzdrygał i otrząsał.

Seks z dziewicą (pomine tu uczucia) jest przecietny , powiedziałbym nawet cieniutki ...a jak jest tu jakis facet (nieprawiczek) który uważa inaczej niech podejmie temat.

Przepraszam za powyższe stwierdzenia wszystkie dziewice... ale to niestety takie są fakty. Zreszta podejżewam że działa to w obie strony i dla kobiety seks z prawiczkiem tez może być odrobinkę drętwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tajemniczy pan wyrzuc to z Siebie, jestesmy z Toba. jakas porzadna, nieskazona(bo Ty widze jakis przeczulony jestes) dziwica przeprowadzi terapie :lol: a powaznie odnosnie Twojego tematu, czy to o czym piszesz ma dla Cibie az takie znaczenie, czy masz kompleksy bo moze sam jestes niedoswiadczony i myslisz ze "niedziewica" by Cie traktowala z gory albo ze miala by nad Toba przewage?powaznie pytam

czy moze robisz sobie z ludzi jaja?

 

Nie chodzi o to, że jestem niedoświadczony, choć taki jestem. Po prostu nie mógłbym znieść, że po mojej dziewczynie ktoś "jeździł", że ją dotykał, całował. Myśli nie dały by mi spokoju, nie kochał bym jej...to znaczy może bym ją kochał, ale nie potrafił bym z nią być..

 

Allah

 

No, muzułmanin by do mnie pasował :D

 

Tak chyba mają tak, że kobieta musi być dziewicą aż do zamąż pójścia, a za zdradę się kamieniuje ;p

 

W sumie ten pierwszy raz nie chodzi o to że ma być jakiś najlepsy na świecie pod względem przyjemności, ale chodzi o to że to poprostu PIERWSZY RAZ z osobą którą się kocha, a póżniej wraz ze stażem związku przecież można się wyrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allahodnosnie tego na gorze o dziewicach, mi to obojetne(nie jestem prawiczkiem), ale mam kumpli "co z niejednego pieca chleb jedli" i nie sa to zakompleksieni goscie, ktorzy mowia ze woleliby dziewice na partnerke zycia, ale nie jest to dealbreacker (brak blony).

ps nie wiem jak wyglada sex z dziwica, narazie mi sie taka nie trafila :? choc slyszalem smieszne historie

 

Tajemniczy pan ok rozumiem i nic juz nie mowie, ale nie myslisz ze drugie(to ze nie moglbys zniesc ze ktos po niej jezdzil) wynika z pierwszego(ze jestes niedoswiadczony)?

choc takie cos chyba kazdemu chodzi po glowie, tez mnie takie mysli meczyly ale nie do tego stopnia, wiec moze nie wynika tylko tak masz i tyle i Sobie zyj po swojemu... nie wiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Takie twórcze rozwinięcie tezy, że najbardziej homoseksualistów nienawidzą mężczyźni sami wykazujący taką skłonność. Co jeszcze ciekawsze - nie przekłada się to na inne odchylenia! Nikt na przykład nie powie, że najbardziej pedofilów nienawidzą mężczyźni o skłonnościach pedofilskich :)

 

To wlasnie nie do konca tak, ze homoseksualistow najbardziej nienawidza ci, ktorzy maja tego typu ukryte sklonnosci ... Homoseksualistow i pedofilow rowniez, nienawidza po prostu Ci, ktorzy siebie krytykuja za ew. mozliwosc wystapienia jakiegos odchylenia u siebie, ktorzy tego odchylenia u siebie sie boja...

Tak patrzac chocby na watki o agesywnych facetach na tym forum. Kobiety (mimo, ze to kobieta padla ofiara przemocy w tych watkach) sa raczej lagodne w osądzie - radza, zeby chlopak poszedl do psychologa i nie osadzaja "sprawcy". Zobacz co pisza faceci, ktorzy tam sie wypowiedzieli. Tez cos tam radza ale padaja tez epitety: "Zachowales sie jak kretyn!", "Zrob cos ze soba!!!" itp, itd. Radykalizm widac jak na dloni. I wcale nie znaczy to, ze ci faceci sami sa agresywni wobec kobiet...

Autor tej tezy (Alon Gratch-terapeuta pracujacy niemal tylko z mezczyznami ) podaje tez przyklad dawnej sprawy z Clintonem i Monika L. W amerykanskich sondazach ponoc to mezczyzni bardziej krytykowali Clintona- rzucali oblegi i epitety w jego kierunku. Kobiety zas czesciej staraly sie zrozumiec jego skok w bok i byly lagodniejsze w ocenie. A wydawaloby sie,ze powinno byc inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualistow i pedofilow rowniez, nienawidza po prostu Ci, ktorzy siebie krytykuja za ew. mozliwosc wystapienia jakiegos odchylenia u siebie, ktorzy tego odchylenia u siebie sie boja...

 

ojoj....... z tą pedofilią to pojechałaś po bandzie........

pedofilów należy zamykać w więzieniu i to jest kwestia moralności, a nie podejrzewania u siebie podobnych skłonności.

uważam że pogarda i nienawiść do tych ludzi jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie, nie jestem homo. Ale za to mam wrażenie, że Ty jesteś idiotą."

czemus sie tak oburzyles moim pytaniem?

druga sprawa nie nazwalbys mnie tak w realu napinaczu internetowy, ale nie zaczne wyzwisk, szkoda zebys zamkneli przec Ciebie chlopakowi temat.

Nie oburzyłem się. Ale stwierdzanie, że ktoś jest homo, na podstawie tego, że ktoś uważa, że zoofilia jest gorsza od homoseksualizmu, to pokaz ignorancji i debilizmu. Jeśli byś "pochwalił się" taką błyskotliwością jak z tą zoofilią, to nazwałbym Cię, nie martw się

"Dlaczego zakładasz od razu, że to choroba? Może być uznane, ale nie musi."

takie gadanie jest bez sensu, tak samo moge napisac dlaczego uwazasz schizofremie za chorobe, moze byc uznane ale nie musi. uwazam bo dla mnie to nienaturalne

Kolejny raz zabłysnąłeś intelektem. Schizofrenia to poważna choroba, która daje objawy psychiczne i somatyczne, a homoseksualizm nie wyrządza nikomu szkody i nie może być klasyfikowany jako choroba, bo nie daje żadnych przykrych dla "chorującego" objawów. Wychodzi na to, że cały świat jest nienaturalny. Widocznie żyjesz w innym. Poza tym, choroby nie są uznawane za choroby, bo Ty tak uważasz. Nie Ty o tym decydujesz.

"Poza tym ludzie mają coś takiego jak sumienie, a zwierzętami kierują głównie instynkty. A orientacja seksualna, to nie sprawa sumienia, tylko natury biologicznej. "

to Ty tak twierdzisz, sa opinie ktore mowia ze to biologia a inne ze to sprawa duszy, psychiki i wiaze sie z jakims wydarzeniem z przeszlosci

Są i uważam, że to prawda, bo seksualność człowieka kształtuje się całe życie. Ale widzisz, skoro u zwierząt, naszych nieobdarzonych wyższym stopniem świadomości braci występuje coś takiego, to musi być to też kwestia biologii.

Powtarzam to na tym forum po raz enty: nie mierz innych swoją miarą."

masz 15 postow i tyle razy juz to powtorzyles

Bo widzisz, wkurzają mnie ludzie, którzy uważają, że wszyscy muszą być tacy sami jak oni, bo inaczej to głupcy, dewianci, pedały. Trochę wyrozumiałości dla innych nie zaszkodzi.

ps poza tym nie moge sie powstrzymac, pies Cie tracal

Wzajemnie.

 

niemądry

Rozumiem. Też to uważam za dewiację. A dewiacje uważam za rzeczy naturalne. Poza tym, tak jak powiedziałeś, cienka jest granica między normą, a odchyleniem seksualnym. Każdy widzi to inaczej. Równie dobrze moglibyśmy uznać masturbację za odchył od normy i nie usprawiedliwiać tego faktem, że zwierzęta również to robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ojoj....... z tą pedofilią to pojechałaś po bandzie........

pedofilów należy zamykać w więzieniu i to jest kwestia moralności, a nie podejrzewania u siebie podobnych skłonności.

uważam że pogarda i nienawiść do tych ludzi jest jak najbardziej na miejscu.

 

Oczywiscie, ze jak najbardziej na miejscu...Jednak mi nie chodzilo o ocene tego konkretnego zjawiska (pedofilia)

 

I powtarzam, ze to nie o podejrzewanie u siebie PODOBNYCH SKLONNOSCI chodzi...

 

Chodzi raczej o cos takiego... Np. facet idzie ulica i widzi skapo ubrana dziewczyne, po czym mysli sobie: "Z checia bym ja przelecial", zaraz potem nachodzi straszna mysl: "Ona idzie sama, wokol nikogo innego nie ma, a ona taka mala i drobna, w zasadzie moglbym ja zgwalcic nawet, gdybym chcial". Od razu facet sam sobie wymierza policzek: "Ku...a, co ja pieprze! Jestem chyba nienormalny, skoro mam takie mysli, w zyciu bym tego nie zrobil przeciez, skad to sie wzielo!" Wraca do domu i czyta np.o facecie, ktory pobil swoja kobiete i mysli sobie dokladnie to samo, co pomyslal wczesniej na swoj temat. Wobec siebie byl bardzo surowy, siebie juz zrugal za glupie mysli, za pojawienie sie odchylenia,pozostal niesmak i poczucie winy wobec siebie za takie mysli, teraz przyszedl czas na zruganie kogos, kto tez dopuscil sie 'odchylenia"- damskiego boksera... "Ja moglem sie powstrzymac, to i Ty mozesz idioto!Jak mogles uderzyc kobiete, lecz sie downie!" Wszystko musi byc utrzymane w ryzach, porzadek musi byc!

 

Niemadry, tak - ponoc mezczyzni bez zadnych "dziwnych" sklonnosci, beda bardziej tolerancyjni wobec wszelkich odchylen. Autor jednak uwaza, ze w zasadzie takich mezczyzn nie ma ;) Czasem nawet jemu opada kopara, po tym, co mowia mu mezczyni na terapii. A dodac nalezy, ze to nie sa tylko mezczyzni z zaburzeniami osobowosci itp. W USA na terapie chodzi wiele osob ot tak sobie, mimo,ze nie maja zadnych istotnych problemow. Np. na terapie wysyla niektorych facetow szefostwo, bo widza,ze nieco opadl z sil przy negocjacjach itp. A jednak rozne rzeczy z czlowieka, nawet zdrowego psychicznie ponoc wychodza;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym kochanie proszę cie.....chyba tylko psychologowie katoliccy uważają, że jest to choroba i trzeba ich na siłę uleczyć......i czy potrzebują na siłę pomocy kościoła - wątpię :lol:

 

Co do dzieci.....dla kościoła ważne jest żeby się urodziły a później, niech się nimi zajmuje państwo....bo w końcu trzeba postawić świątynię opatrzności bożej, trzeba wywalić Jezusa większego niż w Rio, trzeba...i tutaj można wypisać cokolwiek, bo na samym końcu są fundacje kościelne pomagające dzieciom...niestety.....rozejrzyj się!!

 

 

Wiesz Linka, przykro mi, że nic nie zrozumiałas z tego co napissałam ( ciasnota umysłowa??????) Niestety w dalszym ciągu nie masz tolerancji dla poglądów innych osób i wydaje Ci sie że wszystkie rozumy pozjadałaś. W dodatku w dalszym ciągu obrażasz ludzi, dlatego ja pozwoliłam sobie na to samo w stosunku do Ciebie. Myślę że powinnaś dać sobie ostrzeżenie.

 

Poza tym te Twoje minki :lol: w każdym poście są naprawdę żenujące. Rozumiem, że się w ten sposób bronisz, bo nie masz argumentów więc pozostaje Ci wykpienie przeciwnika. Jednak uwierz mi - z Ciebie i Twoich poglądów też można by sobie zrobić niezłą "bekę".

 

Gdybyś Ty wiedziała jak bardzo się mylisz i jak bardzo tendencyjne i ograniczone są Twoje poglądy. Jesteś totalnie zmanipulowana przez tak zwaną nowoczesność. No cóż mama nadzieję, że zdążysz zrozumieć to jeszcze przed śmiercią - tego Ci życzę.

 

[Dodane po edycji:]

 

ale dyskusja, pewne osoby naprawde powinny się zastanowić co piszą....
ja też już kończę jeszcze tylko tyle że: nie znam na pamięć całego ICD 10, jesli nie ma w nim homo.. to mam nadzieję że niedługo się ukaże. Na pewno można to przykleić do zaburzeń osobowości, dewiacji seksualnych, traumy pourazowej i wielu innych. Chociaż - fakt - powinna powstać oddzielna jednostka.

Po prostu tym ludziom trzeba pomagać a nie pogłębiac ich zaburzenie - taka jest moja opinia. I nie tylko moja - czytałam kiedyś artykuł na temat homoseks.. i własnie było tam napisane, że homo... to ludzie głeboko skrzywdzeni..

a ten tekst mnie zabił :shock: współczuję Ci że tak myślisz..

 

 

Też bardzo Ci współczuję.. Naprawdę bardzo...

 

[Dodane po edycji:]

 

niemądry, patrz post linki

 

[Dodane po edycji:]

 

Dla mnie stwierdzenie, że homoseksualiści są jednostką chorobową z obojętnie jakich powodów (czy to autor ma na myśli zaburzenie, krzywdzenie itd itp) jest co najmniej dzikie...

I tak, tak, z tego wynika brak tolerancji i ciasnota umysłowa.

 

 

no i nastepna ciasnota się znalazła.. Ludzie, myślcie trochę bardziej własnym rozumem, a nie wierzcie wszystkiemu co pisze Bravo girl!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

jakby to bylo normalne to 1. nie byloby to takie obrzydliwe i odpychajace.

 

Ale obrzydliwe i odpychajace jest to zwykle tylko dla facetow...Wiekszosc kobiet nie pala takim obrzydzeniem do gejow - mnie akurat zupelnie nie obrzydzaja - ani ich ruchy i gesty (raczej uwazam jej za smieszne i niemeskie, ale na pewno nie za obrzydzajace), ani to, co robia "w sypialni"...

I dziwi mnie, ze facetow obrzydzaja tylko geje...Lesbijki tez Cie obrzydzaja ??? Stawiam, ze nie...;)

 

 

Mów za siebie , proszę...

 

[Dodane po edycji:]

 

linkapokaz te badania naukowe, a jak juz pokazesz to powiedz jak wogole mozna udowodnic ze to nie choroba. do ktoregos tam roku homoseksualizm figurowal na liscie chorob, pozniej lobby gejowskie wplynelo na WHO, i usuneli i od wtedy to juz nie choroba bo nie ma w papierkach.

 

a ja np. gdzieś czytałem że "homoseksualizm" (czy jak to tam inaczej nazwać dla zwierzat jest w świecie zwierząt często rzeczą normalną - czy to oznacza że zwierzęta tez maja problemy psychiczne ??

Ja tam tego nie uważam za chorobe .... gdyby tak było to za chorego można by wziąć każdego kto lubi inaczej niż "po bożemu". Seks analny (w związku hetero) to też jest zboczenie ???? Czy jak lubie taki seks to jestem chory psychicznie ??? Czy jak lubie seks oralny z kobietą ....to jestem bardziej zdrowszy niż geje którzy robia to samo ???

brniemy chyba w slepa uliczkę .

 

wiesz... naprawdę nie musisz nam ujawniać szczegółów ze swojego życia intymnego... JUż zrozumieliśmy Twój przekaz, który brzmi : " Jestem zajebistym macho, a kobiety są po to, żeby mnie zaspakajać" Nic w tym kreatywnego ani mądrego. Tylko sam sobie szkodzisz takim myśleniem..

Dobrze, że żadna wartościowa dziewczyna nie chciałaby z Tobą się związać, bo bardzo byś ją skrzywdził.. A zakładam że jesteś dobrym człowiekiem i nie krzywdzisz ludzi. Dladtego proszę - pamiętaj, że niektóre dziewczyny są wrażliwsze niż te , z ktorymi Ty sypiasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym te Twoje minki w każdym poście są naprawdę żenujące. Rozumiem, że się w ten sposób bronisz, bo nie masz argumentów więc pozostaje Ci wykpienie przeciwnika. Jednak uwierz mi - z Ciebie i Twoich poglądów też można by sobie zrobić niezłą "bekę".

Brakuje ci argumentów? ja bym jeszcze na twoim miejscu przyczepiła się do mojej ortografii, składni i stylu ...........

 

 

Dobrze, że żadna wartościowa dziewczyna nie chciałaby z Tobą się związać, bo bardzo byś ją skrzywdził.

Ty akurat wiesz co by chciała każda wartościowa dziewczyna? Mów za siebie. Bo jeśli dla ciebie wartościowe są tylko te dziewczyny które swoje dziewictwo trzymają do ślubu to obawiam się, że otacza cie masa bezwartościowych szmat...... :( Wychodzi na to, że tylko takie się nadają dla Allaha

 

Ludzie, myślcie trochę bardziej własnym rozumem, a nie wierzcie wszystkiemu co pisze Bravo girl!!!

Ja nie wiem co jest napisane w Bravo Girl, nie czytam tego, ale Ty jak widać wiesz.....radzę ci więcej nie sięgaj po tą gazetę.....

 

 

Ja się nie czuję obrażona i nie wydaje mi się, żebym kogoś obrażała, jeżeli ktoś poczuł się przeze mnie obrażony, może złożyć raport i reszta administracji rozważy czy dać mi ost.

Nie czuję się zmanipulowana, za to czułam sie tak będąc aktywną katoliczką..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga linko... no i nadal nic nie rozumiesz...ale w sumie - mam to gdzieś...

to Ty nie masz argumentów!!

męczy mnie rozmowa z Tobą więc już kończę - jesteś zbyt nietolerancyjna - ( nie wspominając o tak zwanym zadufaniu w sobie..) - a ja się trzymam z daleka takich typów, szkoda czasu i nerwów..

 

P.S.

nie musisz tak bronić Allaha, myśle ze on nie potrzebuje adwokata - w końcu jest taki oświecony że da sobie rade w samoobronie

i przypominam że powinnaś dać sobie ostrzeżenie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

męczy mnie rozmowa z Tobą więc już kończę

Zastosuj się proszę do własnych słów, bo ja już dawno zakończyłam temat a Ty dalej to ciągniesz.

Nie dogadamy się i tyle, niestety jakoś pogląd typu katolicy są bardziej tolerancyjni od reszty jakoś mi nie pasuje, ale bądź szczęśliwa ze swoimi przekonaniami......tylko co się stanie jak (nie daj Boże) urodzisz kiedyś syna a on będzie szczęśliwym świadomym swojej seksualności gejem któremu nie potrzebny będzie ratunek i modlitwa.

 

[Dodane po edycji:]

 

nerwicaman, a Ty czyim jesteś adwokatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×