Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, heh no to nie jest pierwsze forum na którym jestem i zawsze każdy używa słowa: "Zieloni się rzucają!" jak dla mnie to bzdura co innego jakbym napisał: Ta jędza się rzuca albo ta idiotka się rzuca!

Czy obraziła byś się i miała byś pretensje jakbym napisał do Ciebie w taki sposób? z żartami: Monika się rzuca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Dlatego wcześniej napisałam,że każdy z nas jest inny. Nie zawsze potrafimy odebrać żartu jako żart.

Ja jestem wrażliwa na krytykę, nawet jesli jest konstruktywna. Cależyce mnie krytykowano. Ciężko jest zbudować w sobie inne nastawieni do krytyki. Zdrowe. I nabrać dystansu też jest ciężko.

Ale rozumiem Ciebie,że moglaś poczuć się dotknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Wiem ,że każdy jest inny ale jak dla mnie to było głupie żeby się ktoś mógł obrazić za takie coś i robić sceny... :blabla::blabla::blabla::blabla::blabla::blabla:

Panna_Modliszka, bliscy często są ch uj ami wrednymi musisz być na to gotowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, jak masz Pb to dasz radę... :D oczywiście jak nie masz wody w Pb więc ja na Twoim miejscu dałbym troszkę do baku Denaturatu co by woda wyparowała! :twisted: a akumulator jak ma 5 lat i dobrze kręci to nie ma sensu żeby go zmieniać!

JA mam inny problem... w mrozy odpalę bo mam webasto na silnik czyli takie coś co ogrzewa silnik całą noc i włącza się to zawsze jak temperatura spadnie poniżej 3st więc jest git!

Ale nadal kurka wodna nie mam hamulca bo zamarzł!!!!! i jeżdżę bez w tej chwili... tzn coś tam jest ale słabiutki! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkur...... i ryczeć mi się chce.

Może to wyda sie śmieszne ale moja mama ma imieniny i jest troche gości,

jeden troche popił i usiadł na drapaku mojego kota i ten drapak pękł.

Tak sie wkurzyłam, jestem zła bo moja mama udała że tego nie zauwazyła.

A ja nie mam kasy zeby m

u teraz kupic nowy a on go bardzo lubi.

ehh dość że dzien mam do dupy to tu jeszcze taka "niespodzianka" :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONIKA 1974. Proszę posłuchaj utworu Stationary Traweller - Camel . TO JESTEM JA!!!!!!!!

 

 

OOOOOOOO........już szukam tego utworu:)

 

[Dodane po edycji:]

 

sokol48, W jakim sensie Ty? Utwór bardzo nastrojowy. Uwielbiam elektryczną gitarę, klasyczną również. Nie będę oryginalna, ale Gary Moore : the Loner, Still Got The Blues, Parisienne Walkways uwielbiam.

Moje ulubione to: Empty Rooms http://www.youtube.com/watch?v=YrflTnVxbPE

Johnny Boy

 

[Dodane po edycji:]

 

sokol48, Nieruchomy wędrowiec. Ten utwór ma poprostu duszę, co tu dużo mówić. Rozbraja mnie natychmiastowo.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek,ja tez bym sie przyzwyczaila,ale co dziennie ta cholera wymysla cos innego :? ,co do problemow z zoladkiem to mam je juz 4 lata od smierci mamy ehh,tak zaczely sie moje problemy z nerwica :!: mam lekowa z objawami somatycznymi :why: ,mam zakaz czytania ulotek z lekow bo wkrecam sobie objawy przezco niekiedy niebiore przepisanych mi lekow.......czasami niewiem juz co robic :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dori26, to masz tak jak moja siostra, z tym ,że ona sobie wkręca wiele rzeczy... i np jak się zarejestrowała na tym forum to miała jakieś objawy od innych!

i zlikwidowała konto!

Ja na szczęście tak nie mam...

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×