Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz? Ludzie na tym forum dzielą się na tych którzy nie wiedzą czym jest ich problem .I takich którzy doskonale sobie zdają z tego sprawę.

Ja niestety należne do tych drugich ,znam problem i wiem ,ze ni jak z nim sobie nie poradzę . Wiec gorzej już być nie może ,ot co .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaśalanki, Uwierz,masz gorszy czas. Przecież to nie będzie trwało w nieskończoność!Czy Ty myślisz,że ja też nie wiem w czym tkwi mój problem? Ale juz nie mam zamiaru leżeć odłogiem w łóżku i wsłuchiwać się w swoje myśli. W gorszy nastrój jest się w naszym stanie łatwo wprowadzić, gorzej z niego wyjść, u zdrowych jest odwrotnie. Ale w końcu kiedyś to wszystko musi się odwrócić. Zniesiemy tyle, ile jesteśmy w stanie udźwignąć. Dasz radę,tak jak z tym dentystą, słyszysz?

 

[Dodane po edycji:]

 

tuco, Tak nie zachęcaj brachu ..tylko zaproś na dobra popijawę

:evil::shock::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, przepraszam ,ale to co napisałaś to taki obcykany banał dla lekko załamanych ,ze aż mdli.

To nie jest prawda ,nie z karz dej sytuacji jest wyjście ,niektóre są patowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, A istnieje możliwość rozpoczęcia życia na nowo ? Tak,od stadium plemnika najlepiej ?

Wyboru rodziny? I takich tam innych drobiazgów?

 

A może znasz zestaw cyferek na najbliższe losowanie lotto ? To mogło by odrobinę pomóc . (sorki za sarkazm )

 

PS . ewentualnie możesz kupić mi bilet w jedna stronę do idealnego swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie trochę o tym co piszesz , jak piszesz no i musze powiedzieć że jestem pod wrażeniem . Czasami zastanawiam się skąd ludzie tyle wiedzą o nerwicy i depresji sam się z nia zmagam od dłuzszego czasu a tu ciągle coś nowego . Mam gorszy dzień i musiałem do kogoś napisać - wypadło na Ciebie :) och jakie szczęście nie.... Jestem od 6 tygodni na wellbutrinie , po zmniejszonej dawce zoloftu z 100 g do 50g ( jakiś miesiąc temu ) . I własciwie wracam do punktu wyjścia po 3 tygodniach był mały power ale teraz znowu leki i zmeczenie , słaba koncentracja . Nie wiem czy jeszcze czekać czy coś zmieniać . Mam w pogotowiu xanax ale to tez nie rozwiazanie . Może masz jakies doswiadczenia z mieszanką wellbutrinu i zoloftu . Sertlanina juz chyba na mnie nie działa i może ona mnie tak muli a może ktos z twoich znajomych miał . Tymczasem pozdrawiam . Kamil

 

[Dodane po edycji:]

 

To mial byc priv do Wioli173 :) a cóż poszło na forum ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on-1971torun,

 

Przeczytałam i nie wiedziałam do kogo to kierowałeś. Dzięki za miłe słowa, ale są tu ludzie o wiele bardziej zorientowani ode mnie. Nie mam doświadczenia z takowym zestawem. Brałam sam wellbutrin, ale u mnie się nie sprawdzał, może dlatego ,że ja mam przede wszystkim problem z lękami, natomiast reszta to sprawy wtórne . Rozumiem ,że u Ciebie to raczej depresja? Co do leków, to napisz może w wątku zoloftu i pogadaj z lekarzem o zwiększeniu dawki , bo na rezygnowanie z tych leków to jeszcze za wcześnie, może się rozkręcą. Xanax to tylko awaryjnie bym radziła, bo łatwo się uzależnić a on nie leczy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ja dalej wytrzymam w tym beznadziejnym świecie :why:

zmuszam się do wszystkiego, do wstania z łóżka, do zjedzenia śniadania potem obiadu, na wieczór serial. W miedzy czasie garść tabletek i tyle mam z tego życia. Tak, wiem. To moja wina bo nic z tym nie robię a powinnam. Jestem najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, A istnieje możliwość rozpoczęcia życia na nowo ? Tak,od stadium plemnika najlepiej ?

Wyboru rodziny? I takich tam innych drobiazgów?

 

A może znasz zestaw cyferek na najbliższe losowanie lotto ? To mogło by odrobinę pomóc . (sorki za sarkazm )

 

PS . ewentualnie możesz kupić mi bilet w jedna stronę do idealnego swiata

 

Sluchaj, nawet gdyby dano Tobie nowe życie, w takim stanie,że nie mial byś świadomości,że kiedyś zyłeś na tym świecie...to co by Tobei to dało? Jaką gwarancję,że byłoby jak w bajce?

Nie mamy wpływu na wybór rodziny. Wiesz o tym. Nie mamy też wpływu by ją zmienić. Możemy zmienić tylko siebie, albo odizolować się od rodziny , jesli wpływa na nas destrukcyjnie. Wiem, łatwo się mówi.

 

Co zrobilbyś z wygraną? Myślisz,że zmieniłbyś mentalność swoją? Parę tygodni...nowe mieszkanie, samochód, jakas moze mała inwestycja. Myślisz,że pieniądze zmienilyby Ciebie jako czlowieka? Znikly by Twoje problemy ze samym sobą? Pomyśl o tym.

Napewno ułatwiłyby życie, ale nie do końca. Kij ma dwa końce.

 

Jaki to jest wg Ciebie idealny świat?

Bez problemów do rozwikłania?

 

 

Słuchaj......będzie lepiej, tyko nie możesz się pogrążać.

 

[Dodane po edycji:]

 

sokol48, Pozdrawiam sokoła 48 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×