Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie dziewczyny , ja tu w celibacie żyję od kilku miesięcy a Wy nerwuski szalejecie ;p

 

Co do tematu - iść do parku z kimś sympatycznym , pozbierać kasztany i pośmiać się z niczego - ot tak...i poczuć się dzieckiem - tak jak kiedyś...gdy byłem metrowym szczęściem rodziców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_z_ kto by nie chciał :(

 

 

a ja bym chciała, żeby dzisiejszy dzień nie był tak ch*jowy jak się zapowiada..

żebym idąc na egzamin wszystko umiała, nie stresowała się albo żeby pan prof zadał mi tylko 1 pytanie:

czy 3 pani wystarczy?

 

 

a... no i chciałabym nie czuć się tak, jak się właśnie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabić się i nie cierpiec już więcej,bo jestem pewna,żę to co przezywam przekracza możliwosci ludzkiego pojmowania.nie rozumiem dlaczego psychoza do mnie nie przyszla?skoro bierze sie z rozpaczliwego poszukiwania stabilizacji przez umysl zbyt wrażliwy,to co jest do cholery?

 

oj, możesz być pewna , że nie przekracza to możliwości ludzkiego pojmowania. Ja czuję się ostatnio bardzo podobnie. Dzisiaj akurat trochę lepiej, co zaowocowało tym, że mam siłę wejść na forum i napisać coś.

Tak... rozumiem to. No, ale u Ciebie też już chyba lepiej, sądząc z następnych wpisów w tym topiku, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, no cio....

 

przy niektórych zaburzeniach uzależnić się można od bardzo wielu rzeczy, praktycznie rzecz biorąc od wszystkiego i każdego.

można przestać w pewnym momencie odczuwać granice i staje się to niebezpieczną grą - czy to są drugi, czy leki, czy drugi człowiek, czy jazda samochodem, czy też właśnie seks. wiem, co mówię, byłam tam.

pewne stany, czynności zagłuszają brak miłości i parszywe uczucie tęsknoty.

pomijając skrajności seks to fantastyczna sprawa :mrgreen:

 

PS. w moim rękach seks staje się czasem niebezpieczną zabawką... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×