Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Na psychotropki, po które się będę za parę godzin wybierać. Mam nadzieje, ze moje lekko przeterminowane zaświadczenie zdrowotne przjedzie. W końcu jestem stałym pacjentem i czasem nie sprawdzają nawet daty. Jak nie przejdzie to będę wściekła, bo spieprze sobie caly dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczesliwy_chomik, a tam przestań u mnie cała prawie rodzina bierze prochy prócz mnie ;)

moja mama od 20 lat a siostra od 8 lat ;) nie ma to tamto!

Ja nie biorę i nie mam zamiaru :) jestem twardy i się męczę troszkę ale jakoś daję radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczesliwy_chomik, też tak czasami mówię że mam pecha itp ale to nie prawda !!! nie możesz się użalać nad sobą chociaż to jest normalne przy tym co mamy ;)

ja się użalam tez czasami ale bez przesady ilez mozna!! powiedz sobie nie i ch... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez przepraszam, ze kłóciłam się tutaj z ludźmi na temat szkodliwości psychotropów, ale ja mam rożne trzaski i co chwila zmieniam zdanie całkowicie odcinając się od tego co myślałam wcześniej.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie tylko ja się użalam nad sobą, wszyscy użalają się tez na de mną. Wszyscy mówią , ze mam pecha i to tak złośliwego, że przypomina to komedie o nieudaczniku życiowym , jaką każdy z nas kiedyś oglądał. Jako pocieszenie mogę dodać fakt, że czasem całe zło które nas spotyka jest tak naprawdę dobrem i będzie miało plusy w przyszłości. Ja już teraz dziękuje za pewne niedogodności losu , które mnie kiedyś spotkały, bo mi otworzyły oczy i drzwi do takich sfer, do których nie ma wstępu rozpieszczony przez życie człowiek. Ale muszę teraz sobie koniecznie znalezć pracę i w końcu zasnąć, stanąć do pionu chwilowo. Ostatnio nie brałam przez pól roku i jakoś w miarę normalnie żyłam.

 

[Dodane po edycji:]

 

Żeby nie było także jestem przeciwnikiem psychotropów , ale muszę chwilowo wspomóc się chemia. To już jest wyższa konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×