Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja a pogłębienie depresji


pulver

Rekomendowane odpowiedzi

koncentrujecie sie na wlasnych oczekiwaniach, pragniecie byc docenione, tym czasem robicie wszystko aby okazywac sie kims pustym bez dna, szukacie tych co nie polecą na tylek i cycki tym czasem robicie wszystko byc czuc sie laskami, myslicie tylko o swoim wygladzie i to nie dotyczy jakiejs grupy kobiet, wszedzie pełno waszych sexistowskich wizerunkow, biustów niby zaslanianych, dziwnych spojrzen, co to za gry... wygladacie jakbyscie żyły w celu pozyskiwania sexu, glupio sie usmiechacie gdy idziecie z wyeksponowanym biustem na chodniku, głupio bo mowicie ze czujecie sie jak przedmiot i wszedzie powtarzacie ze nie szukacie tych co leca na cycki a wygladacie jakbyscie doznawaly nieopisanej przyjemnosc gdy wam sie w nie spojrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10latach masturbacji zaczal mnie bolec penis, bylo tez ze w okresach zwiekszonej masturbacji bolala reka, miesnie 'wyschly' , moje zycie zostalo zniszczone, poznanie dziewczyny stalo sie bez sensu bo nie mam sily pracowac, pozatym nigdy nie bylem w stanie wejsc w zycie, nawiazac np kilku znajomosci z dziewczynami (i chlopakami) zawsze ogladalem zycie z trzeciej osoby, nigdy nie bylem w nim, nie bylo tam dla mnie miejsca, chcialem byc ladny i podobac sie dziewczynom, chcialem miec miesnie ktore blyszczaly by sie w swiatlach dyskotek, a zycie przeciesz zupelnie na innych regulach sie opiera, jest to transakcja: kobieta daje piekno i sex i potomstwo, mezczyzna oferuje kobiecie pieniądze ochronę i status materialny i tak wszedzie obserwowalem zabiegania plci meskiej o kobieca, jakies wydawanie pieniedzy na alkochol, paliwo dyskoteki, oplacanie abonamentu telefonicznego, powiedzenia ze dziewczyna cie szybko z kasy wyczysci, wiekszosc juz miala prace a ja bylem gdzies w tyle i chcialem byc ladny jak płec kobieca i np rozmawiac z dziewcyznami przez tel ktore dzwonia do mnie i chca sie np umowic, potem ucieklem wkoncu z zycia i juz nigdy niewyszlem z domu i poglebilem nerwice ogladajac obserwujac zycie z internetu, tu tez widzialem to samo, czyli ze nigdy zadna dziewczyna nie zagada i niezaoferuje cos, ze wszystko kreci sie wokl plci kobiecej, wszyscy chca ogladac laski, jak sie jakas pokaze to ma 150ogladniec a samiec jest zerem. Z podniecenia i ze nigdy nawet niedoswiadczylem sexu i dla zapominania swojego losu zaczalem sie masturbowac wkoncy okolo 3razy na dzien regularnie, poszukiwalem coraz to bardziej podniecajacych fantazji erotycznych, czesto niestarczala masturbacja w dzien i cala noc poszukiwalem nowych doznan erotycznych, najgorsze ze nie potrafie wszystkiego opisac

jedynym ratunkiem by bylo jakby zagadala do mnie dziewcyzna i cos zaoferowala z w miare jedrna dupa i dala chociaz pomacac (mam malutkie wymaganie) ale jest to nie mozliwe bo płec kobieca nigdy nic nie daje, ale chyba to by nie pomoglo bo juz nigdy niebede normalny potym co przeszlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odkryc atrakcyjnosc penisa i miesni i prowokowac dziewczyny? jak odwrocic energie sexualna ktora płynie w kierunku ich przez co zyje na skraju wykonczenia, gdy to jest nawet niemozliwe bo niepotrafilbym zyc z mysla ze wysylalem sygnal erotyczny plci kobiecej prowadzacy do jej strat energi z powodu podniecenia i nie moglbym sie tym kosztem zywic

 

pozatym podnieca mnie uleglosc sexualna - to ze staje sie zerem gdy kobieta odslania np biust i niewiem czy jest to mozliwe aby odwrocic role: płec kobieca - skupia sie na nich pozadanie sexualne. płec meska - sa tymi pożądającymi choc maja byc Panami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odkryc atrakcyjnosc penisa i miesni i prowokowac dziewczyny? jak odwrocic energie sexualna ktora płynie w kierunku ich przez co zyje na skraju wykonczenia, gdy to jest nawet niemozliwe bo niepotrafilbym zyc z mysla ze wysylalem sygnal erotyczny plci kobiecej prowadzacy do jej strat energi z powodu podniecenia i nie moglbym sie tym kosztem zywic

 

pozatym podnieca mnie uleglosc sexualna - to ze staje sie zerem gdy kobieta odslania np biust i niewiem czy jest to mozliwe aby odwrocic role: płec kobieca - skupia sie na nich pozadanie sexualne. płec meska - sa tymi pożądającymi choc maja byc Panami.

 

Cześć Anene. Czy ciebie naprawdę to nie nudzi? Mam nadzieję że nie mieszkasz w dżungli amazońskiej i jednak jakiś psychiatra w twojej okolicy przyjmuje. Potrzebujesz leczenia- rozumiesz po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem ze potrzebuje pomocy tzn nie leczenia tylko nie moge jej nigdzie zdobyc i jest ze mnie robiony ..... a mi chodzi tylko o pomoc, a tymczasem kazdy pisze 'obok tematu' i tymczasem ja jestem zupelnie normalny, znam cala zagadke sexualnosci i tajemnice relacji kobieco meskich, najgorsze ze wiem wszystko, przy czym kazda kasiazka i kazdy specjalista i psycholog jest dla mnie smieszny i nie moge nic z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastlos, Czyli uczeń przewyższył mistrza. Gratuluję wiedzy na temat relacji damsko-męskich. Moze powinieneś w przyszłości zostać sexuologiem i socjologiem? Studentki będą się do Ciebie pchały oknami i drzwiami, a aula będzie pękała w szwach.

 

Powiem tak......masz straszliwy lęk przed rozpoczęciem leczenia i ten Twój lęk przedkłada się także w relacjach Twoich z kobietami. Naczytałeś się może literatury, a przez to,że masz problemy ze sobą, źle sobie to wszystko zinterpretowałeś. Nie czytaj, nie mając pojęcia bo wyrządzasz sobie ogromną krzywdę.

 

Jeśli wszyscy są dla Ciebie śmieszni..... psycholodzy, to my tymbardziej Tobie nie pomożemy...bo specjalistami nie jestesmy. Chcemy pomóc, wskazując Tobie drogę do zrozumienia Twoich zaburzeń, zachęcajac Cię do leczenia.

 

Napisz konkretne pytania, w których chcesz uzyskać odpowiedź, Twoje stwierdzenia są bardzo zawiłe i naprawdę nie wiadomo o co Tobie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damsko-męskich ? kto mowi ze kobiety sa damami? mezczyzni tak uwazają ? dlaczego? jak moge szukac pomocy jesli z gory wiadomo ze kobiety są damami?

 

studentki sie beda do mnie pchaly jesli kims zostane? tzn ze cala ta milosc oznacza kochanie za status ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mastlos, Co to znaczy dama w Twoim mniemaniu?

 

Dla mnie to kobieta szlachetna, dystyngowana. Dystyngowana czyli charakteryzująca się elegancją, wytwornością.

 

POjęcie "dama" to w większości wizerunek zewnętrzny kobiety znanej np. pierwsza dama. Oczywiscie dama jeśli jest osobą medialną reprezentującą np. nasz kraj musi być reprezetacyjna.

Dama nie odnosi się do cech charakteru.

 

mastlos, teraz postaw pytanie, o co Tobie chodzi?

 

W świecie kobiet jak i męzczyzn pojęcie "miłość" jest dla każdego czym innym, jest inaczej pojmowane. Dla niektórych miłość to partnerstwo, wzajemny szacunek, albo przywiazanie, a dla innych miłość to sex.

NIestety, ilu ludzi, tyle rodzajów miłości.

NIektórzy kochają za status materialny drugą osobę. I to nie tylko męzczyźni są materailistami.Kobiety stoją na równi z męzczyznami.

 

mastlos, Czym dla Ciebie jest miłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dama - chcesz powiedziec ze na wierzchu elegancja, wsrodku bagno ? a pozatym... to mezczyzni zwykle sa tymi eleganckimi, zauwaz jak sie ubieraja damy, czesto jak... i to w sytuacjach gdy wymaga tego utroczystosc.

 

Wiec dlaczego na kobiety sie mowi Damy ??

 

Wiec skad to cale pojecie Dama ?

 

Chcesz mi teraz powiedziec jako kobieta ze milosc to poprostu taka luzna definicja niewiadomo co oznaczajaca? np kobieta kocha tego co zapewnia jej odpowiedni byt ???

 

Milosc to byla tylko transakcja od poczatku dziejow:

 

"Tradycyjna wymiana/transakcja handlowa pomiędzy płciami, od lat wyglądała tak samo, mężczyzna oferuje kobiecie pieniądze, ochronę i status materialny, a kobieta w zamian piękno, seks i potomstwo. To pokazuje, że troszczysz się o Nią, jesteś Nią zainteresowany oraz Ją szanujesz. Nawet płacenie za mnie chociażby w Mcdonaldzie, pokazuje mi pewien poziom kultury i zaangażowania."

 

Bylem tylko zerem jako chlopak nigdy nie mialem prawa miec przyjemnosci jako chlopak i jedyne co mialem to rywalizowac jak inni samcy?? bynajmiej nie ladnym wygladem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic o bagnie nie wspomniałam....że na zewnątrz elegancja, a w srodku bagno.

 

NIe na wszystkie kobiety mówi się,ze są damami, pierwsze o tym słyszę. To etykieta, tak jak z dżentelmenami.

W prawdziwym życiu bardzo trudno o pewność podczas identyfikacji damy udawanej i prawdziwej. Zdarza się , że doskonale ubrana, pięknie uczesana, dystyngowana pani posyłająca dzieciom w parku dostojne uśmiechy, w domu przemienia się Dulską, zdolną złośliwościami nakarmić całą rodzinę. Dama to, czy może jej podróbka?

Co to znaczy być damą dzisiaj? Kiedyś łatwiej było zdefiniować pojęcie. Wystarczyło pochodzić z wyższej sfery, mieć odpowiednie salonowe obycie, wszechstronną, aczkolwiek niezbyt pogłębioną edukację, usztywnioną spontaniczność, no i oczywiście kapelusze, rękawiczki i dorożkę. No i jeszcze przystojnych, nienagannych w manierach i stroju dżentelmenów wokół siebie. Takie damy zostały uwiecznione na kartach dziewiętnastowiecznych powieści i w filmach kostiumowych. Nie miejmy jednak złudzeń, to anturaż nadawał ówczesnym kobietom miano dam.

 

Bycie damą w zależności od epoki i pokolenia znaczy coś innego. Obowiązkowym atrybutem damy w każdych czasach pozostaje jednak klasa. Prawdziwa dorosła dama nie przyciąga wzroku nadmiarem biżuterii, wieczorowym makijażem lecz dyskretną elegancją. Ale nie ubiór decyduje o klasie. Przynajmniej nie jedynie. Czymże więc ona jest? – zapyta wiele z nas. No i tu trzeba będzie rozpisać się nie tylko na temat dyskretnej kobiecości i wdzięku lecz również inteligencji, oczytania, godności, honoru, umiejętności znalezienia się w każdej sytuacji. Trzeba by też wspomnieć o dyskrecji, powściągliwości w wyrażaniu opinii, rozsądku, umiejętności trzymania swoich emocji na wodzy, wszechstronnych zainteresowaniach a przede wszystkim o takcie i kulturze osobistej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masturbuje sie od okolo godziny i tone w jakis wyobrazeniach sexualnych, w jakis stresowych kontaktach z plcią kobiecą, JAKIS STRESOWYCH OBRAZACH GDZIE PLEC MESKA JEST PONIZANA, a wczoraj sluchalem muzyki, chcialem przestac to robic i wyzwolic sie spod sexualnosci i stac sie supermenem, teraz znowu jestem na samym dnie naszpikowany sperma, substancja stresową, rozregulowanymi hormonami z powodu upodlajacych doznan, wykonczony, wypadajace wlosy, im wiekszy stres tym wieksza zaglada psychiczna i fizyczna, wygladam jak obraz rozpaczy, niewiem jak przezywam kolejny dzien w tym stanie a gdy siegam kontaktu z plcia kobieca zostaje naszpikowany kolejną zatruta dawką, chca cie zezrec zestresowac wykorzystac urobic zrobic prymitywa, wykorzystywacza, swinie, faceta, odebrac twoja atrakcyjnosc wysmiac, zrobic bezmozgiego debila jesli nie jestes za1ebisty, niewyszkoliles sie w zdobywaniu kobiety K1URWY P1ERDOLONE ZZERAJA TWOJE ZYCIE KAZDEGO DNIA I NIEMOZESZ SIE PODNIESC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×