Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Haniu , "przykład idiotyczny" wskazuje ,że jest on niedorzeczny a nie ,że jego autorem jest idiota ,tak jak "przyklad prawdziwy" nie oznacza ,że pochodzi od kogoś prawdziwego lecz jest prawdziwy , i to nie kruszynko ja niezrozumiałem tylko przeczytaj jeszcze raz kto tutaj pierwszy nie zrozumiał , i dlaczego do "cholery" ma mi o coś chodzić , i co niby Ty mi mialaś zrobić ,jesteś strasznie porywcza , nie wszyscy chcą coś od Ciebie .

 

"przyklad mogl pochodzic od idioty"-w sensie,że ty podales przyklad pochodzący od jakiegoś idioty,dlatego idiotyczny.

no skoro zawarłem go we wlasnym wpisie to pochodzi odemnie to chyba naprawde jest proste i nie wymaga dopisywania do tego złożonej ideologi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, jestem porywcza-prawda.

a czy przyklad idiotyczny nie może pochodzić od idioty tak jak dziecko murzyńskie od murzyna? :P

Mówiąc krótko:zrozumialam,że cytujesz kogoś poprostu.

Nie gniewaj się na mnie ;) oki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odblokowanie mi konta.

Przepraszam za wszystkie problemy które z mojego powodu wynikły. Próbowałem wejść na czata, ale tam mam bana- będzie on tam czy jak z tym jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, bo ktoś się zarejestruje gdy jest nie proszony i będzie nas widział.

Może temat poznajmy się, dasz na liczbę napisanych postów, albo logowań lub po terminie można tam wejść ?

 

Dajemy tu dość prywatne rzeczy, gdyby ktoś niepowołany to znalazł to byłoby nie za ciekawie...

 

[Dodane po edycji:]

 

Popieram, bo ktoś się zarejestruje gdy jest nie proszony i będzie nas widział.

Może temat poznajmy się, dasz na liczbę napisanych postów, albo logowań lub po terminie można tam wejść ?

 

Dajemy tu dość prywatne rzeczy, gdyby ktoś niepowołany to znalazł to byłoby nie za ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajemy tu dość prywatne rzeczy, gdyby ktoś niepowołany to znalazł to byłoby nie za ciekawie...

To nie dawaj zdjęć ani innych danych jeżeli boisz się że się rozpowszechnią. Ktoś cię zmusza?

 

Nikt mnie nie zmusza, zdjęcia chcę dać żeby zaufane osoby mnie zobaczyły.

Poufnych aż tak bardzo danych nie ma, po prostu pytam jeśli się nie da to nie, krótka piłka.

PozdR

 

VaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że w temacie 'Ludzie z forum' niektóre zdjęcia widać, a niektóre nie (sami zobaczcie).

Nie mam nic przeciwko temu, abyście Wy- moi koledzy i koleżanki z forum- wiedzieli jak wyglądam (skoro sama zdjęcie pokazuję), ale niekoniecznie chcę aby każdy niezarejestrowany i niezalogowany osobnik oglądał moje zdjęcia i łączył je z moimi postami :?

Ktoś mi kiedyś napisał- jak nie chcesz żeby twoje zdjęcia oglądali niezarejestrowani to wrzuć do tematu 'Ludzie z forum'. Wrzuciłam i co? I widać je :roll:

 

Myślę, że skoro dział moderatorski jest ukryty (i to także dla zalogowanych) to można by też ukryć temat, gdzie są nasze zdjęcia. W końcu po to je tam wrzucamy aby nasi koledzy i koleżanki z forum widzieli jak wyglądamy, a nie osoby które nas nie znają, czy znajomi którzy łatwo mogą sobie tam wejść, zobaczyć nas na zdjęciu i przeczytać wszystkie posty- jakby nie patrzeć dość osobiste.

 

Tu nie chodzi o jakieś ukrywanie się, ale trochę prywatności i dostępność tylko dla użytkowników forum, a nie dla wszystkich w koło...

Naprawdę nie da się nic z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak strzelam, że przyczyna leżeć może w położeniu samych obrazków - jak uploadujesz zdjęcia na serwer forum, to te są widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, jeśli w poście wstawiasz zdjęcie pochodzące z innego url (za pomocą tagów ) to są one widoczne zawsze i wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yans, masz całkowitą racje.

Zdjęcia wysyłane bezpośrednio na forum są widoczne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Zdjęcia linkujące z zewnętrznych serwerów jak np. imageshack.us itp są widoczne dla wszystkich. Aby zdjęcie było widoczne tylko dla zarejestrowanych proszę używać opcji uploadu zdjęcia bezpośrednio na serwer nerwica.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmy, teraz rozumiem. Shad, możesz usunąć moje najnowsze zdjęcia dodane w temacie 'Ludzie z forum' (Międzyzdroje, Jezioro Turkusowe itd)?

Dodałabym je jeszcze raz, tym razem wgrywając na serwer forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, kasuję całego twojego posta z tego tematu, ok?

 

Tak jest, dokładnie :smile: Potem wrzucę na serwer nerwicy, żeby nie były dostępne dla 'obcych'.

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×