Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

esprit, no to trzymajcie siè dzielnie.Moj malzon powrocil wlasnie z pracy-jakies dzwigi nie dojechaly czy cos w tym stylu,i jedziemy na ryby :?

Tzn.ja bèdè trwac w bezruchu,bèdè marznàc,a moj stary cieszàc siè jak maly chlopiec,bèdzie szalal z wèdkà!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

zabieram ze sobà jakies stare gazety"Angory"-muszè sobie jakos czas umilic na tych rybach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, nie nie to Brygidka Bardotka (albo Kate Moss, nie wiem nawet :lol: ), ja to ten bardziej w prawo emotek , ten żołty taki :lol:

 

Zdecydowanie Kate Moss ;) To zdjęcie z reklamy, chyba perfum (?).

 

Esprit- ja też trzymam kciuki :smile: Co do leku- mi psych powiedział (zresztą mój poprzedni mówił to samo), że do każdego leku SSRI na początek brania powinno się włączyć benzo, aby niwelowało skutki uboczne.

Wcześniej jedząc 100mg Asertinu dostałam 2mg benzo na dwa miesiące w sumie, a teraz przy Depralinie 10mg dostałam tylko 0,5mg benzo na dwa tygodnie.

 

A propo leków... Miałam zacząć jeść dzisiaj, ale pomyślałam że chcę jeszcze w weekend się drinka napić :pirate:;)

Tak więc jadę z nim od poniedziałku (no i w razie efektów ubocznych wolę mieć wolne, teraz mam szkołę na weekend).

 

Noom, pogoda brzydka, ale jest ok. Głowa mnie napier... mam nadzieję, że zaraz przejdzie. Szkołę mam na 16. Liczę na to, że ktoś mnie tam zawiezie :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

Jem paprykowe Crunchipsy, pyyycha :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia, mnie tak samo, ledwo żyję dziś z tą moją głową. :( Masakra. :evil: Zmiana pogody.

Leki faktycznie weź od poniedziałku skoro masz zjazd w weekend. Lepiej być wtedy w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do leków- lekarz mi mówił, żebym nie chlała na benzo 8) , ale na tym Depralinie mogę sobie wychylić drina ((pamiętam, że na Asertinie (SSRI) pare razy zabalowałam i nic mi się nie stało)). Ja i tak bardzo rzadko piję, ale lubię wypić małego drinka raz kiedyś np do filmu i chipsów...

 

Klaudia- myślałaś o leczeniu szpitalnym? Co na to Twój lekarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudia- to powiedz lekarzowi, że jednak chcesz iść do szpitala i zapytaj go co on o tym sądzi.

Esprit- tak, Depralin to SSRI. A po benzo mi się zdarzyło pić... A dwa razy to nawet upić (na 100mg SSRI Asertinu i na 2mg benzo -1mg Clona i 1mg Xanaxu :oops::oops::oops: ).

No widzisz, a ja się pytałam psycha o rozgryzanie benzo SR i powiedział że można :? Ja już nic nie czaję. Ale oki, już nie będę :* Mam zwykłe Zomireny jak coś ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Kurde, nie ma mnie kto do szkoły zawiezc :-| Ja się boję taksówek i tramwajów :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge nie ma kto byc z dziecmi z reszta juz tam byłam dwa tyg temu oni tam nie lecza

 

Mąż może zostać z dziećmi. Twoje zdrowie jest najważniejsze! A Twój psychiatra na pewno znalazłby szpital dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecnie silne zawroty głowy i silna derealizacja.

Jak mnie dopadło w sklepie to myślałem że dzisiejszy dzień będzie moim ostatnim.

Dodatkowo lekki ból głowy w różnych miejscach.

 

Kurfa to od pogody czy jak ?

 

Możliwe, że od pogody, jakąś godzinę temu przeżyłam coś podobnego - silny ból głowy, straszna derealizacja, kłopoty z oddychaniem, serce waliło mi jak młot, ledwo kontaktowałam. A jak leje teraz deszcz to czuję się już trochę lepiej choć nie mogę powiedzieć, że jest dobrze. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu dzisiaj tak tak spokojnie??? 8) wrocilismy z wèdkowania:ryb zero,pogoda beznadziejna,zmarzlam jak cholera!!dobrze ,ze zrobilismy sobie grzanca z piwka mmmmm pychotka!!lubicie grzanca z cytryna ,cukrem i gozdzikami???ja uwielbiam.Hej gdzie sie podziala wiosna???piszcie co u Was drodzy forumowicze? :D buzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmuła. Jestem totalnie zdechnięty, jeszcze ta pogoda cały dzień do bani... Wszystko przez noc dzisiejszą. Miałem dzisiaj sporo rzeczy zrobić, a tutaj się nie zanosi. I tak bardzo dobrze, że zdobyłem się żeby zatelefonować na uczelnię i podpytać o swoje ewentualne szanse rekrutacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, olej nn..tak po prostu!!ta uczelnia i kierunek to swietny wybor!!!nie pozwol NN zeby zapanowala nad twoimi zyciowymi wyborami.Chwytaj chwilè mlody czlowieku i nie poddawaj sie nerwicy i jej objawom.Poradzisz sobie-dlaczego mialoby byc inaczej?no pomysl sam...chyba moralizatorsko to nie zabrzmialo?? :D Trzymam kciuki za Ciebie,zebys spelnil swoje marzenia-bo bez nich-coz to za zycie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba moralizatorsko to nie zabrzmialo?? :D

 

Nie, skądże znowu, absssolutnie! :mrgreen:

 

Hehe... nie jestem teraz na siłach żeby się rozpisywać... I powiem tyle, sprawa jest ciężka. Już dwa podejścia do studiów zawaliłem przez NN.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzięki za te kciuki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim

 

ja dzisiaj również kiepski dzień od rana zawroty głowy i jestem jakaś nieobecna.. byłam na badaniach błędnika to znaczy nie dokładnie. Pan doktor zadał mi parę pytań obejrzał uszy i dał skierowania na badania na które znowu muszę czekać tym razem tylko 2 tygodnie , wybłagałam ten termin bo chcieli mnie zapisać dopiero na lipiec... jestem dzisiaj totalnie załamana... znowu zaczynam mieć myśli czy przypadkiem nie mam guza przez te zawroty głowy :( no szmutno strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusiu, dziś bardzo wiele osób koszmarnie się czuje, przede wszystkim jeśli chodzi o bóle i zawroty głowy... :? Wszystkiemu winne zmiany frontów. :evil:

Często masz zawroty głowy, zaburzenia równowagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×