Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam.


Black_Raven

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwicę, na którą choruję już prawie rok, leczę się chodzę na psychoterapię 2 razy w tygodniu.

Lubię czytać książki, lecz ostatnio nie mam na to sił, boli mnie to, że dziewczyna mnie opuściła.

Jeśli ktoś będzie chciał mnie bliżej poznać to chętnie napiszę.

Możecie mi polecać książki, jeśli znacie.

Szczególnie lubię fantastykę i psychologiczne.

Wybornie by było gdyby były tam Elfy, czytałem sagę J.R.R Tolkiena, mam w domu dzieci Hurina za które to nie mogę się zabrać.

W moim życiu jest dużo muzyki, lubię Rock.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem Silmarillionu, może za jakiś czas, teraz czytam "pierwsze prawo Magii" - Terry Goodking.

Nie mam sił się skupić, nie wiem co robić na lekcji matematyki nie mogłem myśleć, najprostrzych zadań nie umiem rozwiązać.

Zastanawiam się czy to depresja czy po prostu mi się nie chce czytać i uczyć. :(

Bo nieby teraz rozpaczy nie ma, jest smutek ale nie mam ochoty na czytanie ani na naukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro magdaBMW dostała druga szansę to dlaczego nie on?

Różnica między Magdą a Vasquesem jest zasadnicza. Magda naszą decyzje przyjęła z pokorą, nie pisała do nas dziesiątek wiadomości, nie omijała banów itd. W końcu uznaliśmy, że zasługuje na zdjęcie bana. Vasques robi zupełnie na odwrót. Zamiast przyśpieszać naszą decyzje o zdjęciu bana, odkłada ją jeszcze dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP nie widze, ale "styl" niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wariant mowy ojczystej ;)

Do naszego kolegi: nie poczuj sie urazony, wszyscy zyczą Ci jak najlepiej, ale jesli nam nie wierzysz, to odwiedz kilka stron, for, grup dyskusyjnych dla programistów, majsterkowiczów, elektroników, wszelkiej maści pasjonatów. Nie uświadczysz tam takiego dialektu. Mówię o tym, bo wiem, ze masz takie marzenie: zostać webmasterem, programista, administratorem czy też innym komputerowcem. Tak to juz jest, ze mozesz być dobry, w czym tylko zechcesz (o ile zechcesz), ale nikogo do swoich pomysłow nie przekonasz, jesli nie bedziesz mówił jego językiem. Argument w rodzaju "inteligentni zrozumieją" calkowicie odpada: jesli to ktoś odpowiedzialny, to nie bedzie świecił za ten dialekt oczami i poszuka sobie kogoś znającego język polski. Kolejny argument: "wyemigrować do Irlandii" tez odpada, bo bez znajomości polskiego, jego skladni, interpunkcji, odmiany itd. nie przyswoisz sobie żadnego języka obcego. Tak sie bowiem sklada, ze swoj jezyk ojczysty znamy najlepiej. Natomiast argument "jakos to bedzie" nie jest w ogole argumentem .. Życze ze swej strony powodzenia i sukcesów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zaczyna robić megażałosne :roll:

Ja wyczuwam pewną analogię do moich zachowań. Kiedy rzuciła mnie dziewczyna to też zachowywałem się podobnie tzn. nie zmieniałem ip i nicków :mrgreen: ale też nie chciałem odejść i wiem że było to maks żałosne ale to jest jak kula śnieżna jak się już zacznie toczyć to trudno przestać (tu oczywiście można mnie wyśmiać ;) ). Wiesz, że Cię nie chce wiesz, że ma już innego i jesteś ostatnią osobą na świecie o której myśli ale trudno się tak wyrwać z tego. Każda taka próba dobija Cię jeszcze bardziej. Ale trzeba próbować przestać bo nie ma wyjścia. Po co zatruwać jej życie jak przecież to nie ma sensu i nie da się cofnąć czasu. Trzeba mieś dużo siły w sobie żeby powiedzieć dość.(oczywiście są ludzie którzy nie mają z tym problemów 8) ) I w końcu dałem sobie z tym radę z czego jestem zadowolony (wiem wiem żaden wyczyn). Nie twierdze że Vasques traktuje forum jak dziewczynę :mrgreen: ale nie da się nie zauważyć że stanowi dla niego ważną część życia. Pomijając już personalne animozje z niektórymi forumowiczami drogi kolego czas żebyś poszukał innego miejsca dla siebie bo z wypowiedzi kierowniczych osób 8) wynika że nie jesteś tu mile widziany. Mi tam nie przeszkadzałeś ale cóż to nie moje forum ja jestem tylko wędrowcem tutaj dlatego stosuje się do reguł tu obowiązujących (no nie licząc delikatnych off topów i takich tam :angel: ).

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trastornada, kolejna osoba zarejestrowana tylko po to żeby wprowadza zamieszanie? Dzielisz się ze słonkiem 123 IP ?

Nieśmiało przypominam regulamin:

Posiadacz dwóch kont zarejestrowanych (używanych) z jednego adresu IP zostanie pozbawiony najnowszego konta, oraz zostanie przyznane ostrzeżenie.

 

 

Owszem temat był kontrowersyjny ( w twoim linku) ale:

 

-Magda napisała, że to ona a nie waliła głupa pt. Cześ jestem nowa na forum :roll:

-Założyła to konto i na tym się skończyło a nie już 3 czy 4

-Nie molestowała adminów milionem prywatnych maili

 

Widzisz różnicę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×