Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie śpię Wovka a poszłam spać ok 3 :roll:

 

Miałam iść do szkoły na 10:30, wstałam normalnie ale tak mnie brzuch boli... :cry: Chyba wczoraj się za bardzo objadłam (McDonald's, lody, pizza, cola :-| ) Nie wiem czy się nie zatrułam czymś :why: Zobaczyłam na planie -te zajęcia co mam dziś pierwsze to będę mieć jeszcze cztery razy więc mogę sobie dzisiaj darować. Bo padam na ryj :pirate: Potem jest długa przerwa, wykład i ćwiczenia. Na ćwiczenia jadę na pewno, na wykład jeszcze nie wiem -nieobowiązkowy. Zależy czy mnie przestanie boleć- właśnie sobie parzę siemię lniane.

 

Miłego dnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta Lecha Kaczyńskiego Tupolew 154-M. - Przy podchodzeniu do lądowania samolot najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Pożar jest już ugaszony - powiedział Paszkowski. Gubernator okręgu smoleńskiego podał, że wszyscy pasażerowi zginęli

 

Prezydent i jego zona nie zyja. Lacznie zginelo 87 osob.

[']

 

Wiecej: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rozbil-sie-samolot-z-Lechem-Kaczynskim-na-pokladzie---87-osob-zginelo,wid,12158322,wiadomosc.html

 

 

No to teraz sie zacznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- krople żołądkowe mam, troszkę pomagają. A ćwiczenia mam na 16, wcześniej nie muszę jechać bo mam nieobowiązkowy wykład więc spoko. Kiedy wyjeżdżasz do Francji?

 

Niezły szok z tym wypadkiem... Miałam rację mówiąc, że nikt mnie do samolotu siłą nie wepchnie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Zastanawiam się czy Rosjanie w tym palców nie maczali, bo bali się ujawnienia faktów dot Zbrodni Katyńskiej. A w tuszowaniu niewygodnych faktów są mistrzami świata... Ale to tylko takie moje gdybanie... Na pewno się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, w poniedzialek w nocy,lapka zabieram..jestem wstrzàsnièta informacjami dobiegajàcymi z Polski,idè dalej oglàdac wiadomosci..

 

moze siè nie mylisz..moj wujek ktory byl konsulem Rzeczpospolitej Polski przy rzàdzie Skubiszewskiego,tez tak twierdzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze siè nie mylisz..moj wujek ktory byl konsulem Rzeczpospolitej Polski przy rzàdzie Skubiszewskiego,tez tak twierdzi..

 

A najlepsze jest to, że prezydent Rosji teraz ma powołać specjalną komisję która ma sprawdzić przyczyny wypadku. A nasz prezydent leciał na obchody i chciał domagać się ujawnienia akt o Katyniu.

Przepraszam za moje durne domysły, ale to pierwsze co mi na myśl przyszło.

 

Zginęły - 132 osoby .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to nie jest zdecydowanie dobry dzień.

wielka, straszna tragedia. nie do opisania, szok. ja na takie sprawy reaguje bardzo emocjonalnie, od półgodziny płaczę, bo to jest niewyobrażalne. tyle ludzkich istnień, w tym tak znaczące osoby. w tym momencie odchodzą na bok przekonania o tym JAK sprawowali władzę, to się nie liczy. jest tylko ból i łzy, śmierć jest straszna. onet zablokowany, ja się nie mogę nigdzie dodzwonić. zaczynam się bać, "historia lubi się powtarzać", i to akurat w kontekście tego Katynia. niesamowicie smutne. na dodatek na pokładzie znajdował się Tadeusz Płoski, z mojego miasta, uczył się w moim LO, miałam okazję poznać Go osobiście.. a teraz? teraz nikogo nie ma. nie wyobrażam sobie tego jak muszą czuć się rodziny, wielkie współczucia.. i w takich momentach zaczynam doceniać jak wiele mam i jak niewiele brakuje do tragedii które dotykają ludzi całkiem niespodziewanie. dzień w sam raz na refleksje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci wiadomo samoloty bylo po modernizacjii..a za przyczyne katastrofy uwaza sie złe warunki pogodowe:)

 

Niby była duża mgła. Tylko ciekawe, że kilka minut póżnej była telewizja na miejscu i już nie było mgły prawie.

A samoloty niby były po modernizacji... Ale stare to stare, zawsze coś się może sypnąć- tak samo jak z samochodem.

 

Prezydent Kwaśniewski właśnie się wypowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę myślicie, ze Putin byłby aż tak głupi, żeby "pozbywać" się naszego prezydenta, z małżonką, w obstawie 130 innych osób? Na swoim terytorium? Na miłość Boską, Kaczyński nic by nie zmienił w sprawie dokumentów Katyńskich, a my jako Polska w żaden sposób zagrozić Rosji nie jesteśmy w stanie....wiec teoria spiskowa dla mnie jest mocno wątpliwa......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę myślicie, ze Putin byłby aż tak głupi, żeby "pozbywać" się naszego prezydenta, z małżonką, w obstawie 130 innych osób? Na swoim terytorium? Na miłość Boską, Kaczyński nic by nie zmienił w sprawie dokumentów Katyńskich, a my jako Polska w żaden sposób zagrozić Rosji nie jesteśmy w stanie....wiec teoria spiskowa dla mnie jest mocno wątpliwa......

 

 

Właśnie o to chodzi że na SWOIM terytorium. Zbrodnia Katyńska też była na ich terytorium i dzięki temu wszystko na cacy zatuszowali i to tak, że do dzisiaj nikt dokumentów nie może ujawnić. A p.Kaczyński jako prezydent domagał się odtajnienia tych dokumentów, najwidoczniej był niewygodny- on, i reszta naszego rządu.

 

Zresztą, to tylko takie gdybanie o dupie Maryny... :?

 

A samoloty gdyby były nowe to może dałoby się tego uniknąć... Albo właśnie mniej ofiar by było.

 

Gdybanie...

 

[Dodane po edycji:]

 

Pechowy ten Smoleńsk dla Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam w RMFie, że samoloty mają jakiśtam określony "czas" kiedy mogą latać, tzn taki jakby 'termin przydatności' i kiedy się on kończy maszyna już nie może być używana. U nas natomiast remontują i dalej używają. Nie wiem na ile w tym prawdy, ale.. No cóż, każdej tragedii podobno można zapobiec, ale tak pewnie miało być i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/-1,1651566,0,1,para-prezydencka-nie-zyje,wiadomosc.html lista najwazniejszych nazwisk.

 

No wiecie,ale wydano 70 MILIONOW zlotych na remont. Samoloty byly w stanie idealnym, a ostatnimi czasy masa takich wypadkow jest. Moim zdaniem wina i warunkow i pilota. A juz na pewno polozenia tego lotniska. Na zadupiu... Pamietajmy, ze zaden samolot rzadowy nie zostalby wypuszczony z usterka na lot. To nie tanie linie lotnicze, w ktorych doslownie wszystko szwankuje... A Cansa? Albo samoloty nowoczesne, ktore spadaja? Szczerze mowiac wiecej tragedii jest z powodu samolotow stosunkowo mlodych do boeingow, ktorymi lataja tanie linie, cos w tym jednak jest. Ale... glownie leca samoloty ruskie. I w tym tez cos jednak jest.

 

A propos - apokalipsa mowi, ze ptaki zaczna spadac z nieba. No... spadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×