Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

WolfMan, no ja wiem :mrgreen: czasem wejdę o 2:00, czasem o 4:00 i kilku ludków siedzi na ukrytym.

Ale sprawdzam, bo może ktoś prawilnie chce się położyć przed 23:00, czy nie ma chętnych? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sople lodu mają około metra długości, chodnikami nie idzie przejść :mrgreen:
Witam z kawką, resztą kawki... Nieźle, taki spadający sopel może zrobić duże kuku. edit: nie wspominam już (a jednak) o spadających dachówkach Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze o soplach 8)Nieodśnieżenie chodnika przylegającego do posesji lub niestrącenie sopli lodu zagrażających przechodniom grozi mandatem w wysokości do 500 zł http://www.dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/zimowe-obowiazki-wlasciciela-nieruchomosci-za-co-zaplacisz-mandat,n,140119716.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica,

Witaj

Odstawilas lit tak od razu calosc czy stopniowo odstawiasz?

Ja odstawilam z dnia na dzien deprexolet i nie biore porannej dawki klozapolu. Czuje sie jakbym dostała czymś w głowe.

A mam tylko 2 tabletki afobamu.

Lekarka ze szpitala nie wystawila mi recepty na afobam a ja nie zauważyłam.

W środe ide do rodzinnej blagac o afobam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek,

Cześć zupko...

Współczuje grypiszcza. Masz coś na to?

Ja też czuje sie strasznie. Ale mi sen na to pomoże. Tylko jak tu spać jak musze czuwać bo ojciec moj pije. Jest alkoholikiem.

 

Carica Milica,

Do pzp jestem umówiona dopiero 1 lutego.

A ja potrzebuje na trzesienie sie afobam już od razu.

 

Jak odstawilas całość od razu to musisz przemeczyc sie z ta ciężka kondycja psychiczna. Tak jak i ja. Trzymam kciuki zeby to trwalo jak najkrócej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taką sprawę, trochę głupawą, ale no cóż zapytać nie zaszkodzi.

Zainstalowałem ostatnio PES 2018 (gra komputerowa - piłka nożna), nie wyszły ostatnio żadne dobre RPG'i a kilka godzin tygodniowo musze sobie pograć, tylko, że uznałem, że granie tymi wszystkimi gwiazdami footballu wartymi milony € jest nudne.

[attachment=0]320170916012438.jpg[/attachment]

 

 

 

Tam jest edytor kreacji zawodników :pirate::pirate: Więc pomyślałem, że można by zamiast Lewandowskiego czy Milika, utworzyć forumową drużynę.

W ataku dałbym Lilith i Monikę w pomocy widzę naleśnika, Motocyklistę, Arhola i zupkę.

Obrońcy - Holik, Liber8, Carica, anemon.

Bramkarze: WolfMan, Akolikta, distorted, to nic, że za soba nie przepadają niektórzy, ale dla dobra drużyny ciezko by trenowali i podnosili statystyki :mrgreen:

 

Jak myślicie, jak bym utworzył taką drużynę, to czy miałaby szanse na zwycięstwo w lidze mistrzów? :lol:8)

Co jakiś czas dawałbym screeny jak "Nam" idzie gra, kto ile bramek strzelił itd.

Ofc jest cała wolna ławka rezerwowych wiec można się zgłosić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx Lunaa :D

Nominalnie są 23 miejsca w składzie, chciałbym zebrać minimum 11 do grania.

Także distorted, Luna i Liber już są, potrzebuję jeszcze 8 ludzi.

 

Rozumiem, że nie wszyscy chcieliby brać udział w takich głupawych zabawach i nie życzą sobie, by ich nick znalazł się na screenach, tak wiec nie wiem czy uda mi się uzbierać jeszcze 8 osób. Dajcie znać, czy jeszcze ktoś chce czy nie. Przecież na siłę nikogo w drużynie umieszczał nie będę.

 

Oczywiście wszystkie rozgrywki będą prowadzone offline, także nie ma mowy, że jacyś inni ludzie grający w PES'a online będą mieli dostęp do mojego składu.

To tylko wewnętrzne rozgrywki i coś na wzór zabawy forumowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu utworzyłem już samego siebie :D Tak to wygląda (trochę się odmłodziłem, tu akurat jestem napastnikiem, ale już go wywaliłem, bo tak jak mówię chciałbym drużyną forumową zagrać :D :D)

Jestem wart 406.700 Euro, to bardzo mało ale w czasie gry podnosimy statystyki, wartość, zaufanie managera i ogólny rating, ja mam 69 jak widać na obrazku.

Niestety kobiecych kreatorów nie ma, ale głównie chodzi tylko o nazwę użytkownika i na jakiej pozycji gra, no i oczywiście czy mecze są wygrywane czy nie.

 

[attachment=0]liber8.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, Lunaa, Liber8, monachopsis, mamy czterech zawodników, jeszcze siedmiu :D

 

Stali bywalcy Dziennych Wron coś zaspali, ale mamy dwie nowe użytkowniczki monachopsis i Lunę :D

Czekam na dalsze kandydatury :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×