Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam z dala od toksycznych rodziców. Jakoś sobie radzę. Znalazłam prace na pół etatu w firmie kurierskiej na magazynie jako operator wózka widłowego :D:D . Jestem jedyną dziewczyną w męskim gronie. Uwielbiam tą pracę. Jestem z niej zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mój sukces to trzy lata na jednym

Stanowisku pracy,

I nareszcie dobrze myślę o sobie. ,i mam

W dup.. co inni myślą o mnie ,

Zmieniłam fryzurę czego zawsze się bałam

Nie wiem czemu ,całe życie miałam jeden

Rodzaj fryzury, przestałam obsesyjnie

Oszczędzać,

Nymi pieniędzmi , kupuję to czego potrzebuje

Dawniej odmawiałam sobie wszystkiego

Że niby niczego nie potrzebuje,tylko mini.um

Aby przeżyć, życie było szare,smutne,

Nymi pieniędzmi ,wydawanie pieniędzy

Sprawia mi przyjemność bo kupuję fajne

Rzeczy ubrania,jedzonko które daje dużo

Radości

Dawniej odmawiałam sobie dosłownie

Wszystkiego , życie było szare ,pozbaw-

One kolorów ,smutne,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskinezy minęły prawie już całkowicie, występują tylko jak się zdenerwuję/wystraszę, whatever.

Normalnie śpię, jak zawsze dziennie piłem energetyka, to teraz odczuwam efekt pobudzenia, a wcześniej nie było żadnego działania, jakbym orenżadę pił.

Staję się głodny sam z siebie i więcej jem, bo tyle co jadłem można określić mianem lekkiej anoreksji.

A no i lekko zaczęły interesować mnie kobiety, ale raczej u żadnej nie mam szans. Meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 800km w PokemonGO, jestem top1 w okolicy (30lvl), najlepsze że jest to rural (1 stop, 1 gym), na grę wydałem przez rok może z 500zł ale pewnie mniej (oczywiście w odstępach czasu i nie dlatego żeby być P2W ale żeby mieć motywację do wyjścia z domu, i też dlatego że nie chciało mi się zbyt często jeździć na miasto uzupełniać zapasy) ale ostatnio dzięki aktualizacji gameplay tak się zmienił że nie muszę już wydawać ani złotówki.

Fajne jest to że mam wbite 2.1m expa, a druga osoba ma z 400-500k, więc... Jestem z 4-5 razy lepszy. Ale moim celem było doścignięcie tych co grają często w mieście w ekipach, i trochę się udało (mają oni 33-37 lvle).

Go go 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem że nie tracę uwagi, nie mam kłopotów z koncentracją, a jeżeli tak to trwa to 2-3s chyba że jestem wkurzony/pobudzony to utrzymuje się kilkadziesiąt sekund do kilku minut przez różne chwile.

Czyli EEG się ustabilizowało, hurrra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×