Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESKETAMINA (Spravato)


tepi

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3 niestety 500 euro za jeden wlew...

ale doktorek zdziera z biednych , chorych , półżywych inwalidów psychicznych . Będzie się za te ceny w piekle smażył łachudra :time: W dodatku w Hiszapani , gdzie życie to o wiele większa taniocha niz w zakutej Polsce .

Nie mam dojścia do tego leku , bo wtedy sam bym sobie wlew zrobił i osrał zdziercę .

Ale może przyjdzie czas ,że tej ketaminy będę miał tyle ,że będe sobie dozował kiedy i jak zechcę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmh czytałem kiedyś co piszą na takich forach ci "miłośnicy kotków i piesków", normalnie masakra... Dla nich zwierzęta zdają się być ważniejsze nawet od ludzi. Może być ciężko dotrzeć tym sposobem do jakiegoś w miarę ogarniętego weta no ale już lepszy jakiś pomysł niż wcale. Ja specjalnie już nie mam na to wszystko cierpliwości. Fuck, że też u mnie w rodzinie czy wśród znajomych znajomych nie ma nikt żadnego weta... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nich zwierzęta zdają się być ważniejsze nawet od ludzi.

tak wiem ,że to wyjątkowe pojebussssy . Dzisiaj troche latałem po ich forach , to się naczytałem jak mają nasrane w tych kocio psich łbach .

Jeden frajer zastanawiał się czym by znieczulić przed operacją swojego pupila ,żeby tylko nie ketaminą , bo niby za ostra,,, a 3 dni temu byłem wysterylizować kotke to też w kolejce się nasłuchałem tych pizdryków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koty są jak pedofilia, nie dla każdego. Coś takie powiedział Capoty i chyba miał racje, bo patrząc jak niektórzy mają nasrane na kotkowo w srace to ręce opadają. Psiaki też ale to jak dzieci. Śmieją się z mamusiek z pociechami na fejsie a przecież ekspozycja swojego sierściucha do porzygania to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmh czytałem kiedyś co piszą na takich forach ci "miłośnicy kotków i piesków", normalnie masakra... Dla nich zwierzęta zdają się być ważniejsze nawet od ludzi. Może być ciężko dotrzeć tym sposobem do jakiegoś w miarę ogarniętego weta no ale już lepszy jakiś pomysł niż wcale. Ja specjalnie już nie mam na to wszystko cierpliwości. Fuck, że też u mnie w rodzinie czy wśród znajomych znajomych nie ma nikt żadnego weta... :/

A dlaczego obcy czlowiek ma byc dla mnie wazniejszy niz moj kot ? :D

Od weta na bank nie kupisz, poza tym K nie jest zabawka, albo musisz to odparowac i wciagac do nosa male sciezki , albo zaryzykowac IM, ale wtedy K hole moze zgubic.

Jak ktos nie ma doswiadczenia jak obchodzic sie z drugami,samemu robci sobie zastrzyki,ewentualnei jak zrobic spray donosowy,odparowac roztwor etc to lepiej dac sobie spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego obcy czlowiek ma byc dla mnie wazniejszy niz moj kot ? :D

Od weta na bank nie kupisz, poza tym K nie jest zabawka, albo musisz to odparowac i wciagac do nosa male sciezki , albo zaryzykowac IM, ale wtedy K hole moze zgubic.

Jak ktos nie ma doswiadczenia jak obchodzic sie z drugami,samemu robci sobie zastrzyki,ewentualnei jak zrobic spray donosowy,odparowac roztwor etc to lepiej dac sobie spokoj.

OMG przecież nikt tutaj nie ma zamiaru odparowywać i wciągać K żeby się nią w ten sposób "leczyć". Dawka i sposób podawania K w przypadku leczenia depresji jest znacznie odmienna od tej dla K hole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego obcy czlowiek ma byc dla mnie wazniejszy niz moj kot ? :D

Od weta na bank nie kupisz, poza tym K nie jest zabawka, albo musisz to odparowac i wciagac do nosa male sciezki , albo zaryzykowac IM, ale wtedy K hole moze zgubic.

Jak ktos nie ma doswiadczenia jak obchodzic sie z drugami,samemu robci sobie zastrzyki,ewentualnei jak zrobic spray donosowy,odparowac roztwor etc to lepiej dac sobie spokoj.

OMG przecież nikt tutaj nie ma zamiaru odparowywać i wciągać K żeby się nią w ten sposób "leczyć". Dawka i sposób podawania K w przypadku leczenia depresji jest znacznie odmienna od tej dla K hole.

A tam gadanie, po prostu wciagasz co jakis czas mala sciezke zamiast sie bawic z wlewami.

Na pewno mniej zachodu z tym bedzie niz z tymi wlewami, ktore wymyslono tylko po to zeby przypadkiem ludzie fazy nie mieli (bo to takie straszne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wróciłem już z Madrytu od Dr Gaona i to co mogę powiedzieć o ketaminie to jest moc!!!

 

Po tylu latach cierpienia znowu poczułem, że chce mi się żyć! Już kolejnego dnia byłem jak nowo narodzony. Nawet nie przypuszczałem, że tak dobrze zareaguję na wlew. Możliwe, że pośrednio przyczyniła się do tego wysoka suplementacja wit. b12 (przed wylotem jeszcze w Pl załatwiłem sobie iniekcję). Rozmawiałem nawet o tym z Dr Gaona ale on stwierdził, że osobiście nie zauważył spektakularnych rezultatów połączenia wit. b12 z ketaminą.

Dla mnie najważniejsze jest, że leczenie ketaminą rzeczywiście działa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem niestety tylko jeden wlew bo wychodzi to dosyć kosztownie (500euro za wlew). Dr Gaona nie gwarantował spektakularnej poprawy po jednym wlewie ale jak widać na mnie dobrze to zadziałało! Wg niego procedura powinna wyglądać następująco: początkowo min. 3 wlewy w odstępach co 2 dni (aby silnie poruszyć neurony), następnie po miesiącu 2 wlewy co dwa dni, po kolejnym miesiącu 1 wlew i następnie 1 wlew raz na 1-2 miesiące w zależności od samopoczucia.

Nie byłem w Madrycie zbyt długo, w sobotę wieczorem wylot do Hiszpanii, w poniedziałek po południu powrót do Pl (zabieg miałem w poniedziałek z samego rana chyba jako pierwszy pacjent, zdziwiłem się ile po mnie ludzi się naschodziło w poczekalni...).

Po zabiegu spokojnie zdążyłem na samolot. Madryt ma mega rozbudowane metro i wg jest to bardzo piękne miasto.

 

-- 14 lut 2017, 19:38 --

 

Aha aktualnie biorę tylko Dulsevie 60mg/d. Dr Gaona nie kazał odstawiać tego leku przed ani po wlewie. Łykałem wcześniej to już dosyć długo i działało na mnie jak wszystko inne... tzn w ogóle! Dopiero po ketaminie poczułem że żyję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile wg Dr Gaona skutki się utrzymują?

 

podnoszę pytanie

 

Skutki wlewu z tego co zrozumiałem utrzymują się zwykle ok 1-2 miesiące, po czym wlew należny powtórzyć. Dr Gaona zaznaczył, że wielokrotne wlewy z ketaminy wpływają na wydłużanie się czasu remisji depresji, tzn efekt poprawy utrzymuje się coraz dłużej. Nawet zdarzyło mu się u niektórych pacjentów, że skutki utrzymywały się do pół roku. Ale to wszystko kwestia indywidualna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem doktorowi Gaona po pewnym czasie odpisać jak się czuję. Więc napisałem mu, że bardzo dobrze zareagowałem na ten pierwszy wlew jednak już zaczynam odczuwać, że przestaje to na mnie działać i wszystko zaczyna wracać do "normy"... a leczenie jest dla mnie zbyt drogie abym mógł je kontynuować. W odpowiedzi dostałem od niego propozycję 3 kolejnych wlewów w cenie 1, czyli 3 wlewy za 500euro.

 

"We are going to put infusions on the 1,2 and 3rd of March. I know the treatment is not specially cheap but if you feel better we offer you the 3 infusions for the price of one.

Best regards, Dr. Miguel Gaona"

 

Dr Gaona uważa, że aby utrzymać remisję należy wykonać kolejny wlew, a najlepiej właśnie serię 3 wlewów, wtedy efekty powinny utrzymać się znacznie dłużej.

Zatem w przyszłym tygodniu znowu wybieram się do Madrytu. Gdyby ktoś chciał też spróbować tego leczenia i polecieć ze mną to mogę zapytać Dr Gaona czy innej osobie też by wykonał 3 wlewy w cenie 500e. Do przyszłego tyg zostało już nie wiele czasu...

 

-- 20 lut 2017, 21:37 --

 

Odpowiedz do: Deges (nie wiem czemu ale nie wysyłają mi się PW i pozostają w folderze "Do wysłania" więc odpowiadam tu) hmh

Deges:

"Hej, jestem wstępnie zainteresowany :) Jutro dam znać, bo muszę przemyśleć czy miesiąc mojego życia jest warty 3 tys. zł :D W ogóle sama propozycja jest z Twojej strony niezwykle miła! Powiedz mi tylko proszę, czy po wlewie odzyskałeś zdolność odczuwania emocji? Bo dla mnie to jest głównym problemem. Zwykle nie jestem przygnębiony, tylko obojętny. Nie jestem w stanie nikogo kochać, prawdziwie się ucieszyć, współczuć i czuć tego klimatu/piękna danej chwili. Czy to u Ciebie wróciło?"

 

Niestety to leczenie póki co nie jest tanie ale przynajmniej miałbyś możliwość sprawdzenia czy to na Ciebie działa.

W najbliższej przyszłości zamierzam "szukać" takiego leczenia w Polsce bo na dłuższą metę nie stać mnie niestety na Madryt.

Co do pytania to oczywiście tak. Po wlewie wszystkie emocje wróciły i znowu poczułem radość z życia, też moim głównym problemem w depresji jest anhedonia... Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×