Skocz do zawartości
Nerwica.com

szukam przyjaciol nerwicowcow


Grazyna

Rekomendowane odpowiedzi

HEj. :D

od 20 lat borykam sie z nerwica, nie znam nikogo kto by na nia cierpial, wszyscy ludzie dookola sa normalni, jak komus mowie o moich problemach to kazdy patrzy na mnie ze zdziwieniem, wszystkim te problemy wydaja sie wyssane z palca, dziwne, podejrzewaja ze wymyslam sobie to wszystko bo nie mam nic innego do roboty. Nie ma zrozumienia wsrod ludzi zdrowych. Ucieszylam sie gdy znzlalam to forum, mam nadzieje ze moze znajde tu przyjaciol, ludzi ktorzy tak samo czuja, tak samo mysla, tak samo odbieraja swiat. bedzie mi milo gdy ktos odpowie, podaje tez numer gg i zaparszam do rozmowy. grazyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D

Ja z tym walczę już kilkanaście lat. Nie wiem czy czytałaś moje posty .Pisałam w nich o swojej walce i przejściach. Broniłam si e długo przed psychiatrą - niecałe 3 miechy biore leki. W tej chwili uważam że powinnam zgłosić się tam wcześniej, bo jest szansa że z tego wyjde. Po tym jak teraz się czuje twierdze że straciłam kilka lat życia. Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Wam wszytskim za odpowiedzi, jestecie superkochani, tylko mam jeden problem ( oprocz oczywiscie nerwicy :D ) nie wiem co dalej.

Wszyscy propnuja rozmowe, pomoc, sluza swoja osoba......fajnie, tylko jak sie kontaktowac??? Jak wyslalam dwa razy na pw cos to nie otrzymalam zadnej odpowiedzi, wyciagam wniosek, ze nie dochodza te moje wiadomosci. Ja podalam moj numer gg, wiec jesli moge prosic by w taki sposob ktores z Was Najmilsi sprobowalo sie ze mna skontaktowac, byloby mi bardzo milo. Musze sie pochawlic ze juz nawiazalam 3 kontakty z fajnymi osobami: Agą, Beatką i Sabinka.

Dzieki za kazde dobre slowo!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×