Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ostatnio cierpię na duże wahania nastrojów, skrajne emocje, ujawniane głównie pod skrzydłami prywatności ( wyżywam się na najblizszych czyli w tym przypadku cierpi narzeczony i mój zwiazek) ciągle przygnebienie, pomieszane ze stanami euforycznymi, jak czytam forum to trochę ddd, trochę jakiegoś innego popaprania. Trochę natręcrw. Ogólna niemilosc do siebie.

 

Napewno potrzebuje terapii, Ale mam problem z motywacja i urodził się u mnie brak wiary w psychologów, a przedewszystkim niechęć do kolejnego opowiadania wszystkiego od poczatku komuś kto nie jest tego wart i itak nie pomoże, bo tak naprawdę ma w dupie mnie i moja głowę.

 

Chętnie spotkałabym się z kimś kto jest zadowolony z terapii, z kimś komu ona pomogła, z kimś kto miał styczność z terapią np. Gestalt, bądź grupową.

 

Jestem z Katowic. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem z Poznania, ale chętnie wybrałabym się w sobotę na konert http://www.nospr.org.pl/pl/koncerty/470/miuosh-nospr-jimek-goscie

oraz następnego dnia na http://www.nospr.org.pl/pl/koncerty/250/nospr-pawe-kotla i teraz pytanie: czy jest ktoś równie chętny oraz czy ew. mógłby mnie ktoś przenocować?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczynam sobie uświadamiać, że moje problemy to po prostu nerwica. Może to echo przeszłości, może zbyt dużo od siebie wymagam. Co jakiś czas dopada mnie stan uczucia pływania rzeczywistości, mroczki przed oczami, ucisk w gardle. Chyba doskwiera mi także fobia społeczna, ale jakoś do tej pory nie przeszkadzała mi zbytnio w życiu. Na pewno jestem introwertykiem. Chętnie porozmawiam. Tomek 27 lat, okolice Katowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Od niedawna mieszkam w Katowicach i czuję się tu bardzo samotna.

Mam 45 lat, szukam znajomych w wieku od 30+.

Fajnie byłoby mieć z kimś wyjść na herbatę, spacer, do kina, na

koncert.

Interesuję się głównie dobrą muzyką i filmem, ogólnie sztuką, ale

potrafię pogadać na każdy temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×