Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jakoś kiepsko idzie to umawianie się więc daję termin - 31 maj (sobota) ul. Mariacka. Powinno być sporo miejsca w PUBach bo to ostatni dzień Juwenaliów więc ludzie zapewne będą na koncertach.

Dajcie znać do piątku jak się na to zapatrujecie, żebym wiedziała czy inaczej sobie nie zaplanować wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chciałam się załapać może na tę 3miesięczną na śląsku właśnie w siemcach, w listopadzie startuje to chyba, ale pewnie zanim się zmotywuję to ogarnąć, to będzie pozamiatane

 

a kumpela ta mówiła, że jest to dość 'odświeżającym' doświadczeniem, jakkolwiek to interpretować. wydaje mi się, że na pewnym etapie próbować już lepiej wszystkiego, jak leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to pisałam w innym wątku, dostałam od kumpeli linka na grupową i myślę ciężko ;)

Ta grupa jest w Krakowie w Salvate, i mają też tam napisane że mają oddział w Katowicach - może tam uruchomią też taką grupę ?

Może warto zadzwonić ? A z biedy ;) przyjechać do Kraka. I też tak na jesień to startuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lovely, siedze właśnie na takim etapie, gdy szuka się czegokolwiek, co dałoby podniesienie stanu. listopad to dość dobry termin, jednak dylemat jest czy oyebać studia i odświeżyć mental czy tkwić w stabilnym miejscu z przegniłym.

 

będę się widzieć ze swoją sajko jakoś w czerwcu (początkiem), to się zapytam, do kiedy ewentualnie można by się starać o zapis na tę szopkę, więc Ci dam znać, co byś się mogła namyślać nad obraniem właściwiej drogi na jesień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje lekarza w Katowicach, który przepisze spokojnie lek typu dnri jest otwarty na sugestie pacjenta i najlepiej jeśli pracował/liznął jak leczą za granicą

bo mam dość tych konowałów :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

jw.

 

-- 25 kwi 2014, 16:19 --

 

metylo by przepisał?

a buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że trochę offtop, ale poszukuję bardzo dobrego psychologa/psychoterapeuty w Katowicach. Kogoś doświadczonego i otwartego, znający się najlepiej na DDD/DDA, toksycznych relacjach i zaburzeniach osobowości. Bardzo proszę o PW.

 

 

Podłączam się pod prośbę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×