Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, ja mam 37 flach pelnowymiarowych plus okolo 60 w odlewkach ;) A wierz mi to nie jest tak duzo ;P dziewczyny maja cale szafy a ja no coz uwielbiam pachniec i uwielbiam jak mezczyzna pieknie pachnie i za takim sie potrafie na ulicy obejrzec nawet jesli jest nie jakis przystojny .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Argish, Cześć Dziewczynki! Jedna z kaczką, druga z ochotą na kaczkę... :D

 

platek rozy, Na mojej liście odlewek do zakupienia jest unisex Hermesa -Voyage d' Hermes. Nie wąchałam, ale nuta zapachowa brzmi kusząco. :105: Jestem fanką zapachów Muglera.

 

Zebrec, Witaj zaginiony w akcji! Co u Ciebie?

 

JERZY62, Heloł wieczornie! Perfumy to jedna z takich przyjemności w życiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana to chyba jestes moja zapachowa siostra bo Mugler jest trudny a ja go tez uwielbiam , zeszta lubie pefumy z pazurem , takie rzucajace na kolana albo bardzo intymne , cieliste , potestuj jeszcze reveala Kleina bo dla mnie to razem z Bottega moj scin scent . On jest ciekawy bo ma w nutach sol ale jak sie pieknie zmienia na skorze , jest taki mleczny , pudrowy z nutka soli .. ale to na skorze dopiero za jakis czas. Potestuj globalnie i nadgarstkowo :)

 

Dobrej nocki ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, a to niedobrze bo facet powinien pachniec. P moj ma kilka perfum i uwielbiam na nim je wachac. Zreszta on lubi perfumy i buty ;) I mi sie to podoba bo facet tez powinien byc dobrze ubrany i zadbany! Akurat nie pachnieniem mnie nie ujmiesz i chyba kosmo tez nie :P

Poza tym perfumy to jedna z moich pasji:) Uwielbiam i znam rynek perfumiarski bardzo dobrze od niszowcow po 700 - 800 zl po arabskie olejki za 20 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Gdybyś Orisa przyniosła ( to on, czy ona?) to byłby szał.

Właśnie zależy mi na zminimalizowaniu ilości szału w szkole :hide: No chyba żeby na te korepetycje świetlicowe, wtedy jest większy luz, można się pobawić :D

 

Drugiej klasie powiedziałam, że ich nie zabiorę do muzeum mumii karmić, bo są dla mnie niedobrzy :(

 

Ja większości pluszaków z dzieciństwa się nie pozbyłam, tylko popakowałam. Natomiast jako dorosła nabyłam kilka oryginalnych eksponatów. Plus mama przynosi drobnicę z używanych ciuchów, ale do tego już nie mam sentymentu i podaję dalej od razu.

 

Właśnie zablokowałam sobie logowanie do banku internetowego :hide: Używam kilku podobnych haseł w różnych serwisach i nie pamiętam już które w którym.

 

Ok, perfumy zamówione :oops:

 

Rihanna Reb L Fleur Edp - 10ml spray (mają szansę zostać moimi nowymi...?)

 

Sonia Rykiel Sonia Rykiel Edt - 2ml spray (kiedyś mi się bardzo podobały, obecnie nie do kupienia, zobaczymy czy dalej się w nich odnajduję...?)

 

Christian Dior Miss Dior Women Edt - 4ml spray (niespodzianka dla mamy, bo kiedyś miała, a teraz już nie do kupienia)

 

Elizabeth Arden Green Tea Lavender Edt - 1ml bez spray'a (tester, bo lubię tę serię, a do lawendy mam pewne nabożeństwo, bo mi się kiedyś przyśniła i od tej pory traktuję jako ucieczkę w bezpieczne miejsce w wyobraźni)

 

Kim Kardashian Pure Honey Edp - 1ml bez spray'a

Marc Jacobs Honey Edp - 1ml bez spray'a

(testery miodowe!)

 

Calvin Klein Ck One Edt - 1ml bez spray'a (tester, to jest ten unisex, bo tych męskich co wąchałam akurat nie mają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Rihanna Reb L Fleur Edp - 10ml spray (mają szansę zostać moimi nowymi...?) bardzo lubie :) :105: Kim Kardashian Pure Honey Edp - 1ml bez spray'a tez sa fajne :) Slodziutkie bardzo :)

 

Ide juz na serio :twisted::evil: ale tak to jest jak sie pisze o perfumach:P rozwijam skrzydla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×