Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Wszyscy ( bez wyjątku ;) ) wieczornie!

 

Wróciłam zadowolona - jedzenie dla psa upolowane nawet w dobrej cenie, przy okazji zapas wosków nabyty ( co prawda nie było mojego ulubionego, ale trudno) i herbata z przyprawami do chai latte, brzuszek napełniony w miłym towarzystwie, bo spotkaliśmy rodzinę. Gdyby mnie wszystko nie bolało dzisiaj, to byłoby miło... ;)

 

Carica Milica, Pyszności zrobiłaś , bardzo lubię to połączenie!

 

Sigrun, Kaczuszka - wyzwanie, ale warto! Pieczesz, czy dusisz?

 

platek rozy, Platuś od razu wpadłam powąchać Flowerbomb i powiem Ci, że mogę w ciemno brać perfumy, które Ci się podobają. Mają moją ulubioną nutę zapachową! Są świetne, wącham nadgarstki z lubością. :D

A wzięłam sobie do jedzenia pierożki z brokułami i sos grzybowy do nich i gulaszyk z warzyw, a w innym punkcie, kaszę gryczaną i szpinak. Trochę misz masz, ale moje smaki. :D

Nie było tego wosku z misiakiem, wykupiony :( , wzięłąm red raspberry i white tea , zobaczymy. Mają też nowa firmę Wood Wick, wzięłam dla spróbowania jeden, zaraz zapalę, czy fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, No to się wreszcie zbierz do kupy... Jak ma Cię sponiewierać, żebyś to zrobił?

Czego się boisz? Że będzie strasznie? Pewnie będzie, ale za to jaka nagroda. Poza tym teraz przyznasz, że szału nie ma. Że nie dasz rady i wrócisz do chlania? Może, ale warto próbować do skutku. Że życie będzie jakieś dziwne bez tego? To już zależy od Ciebie, co potem zrobisz - jakaś praca, prawdziwa terapia, te sprawy...

Dobra ostatni raz się wypowiadam na ten temat, żeby nie truć. Powtórzę tylko to co już mówiłam, jesteś wart lepszego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zjadłam odsmażane ziemniaki i mam koronny dowód, że nie powinnam.

 

Teraz mam na sobie staroegipskie perfumy, ogólnie dziwna mieszanina zapachów po całym dniu.

 

Zostało mi spakować się na jutro do pracy, ależ mi się nie chce.

 

Natomiast w ramach dbania o siebie mam codziennie pamiętać o perfumach i błyszczyku/pomadce ochronnej.

Nawet pomalowałam paznokcie w najmodniejsze kolory i nalepiłam pierdolniki.

 

Trochę mi lepiej niż wczoraj, bo miałam lęki typu konspiracyjnego :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Z tego pamiętania o perfumach to potem robi się coś takiego, że człowiek się czuje nieswój bez nich... :D

Jakie są najmodniejsze kolory paznokci? :105:

Czy lęki dotyczyły pewnych polubień w necie?

 

No, umytam ( niestety nie pachną mi już nadgarstki... :( ), teraz książeczka, potem spanie w miłych oparach wosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×