Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Z tego pamiętania o perfumach to potem robi się coś takiego, że człowiek się czuje nieswój bez nich... :D

Jakie są najmodniejsze kolory paznokci? :105:

Czy lęki dotyczyły pewnych polubień w necie?

Niekoniecznie kolory paznokci, ogólnie wybrany kolor roku przez firmę nazywającą kolory i tworzącą palety do druku, i dla projektantów mody - kwarc różowy i chłodny błękit. Pomalowałam na ukos, dałam złotą naklejkę i przezroczysty z różowymi i srebrnymi nitkami. Przegięłam.

 

Nie, lęki takie bardziej, że wojna jest w interesie tych, którzy udają, że apelują o pokój, więc dobrymi chęciami się nic nie rozwiąże, bo ktoś ma w tym cel i tym steruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczornie, co u Was?

 

Mam naprawioną lodówkę - to dobra wiadomość ( już rwaliśmy włosy z głowy, że trzeba kupić nową). Wiadomość zła - kosztowało to 4 stówki... :evil: Na okiełznanie nerwa poszłam na długi spacer z psem...

 

cyklopka, Nie patrzyłam na Pantone w tym roku. Bardzo ładne kolory zwłaszcza w duecie. Lubię różowy w dodatkach -zwłaszcza w apaszkach ( bo mi pasuje, nie tyle z lubości do tego koloru ;) ). Fajne pazurki z tego też mogą być.

 

Sigrun, Jak wyszła kaczucha?

 

detektywmonk, Trzymaj się , przy grypie to tak jest. Minie.

 

Marcin2013, Przykro mi, że Twoja mama znów w szpitalu.

 

Carica Milica, No to już komfortowe mycie bliziutko. :great: Niech Ci się fachowiec uwinie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niie mam dzisiaj zajęć z panią, posiedzieć i pogadać ok, ale objechać mi się nie chciało, to mam :great:

 

Poszłam na pocztę po jakiś durny polecony, a to się okazało, że lalka już jest. Ale te potworki mają dużo większe głowy niż zwykłe Barbie, dziwnie wyglądają koło siebie. No cóż, i tak na razie schowałam, bo mam za dużo rzeczy na wierzchu, w tym zabawek.

 

Swoją drogą jutro biorę małą maskotkę węża do szkoły, bo czytałam artykuł, że dzieci uczą się tylko tego, na co reagują emocjonalnie. A muszą się emocjonalnie przywiązać do dodawania "-s" do czasownika. Sssssssssssssssssssssssss!!!!! Dobrze, że jest ta mała maskotka wąż, bo nie będę musiała brać Oris, bo trochę dziwnie bym z nią wyglądała, jest duża i przykuła by za dużo uwagi.

 

No i co robić z tak dobrze rozpoczętym wieczorem. Bąki zbijać? Ehehehehe, powiedziałam "bąki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, cyklopka, Wiem, że dużo, dlatego jestem zła. Ale tak teraz robią te urządzenia, że nie opłaca się naprawiać. Chłopaki nieźle się nakombinowali, części powymieniali, ominęli jakieś układy, czy coś, żeby ruszyło, trzy dni nad nią siedzieli, już mieli się poddać. A) nie mam na nową lodówkę, a używaną bałabym się, że pierdyknie też zaraz B) to jest lodówa moich marzeń, taka ogromna, z wielkim zamrażalnikiem i srebrna . Spłacaliśmy ją z bólem portfela...:why:

 

cyklopka, Fajny pomysł z tym wężem. Ja zbijam bąki, bo mój pies zrobił dziś w pracy przegląd śmietników, chyba coś wygrzebał i teraz mi smrodzi pod nosem... :evil:

 

Marcin2013, Znaczy na casting? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dotarlam jakos tak przed 18... szlam wiekszosc drogi na nogach bo sie popul tramwaj na trasie ktora jezdze do domu i qwszytskie tramwaje z miasta w moja strone staly na torach . Do autobusu nie zdolalam sie wepchnac bo byla masa ludzi z owych tramwajow i czesc wsiadla a spora czesc dalej zostala na przystanku wiec ja uznalam ze ide na nogach zamiast stac.

W pracy uslyszalam multum komplementow od panow ze pieknie pachne --- dzis mialam na sobie Alien Extraordinare :105::105::105: a od pani kirownik dostalam zaproszenie na koncert do filharmonii , ida z naszej pracy wszyscy chociaz z e stazystek dostalam zaproszenie tylko ja :mhm::mhm:

 

I padam na pysk , gotuje jeszcze na jutro zupe i zaraz ide sie myc. Mialam wlosy farbowac ale w ziwazku ze pozno dotar;lam do domu to juz mi sie nie chce.

 

kosmostrada, najwazniejsze ze lodowa na chodzie :great: oby jak najdluzej chodzila .

Co do perfum to ja tez teraz nie mam kasy na nowe i albo sie wymieniam jak na ten cudowny reveal albo kupilam odlewke jak Aliena ... ale marzy mi sie caly jego flachon i go nabede kiedys.

 

cyklopka, fajny pomysl z tym wezem :yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, właściwie w tym celu kupiłam Oris, ale w opisie oferty stało PLUSZAK WONSZ 70 CM, a ma grubo ponad 2 metry :mrgreen: Jakbym coś takiego przyniosła do szkoły, to żodyn by w ławce nie usiedział :pirate:

 

Ja wczoraj jadłam odsmażane ziemniaki, wcale nie tak dużo :mhm:

 

Marcin2013, a może na Ogólnopolskie Dyktando? :great:

 

Dobra, mam pomysł, pouczę się farmakologii, z ostatniego dostałam 4, bo już nie miałam siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, też miałam dzisiaj popsuty tramwaj.

 

No to widzę, że u ciebie ładnie miło i pachnąco.

 

Będę szukać nowej fryzjerki, coby sobie odrosty machnąć i grzywkę wycieniować, bo mój stylista nie chce się podjąć :bezradny:

 

Chciałam też zamówić odlewki perfum, ale jeszcze nie wiem co chcę oprócz tego, co wiem, że chcę. Znaczy chciałam dla hecy jeszcze jakieś męskie, bo się ostatnio poperfumowałam testerem Calvina Kleina, ale nie pamiętam którym :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, To miałaś Kochana dziś darmowy fitness, nóżki popracowały... :great::D Dobrze, że nie lało.

Ale fajnie z tym koncertem, wiesz na co idziecie?

Dziękuję, też trzymam kciuki za lodówkę... ;)

Podoba mi się też ten Alien, ale wolę Flowerbomb. Zobacz sobie to Decadence Marca Jacobsa, to ta sama nuta zapachowa ( taki fikuśny flakonik w kształcie torebki). Dobrze się nosi.

 

cyklopka, Gdybyś Orisa przyniosła ( to on, czy ona?) to byłby szał.

Zdałam sobie sprawę, że moje dziecko posiadało potworną ilość pluszaków ( pewnie dlatego, że ja miałam jednego misia), wszelkiej maści, a wonsz nie zagościł... :shock:

Jeden miś nadal z nami mieszka, reszta poszła dla biednych dzieci. Miś ma jakiś problem, bo ciągle znajdujemy go bez spodni... :D

Co do perfum - są też unisexy, myślę, że mogłyby Ci coś podpasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł wieczornie, co u Was?

 

Mam naprawioną lodówkę - to dobra wiadomość ( już rwaliśmy włosy z głowy, że trzeba kupić nową). Wiadomość zła - kosztowało to 4 stówki... :evil: Na okiełznanie nerwa poszłam na długi spacer z psem...

 

cyklopka, Nie patrzyłam na Pantone w tym roku. Bardzo ładne kolory zwłaszcza w duecie. Lubię różowy w dodatkach -zwłaszcza w apaszkach ( bo mi pasuje, nie tyle z lubości do tego koloru ;) ). Fajne pazurki z tego też mogą być.

 

Sigrun, Jak wyszła kaczucha?

 

detektywmonk, Trzymaj się , przy grypie to tak jest. Minie.

 

Marcin2013, Przykro mi, że Twoja mama znów w szpitalu.

 

Carica Milica, No to już komfortowe mycie bliziutko. :great: Niech Ci się fachowiec uwinie!

 

Leki biorę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a to dzis ogolnie w Krakowe tramwaje widac odmawialy wspolpracy :pirate:

Kochana a ja czasami i uzywalam perfum meskich , mialam kilka w odlewkach ktore calkiem ladnie sie na mnie ukladaly :)Miedzy innymi te

f-hermes-terre-d-hermes-woda-toaletowa-100-ml-spray.jpg

 

Meskie Opium tez ladnie na mnie pachnialo , bylo takie pieknie skorzaste :105::105:

 

kosmostrada, Kochana wlasnie musze sobie niuchnac te torebusie pachnaca :D Z Alienow uwielbiam wlasnie wersje Estraordinare oraz Liqueur

7397658906658229718.jpg

2d12286fa9c03f08c93a6a1425e72ed4.jpg

Co do tego wyjscia do filharmoni jeszcze nie wiem , pisze na zaproszeniu "koncert z okazji dnia wiosny" :bezradny:

 

Sigrun, Argish, :papa::papa: :********** Hey dziewczynki!

 

Ale jestem zmeczona , no ide spac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×