Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

bo ja jestem tropicielem wszystkiego, co miodowe.

Jak wszystkiego to wszystkiego.

1305036661281.jpg

Takich trunków szlachetnych od studiów nie spożywałam, ale dla degustacji i do towarzystwa hipotetycznie bym się z tobą napiła, bo tej marki nie ma w moim regionie :great: No dobra, trochę mnie nerki bolą od samego patrzenia :P

 

Chciałam się zapisać na portal, gdzie się wrzuca recenzje perfum, ale nie wiem, jaki obrać login.

a) ten co w mailu i większości serwisów

b) cyklopka

c) ten co w adresie bloga i instagramie :bezradny:

 

Może założymy osobny wątek o perfumach? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, witaj :papa::papa: spokojnego dnia , ja wlasnie lece do psychiatrki i trzese majtami bo nie lubie tam chodzic i roztrzasac swojego stanu psychicznego czyli lękow.

 

cyklopka, jestem za watkiem perfumowym :great::great::great: Tego Diesela mialam kiedys , dawno temu i bardzo lubilam go nosic. :105: mam mile wspomnienia z nim zwiazane.

 

Wszystkim milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, abrakadabra xx, dziekuje slicznie za zyczenia! :)

:105:

Ja juz na warsztaty dojechalam ale jeszcze czas mam to jem banana i czekam na reszte ekipy.

U psychiatry malo nie zeszlam w gabinecie. Od razu mi sie slabo z nerwow zaczelo robic , w sumie nie wiem czemu tam mnie taka faza lapie bo juz nigdzie indziej az tak nie mam.... :bezradny: Ale wyszlam stamtad i od razu bylo lepiej. Dostalam recepte na solian czyli nic nie zmieniamy i za dwa miesiace mam podejsc na kolejna wizyte. mam go brac jak mi wygodnie czyli wieczorem i nie musze codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, gadanie o lękach gorsze niż lęki? :-|

 

Nie no, naprawdę nie wiem, którego loginu użyć do recenzji perfum. Cała ja, za dużo zapachów, za dużo imion.

 

Jak się Umówiłam z kuzynką w kinie w Galerii, to ona była przy innym wejściu i myślała, że ja się pomyliłam i poszłam do innej Galerii, a mnie się rozładował telefon. Pierwej spanikowałam, potem poszłam do salonu Play'a, pozwolili się podłączyć, ale żeby nie wyjść na gupka, to zapytałam o moją umowę i dodałam sobie smsy i internety.

Teraz mogę do was pisać z pracy i grać w pociągi jak mam okienko :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Ḍryāgan, abrakadabra xx, Dziękuję za życzenia!!! :oops:

 

platek rozy, Hej Kochana, coś mnie dziś też dziwnie roztelepało przed terapią... :roll: Coś sobie zawsze musimy znaleźć... :bezradny:

 

Wracając z terapii zajechałam do lidla i kupiłam sobie na pocieszenie tulipany i żonkile. Uwielbiam ... :105:

Coś mi się dziś w ogóle nie chce pracować. Poszłabym do domku, albo na kawkę na słoneczku (czasami przebija się zza chmurek)... Boli mnie serducho...

Pozazdrościłam Caricy i robię dziś na obiadek pastę z brokułami i szynką parmeńską.

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Panom serdeczne dzięki za życzenia i pamięć. :D

 

Dzień dobry! :papa:

 

Pochmurno, wilgotno, dobrze, że nie pada jak wczoraj (caluśki dzień).

Niedługo do domu się zbieram, ciężki dzionek miałam dzisiaj w pracy. Nie dosyć, że zawroty głowy mnie męczą, to jeszcze mnóstwo załatwień, gdzie trzeba było wyjść zza biurka i polatać z papierami.

Jutro ma być spokojniej w robocie.

A na obiadek kupię po drodze pierogi ruskie, nie mam dzisiaj weny do pitraszenia. :bezradny:

 

Piękne te wszystkie bukiety... kolorowo dziś na Spamowej. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, Davin, Kalebx3, WolfMan, Dziękuję, dziękuję... :D a te kwiaty... :105:

Śmiercionauta, Kopnęłabym w dupsko za ten piniondz w bukiecie... :D

 

nieboszczyk, Znów do dentysty idziesz?

 

Mirunia -***** Już miałam Cię wywoływać... :smile: Oj przykro mi, że taka bidulka jesteś. Kochana moja kiedy masz wizytę u doktora, bo już trochę Cię ta lichość trzyma?

A ruskie są si!

 

Ale piękne słońce wylazło, a zamiast się nim napawać, to muszę zasłonić żaluzje, bo mi w monitor świeci... :? Jeszcze trochę roboty i pędzę do domu pichcić obiadek, dziś napięty terminarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jeszcze poczekam z wizytą. Mam w domu Naklofen w zastrzykach, kiedyś mi więcej dr przepisała, żebym miała w razie co. Dzisiaj wieczorem wraca moja sąsiadka z sanatorium, to jutro zrobi mi zastrzyk (pielęgniarka), wezmę kilka, jak nie pomoże, to wybiorę się po skierowanie na zabiegi.

A w przyszłym tygodniu mam wizytę u swego doktora. Chyba będziemy próbować odstawiać esci. Kiedyś muszę....

 

Zazdroszczę słońca, u mnie od dawna go nie było. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×