Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

 

Twój nick jest niezgodny z opisem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem odpowiedź od Owsika, pierwsze co to napisał, że nie dał numeru telefonu Caricy...

 

druga sprawa jest taka, że on teraz nie ma za bardzo czasu bo spotyka się z ładną wysoką dziewczyną i jest szczęśliwy...

po tylu odrzuceniach, liczonych w setkach, twardo walczył choć narzekał i się żalił, to się nie poddawał i próbował dalej przez tyle lat, aż dopiął swego, bijcie pokłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a od już jakiegoś czasu, bez wiary i nadziei schne, nie odnajduje się w światopoglądzie takim, że człowiek jest tylko przypadkiem i jak już się urodził, to niech sobie trochę zażyje przyjemności a później koniec ewidentny.

a co Ty jesteś taka dla mnie niemiła? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, no a jak już znajdziesz taką beznadziejną osobę, to czego oczekujesz po takiej relacji? zrozumienia? no on powie, okej rozumiem Cie mam tak samo i co dalej? zerwiesz kontakt?

 

a wgl to ta beznadziejna osoba to ma być raczej facet czy kobitka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik zadał dobre pytania, jak znajdziesz tą swoją połówkę beznadziejną to co to zmieni? Raczej w związku emocjonalnym nie pomożecie sobie z waszymi zaburzeniami, moim zdaniem możecie się tylko skrzywdzić. Jak nie masz pomysłu to idź na terapię. Nawet jeżeli jesteś beznadziejna i traktujesz to jako prawdę obiektywną, to chyba zgodzisz się, że stany beznadziejne, sytuacje beznadziejne są po to żeby je zmienić. Czasami fakt nie można, jak masz raka trzustki, ale tutaj masz sporo możliwości i wypadało by spróbować.

Nie jesteś jedyna, któa była szykanowana czy wyszydzana. Powiem ci więcej pewnie każdemu raz w życiu to się zdarzyło. Jam mam przynajmniej wiele smutnych doświadczeń tego typu, ale tak jak mówię utwierdzanie się w przekonaniu, że jesteś beznadziejna, nic nie wniesie dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×