Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

nie dioda - a fikus, dłuto albo miecz
tak sie zastanawiam co ma wspólnego fikus czy miecz z pryszczem :) no chyba, ze to chodzi o miecz świetlny.

 

Diodą określiłeś pewną część anatomiczną, są lepsze określenia.

 

Mieczem dostarczasz przyjemność swojej drugiej połowie. Czasami dotykasz wówczas brzeszczotem pryszcza, to ma wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diodą okresliłem pryszcza :)

 

Jak już jesteśmy przy pryszczach, to opowiem Wam taką trochę paskudną przygodę. Kiedyś wynajmując mieszkanie, dostrzegłem pewnego dnia w lustrze juz dobrze dojrzałą diodę na czole, nie wiele myśląc scisnąłem ja mocno, ta napeczniała i BUM zawartość wystrzeliła mojej współlokatorce na szczoteczke do zębów. Wyczysciłem dobrze tą szczoteczke i odstawiłem na miejsce. Nie miałem odwagi jej o tym powiedzieć :( Olu, przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałuje że weszłam na tą strone :hide:

 

Niesłusznie,przyczyną niepowodzeń w życiu jest brak wiedzy. Powiększyłaś wiedzę na temat asortymentu nieprzyjemnych dla Ciebie okoliczności, teraz możesz się lepiej zabezpieczyć na przyszłość, przykładowo lepiej zabezpieczając szczoteczkę, by żaden pryszcz nie miał z nią styczności. Proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesłusznie,przyczyną niepowodzeń w życiu jest brak wiedzy. Powiększyłaś wiedzę na temat asortymentu nieprzyjemnych dla Ciebie okoliczności, teraz możesz się lepiej zabezpieczyć na przyszłość, przykładowo lepiej zabezpieczając szczoteczkę, by żaden pryszcz nie miał z nią styczności. Proste

Bardzo rozsądna uwaga. Ja również czuję się ubogacony. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reynevan nie chciało mi przejść przez gardło: ej sorry Ola ale mój ropny wulkan wystrzelił wprost na twoją szczoteczke. No i naprawdę umyłem jej porządnie tą szczotkę, przecież nie jestem taka swinia.

ej sorry, zas popilem benzo piwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałuje że weszłam na tą strone :hide:

 

Niesłusznie,przyczyną niepowodzeń w życiu jest brak wiedzy. Powiększyłaś wiedzę na temat asortymentu nieprzyjemnych dla Ciebie okoliczności, teraz możesz się lepiej zabezpieczyć na przyszłość, przykładowo lepiej zabezpieczając szczoteczkę, by żaden pryszcz nie miał z nią styczności. Proste

bardzo trafne. I uwazajcie też kto wam podaje szamke. Miałem takiego znajomego co nasikał do oleju na frytki pracując w mc donaldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reynevan nie chciało mi przejść przez gardło: ej sorry Ola ale mój ropny wulkan wystrzelił wprost na twoją szczoteczke. No i naprawdę umyłem jej porządnie tą szczotkę, przecież nie jestem taka swinia.

ej sorry, zas popilem benzo piwem.

Mogłeś powiedzieć, że niechcący wpadła do sedesu. :twisted:

W przedszkolu moczyłem z koleżanką innym dzieciom szczoteczki w kibelku. Człowiek młody, to głupi jak but. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żałuje że weszłam na tą strone :hide:

Masz pryszczatych współlokatorów? - wiesz, nie podejrzewałem Cię o to. :mrgreen:

Faktycznie, jedyną pryszczata osobą w moim otoczeniu jestem ja :mrgreen: co do szczoteczek, to kiedys złośliwie wyszorowałm cudza kibel i odłożyłam na miejsce :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

 

Na dobry początek warto nie określać siebie w równie pejoratywny sposób,

 

Warto nad sobą pracować metodą drobnych kroków, a chodzenie w krótkich spodenkach i rękawach ma ten plus, że zaczniesz zwalczać swój strach przed odtrącaniem. On nie zniknie od razu, ale z czasem zacznie maleć.

 

Dziś zrobię 3 pompki, jutro 4 , a pojutrze 5, nie po to, żeby komuś zaimponować, ale dla samego siebie. - Działać według tego schematu konsekwentnie na każdej płaszczyźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

 

Na dobry początek warto nie określać siebie w równie pejoratywny sposób,

 

Warto nad sobą pracować metodą drobnych kroków, a chodzenie w krótkich spodenkach i rękawach ma ten plus, że zaczniesz zwalczać swój strach przed odtrącaniem. On nie zniknie od razu, ale z czasem zacznie maleć.

 

Dziś zrobię 3 pompki, jutro 4 , a pojutrze 5, nie po to, żeby komuś zaimponować, ale dla samego siebie. - Działać według tego schematu konsekwentnie na każdej płaszczyźnie.

Pompek zrobię ok 40-50 tylko że to niewiele daje, najgorsze są te nieumięśnione ręce 15cm w nadgarstku, jedyne wyjście z tej to zacząć ćwiczyć na jakimś sprzęcie ze wspomagaczami o ile mi w ogóle wystarczy motywacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chudy, mam drobne kości, wyglądam jak cipa, mój wygląd skutecznie utrudnia mi życie.Nawet nie chcę myśleć o nadchodzącym lecie kiedy wszyscy będą łazić w krótkich spodenkach i rękawach, ja z tymi przeszczepami nie mogę się pokazywać bo wystawię się na śmieszność, to jest jak klątwa kiedy mijasz naturalnie dobrze zbudowanych gości i mi się patrzą na ręce, jak można być taką cipką jak ja, mam nawet myśli samobójcze.Wszystko na mnie wisi, dżinsy i bluzy

 

Na dobry początek warto nie określać siebie w równie pejoratywny sposób,

 

Warto nad sobą pracować metodą drobnych kroków, a chodzenie w krótkich spodenkach i rękawach ma ten plus, że zaczniesz zwalczać swój strach przed odtrącaniem. On nie zniknie od razu, ale z czasem zacznie maleć.

 

Dziś zrobię 3 pompki, jutro 4 , a pojutrze 5, nie po to, żeby komuś zaimponować, ale dla samego siebie. - Działać według tego schematu konsekwentnie na każdej płaszczyźnie.

Pompek zrobię ok 40-50 tylko że to niewiele daje, najgorsze są te nieumięśnione ręce 15cm w nadgarstku, jedyne wyjście z tej to zacząć ćwiczyć na jakimś sprzęcie ze wspomagaczami o ile mi w ogóle wystarczy motywacji

 

motywacja to podstawa, formę masz przyzwoitą skoro robisz tyle pompek.

 

Nie masz się czym przejmować, że nie jesteś doskonały, nikt nie jest.

 

Grunt to pracować powoli nad swoimi słabościami i nie przejmować się czyjąś krytyką.

 

Czy wystarczy Ci motywacji? No ten teges... bo ja wiem, jaką tu podać: jeśli będziesz silny fizycznie, to będziesz przyciągał w większym kobiety. One jakoś tak lgną do silnych miśków. Znajdziesz sobie fajny kwiat lotosu i zrobisz z nią co zechcesz i na co ona pozwala stawiając przy tym trochę opór, a potem założysz sobie rodzinę. To chyba nie taka najgorsza motywacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się wyglądam jak leszcz na jeden strzał w dodatku z hiperlordozą.

W sumie to ćwiczenia gówno dadzą przy takiej sylwetce, a z resztą najwyżej ogranicze wychodzenie z domu latem do niezbędnego minimum jak to mam w zwyczaju robić co roku, będę żerował tylko wieczorkiem niczym ćma i tak pewnie będę rok w rok rzucać robote i szukać na nowo

Skończe tak samo jak mój ojciec co siedzi w domu bo się wstydzi swoich zębów ale nie pójdzie zrobić bo twierdzi że mu dentysta przez jego morde zrobi na złość coś nie tak.Normalnie czuję jak zaczynam idiocieć z roku na rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×